Skocz do zawartości

Taktyki do FM 2007 - temat oficjalny


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam podam kilka złotych porad :) bo taktyka taktyką ale są jeszcze instrukcje indywidualne wobec przeciwnika, i tak:

- wobec skrzydłowych przeciwnika włączam ścisłe krycie(SK) i pressing(Pr) na ZAWSZE -(95% mniej groźnych wrzutek w pole karne)

- wobec AMC również SK i Pr na ZAWSZE (zmniejsza pole manewru, i ogranicza swobode przy strzałach z dystansu) dodatkowo gdy pomocnik dobrze gra głową to wślizgi na OSTRO (dostanie kilka razy mocniej to odwidzi mu się skakać :) ).

- wobec napastników SK - ZAWSZE na ważnego napastnika (jeżeli drużyna przeciwnika ma dwóch równych napastników to na obu włączam krycie), gdy przeciwnik ma wolnego napastnika to Pr na ZAWSZE, przy dobrze główkujących Wślizgi na OSTRO.

- dodatkowo każdego zawodnika z drużyny przeciwnej, który na strzały z dystansu równe lub większe 15 to Pr na ZAWSZE.

 

Powyższe wytyczne sprawdzają się w każdej lidze poprostu stosuje ją bardzo często komputer :)

 

Proponuje jeszcze dobrze używać rozmów przed i w połowie meczu bo dobrze zmotywowani zawodnicy potrafią czynić cuda a zła wypowiedź spowoduje, że Twoi zawodnicy będą pracować na boisku w imie "czy się stoi czy się leży pieniądz się należy" :D .

Odnośnik do komentarza

Już wiele razy czytałem że ścisłe krycie dla dobrego napastnika to samobójstwo więc nie rozumiem. Jak np. będziesz miał na przeciwko Henrego, lub szybkiego Benta to co wtedy? Nie obawiasz się że kiwka i przeciwnik ma sam na sam.

 

Tak samo zastanawiam się czy na szybkich napastników rywali warto cofać obronę. Bo jak cofnę to i tak mi strzelą.

Odnośnik do komentarza

Instrukcja ścisłego krycia jest modyfikowana na 2 spsoby w ustawieniach indywidualnych naszych zawodników i wymuszanych na ustawieniach indywidualnych wobec przeciwnika. Ustawiając ścisłe krycie w ustawieniach indywidualnych naszych zawodników - robi się to co mówisz czyli kiwka i obrońca za plecami ale ustawiając w parametrach dotyczacych rywali sprawa wygląda inaczej - to zespół ma zwracać baczniejsza uwagę na tego zawodnika. Często miałem taką sytuację, że po przejściu jednego z obrońców napastnik przeciwnika napotykał na opór drugiego obrońcy czy też innego zawodnika mojej drużyny. Rzecz na tyle ważna, że nie zawsze mam obrońców pod własną bramką (np stałe fragmenty). Mam mniej sytauacji gdzie napastnik stoi w moim polu karnym jak strach na wróble sam i tylko czeka na piłkę. Niedługo umieszczę taktykę, która jak na razie sprawdza się wyśmienicie w większości lig.

Odnośnik do komentarza
- wobec skrzydłowych przeciwnika włączam ścisłe krycie(SK) i pressing(Pr) na ZAWSZE -(95% mniej groźnych wrzutek w pole karne)

 

Jesteś pewien, że na pewno 95 % mniej wrzutek? A może tylko 75 % ?

 

 

- wobec AMC również SK i Pr na ZAWSZE (zmniejsza pole manewru, i ogranicza swobode przy strzałach z dystansu) dodatkowo gdy pomocnik dobrze gra głową to wślizgi na OSTRO (dostanie kilka razy mocniej to odwidzi mu się skakać :) ).

 Jak sobie wyobrażasz wślizg w gracza, który akurat skacze do piłki ?

 

- wobec napastników SK - ZAWSZE na ważnego napastnika (jeżeli drużyna przeciwnika ma dwóch równych napastników to na obu włączam krycie), gdy przeciwnik ma wolnego napastnika to Pr na ZAWSZE, przy dobrze główkujących Wślizgi na OSTRO.

 

A który to ważny napastnik ? W FM 2007 napatnicy to dzielą się najwyżej na grających głową i na szybkich. Przeciw tym pierwszym działa ścisłe krycie, zaś przeciw szybkim, przeciwnie - całkowity zakaz ścisłego krycia. Ot cała filozofia. A wiesz czym zazwyczaj się kończą ostre wejścia w polu karnym?

 

- dodatkowo każdego zawodnika z drużyny przeciwnej, który na strzały z dystansu równe lub większe 15 to Pr na ZAWSZE.

 

To znaczy, że zawodnicy mający strzały z dystansu równe 14 nie potrafią celnie strzelić z większej odległości i zaskoczyc bramkarza ?

 

Powyższe wytyczne sprawdzają się w każdej lidze poprostu stosuje ją bardzo często komputer

 

Powiedz mi, skąd wiesz jakie dokładnie ustawienia stosuje komputer? Bardzo chętnie też bym zobaczył szczegóły i byłbym niezmiernie wdzięczny gdybyś mi powiedział gdzie mogę to sprawdzić. Dokładnie !

Odnośnik do komentarza
Jesteś pewien, że na pewno 95 % mniej wrzutek? A może tylko 75 % ?

 

Czepiasz się szczegółów - chciałem w ten sposób określić, że bardzo mały procent dośrodkowań trafia w moje pole karne co bardzo denerwowało mnie w odwrotnej sytuacji gdy to moi zawodnicy mieli mało celnych dośrodkowań.

 

- Jak sobie wyobrażasz wślizg w gracza, który akurat skacze do piłki ?

Za bardzo bierzesz dosłownie wślizg, bardziej traktuj to jako wejście w piłkarza (też tzw bodiczek) Niektórzy piłkarze mają w ustawieniach "zabiera piłki bez wślizgów" to w Twoim rozumowaniu wszelakie ustawianie wślizgów na ostre jego się nie tyczą bo on ich nie używa??

 

A który to ważny napastnik ? W FM 2007 napatnicy to dzielą się najwyżej na grających głową i na szybkich. Przeciw tym pierwszym działa ścisłe krycie, zaś przeciw szybkim, przeciwnie - całkowity zakaz ścisłego krycia. Ot cała filozofia. A wiesz czym zazwyczaj się kończą ostre wejścia w polu karnym?

 

Czytaj ze zrozumieniem, bardziej istotną rolę i wpływ na karne, kiwki obrońców mają ustawienia indywidualne w ustawieniach indywidualnych na przeciwniku wskazujesz jak gdyby zawodników, na których trzeba zwracać baczniejszą uwagę. A który to ważny napastnik :) nie rozbijaj mnie - zależy przeciw komu grasz, jeżeli grasz przeciwko znanej drużynie np Arsenal no to chyba wiadomo, że Henry jest najniebezpieczniejszy a jeżeli grasz przeciwko innej drużynie no cóż pogłówkuj, przeanalizuj a będziesz wiedział :)

 

To znaczy, że zawodnicy mający strzały z dystansu równe 14 nie potrafią celnie strzelić z większej odległości i zaskoczyc bramkarza ?

 

I znowu zbyt dosłownie :( chyba to jest normalne, że zawodnik ze strzałami powyżej 15 będzie bardziej groźny z dystansu niż zawodnik z parametrem 10 :) a czy Ty przyjmiesz, że już 14 jest groźna no to Twoja sprawa.

 

Powiedz mi, skąd wiesz jakie dokładnie ustawienia stosuje komputer? Bardzo chętnie też bym zobaczył szczegóły i byłbym niezmiernie wdzięczny gdybyś mi powiedział gdzie mogę to sprawdzić. Dokładnie !

 

Oglądaj całe mecze. Nie zadawałeś sobie pytania dlaczego Twój zaodnik z strzałami z dystansu 18 strzela 5 razy na bramkę i ani razu nie trafia na bramkę, że Twój zawodnik, który dobrze główkuje (skoczność + siła + gra głową) wygrywa pojedynki ale nic z tego nie wychodzi? Ze Twoi skrzydłowi dosrodkują uderzając piłką obrońcę przeciwnika?

Odnośnik do komentarza

Czepiam się szczegółow dlatego, że to co napisałeś jest bardzo wątpliwe. Jesli dajmy na to średnio w jednym meczu skrzydłowym przeciwnika uda się 10 razy groźnie dośrodkować w moje pole karne, i czytam to co piszesz, to myślę tak: 'Kurczę, ten człowiek wymyślił sposób by całkowicie zneutralizować skrzydłowych przeciwnika'. Jesli by bowiem zastosować Twoje kalkucje to wyszłoby, że na dwa mecze, skrzydłowym przeciwnika uda się groźnie dośrodkować tylko raz! Absurd.

 

Niektórzy zawodnicy owszem mają taki atrybut jak 'odbiera bez wślizgów', ale nie wszyscy. Za odbiór piłki odpowiadają też atrybuty jak odbiór i inne. Ale tutaj chyba występuje problem ze słówkiem 'wślizg', bo w orginale (tackling) to zdaje się bardziej przechwyt piłki niż "kopnięcie piłki nogą wysuniętą daleko do przodu lub w bok, kończące się upadkiem atakującego zawodnika" (sł. języka polskiego). Nie mniej jednak w dalszym ciągu nie wiem jaki związek jest między dobrą grą głową a wślizgami.

 

Co do strzałów z dystansu to dla mnie oczywistym jest, że zawodnik ze strzałami z dystansu 15 nie zawsze będzie groźniejszy niż zawodnik ze strzałami z dystansu na poziomie 10. Przeciez celność takich strzałów zależy też choćby od techniki czy wykańczania.

 

Ostatnia rzecz - napastnicy. Całkowicie się nie zgadzam z tym, żeby napastników dzielic na ważnych i mniej ważnych. Dlaczego? Dlatego, że jak wskazujesz Henry'ego w Arsenalu, to uważasz go za ważnego dlatego, że ma wysokie atrybuty indywidualne. Gdyby Henry'emu obniżyć umiejętności o połowę, to nadal byłby ważny, bo ma nazwisko? Nieprawda. To właśnie indywidualne umiejętności decydują o tym czy Ty uważasz zawodnika za ważnego czy nie. Mając informacje o tym jak jest szybki czy jak gra głową, możesz odpowiednio poinstruować obrońców jak mają grać przeciwko takiemu zawodnikowi, w zależności właśnie od jego umiejętności.

 

OT

Jeśli możesz, powstrzymaj się od komentarzy typu 'Czytaj ze zrozumieniem', bo jeśli chcesz być dobre zrozumiany, sam najpierw napisz ze zrozumieniem :)

Odnośnik do komentarza

Tak ale w ustawieniach indywidualnych dla przeciwnika - przez to wskazuje zawodnika, na którego zespół ma zwrócić szczególną uwagę.

 

 

vitriol - jeżeli chodzi o krycie i pressing na skrzydłowych to spróbuj i czekam na opinie,

- jeżeli chodzi o wślizgi no to tak jak pisałem, ostre wejście w zawodnika, który wyskakuje do piłki ("bodiczek" :) ) i raczej mniejsze szanse na poprawne zagranie głową.

- jeżeli chodzi o strzały z dystansu to raczej zwróciłbym także uwagę na przewidywanie a nie na wykończenie; dla mnie zawodnik ze strzałami z dystansu na poziomie 18 zawsze będzie groźniejszy niż ten z 10 - pewnie trafiają się tzw. ziarna dla ślepej kury ale bez przesady jeżeli dany zawodnik jest dobrze wyszkolony w danym fragmencie gry (tutaj w strzałach z dystansu) no to chyba umie je lepiej wykonywać niż inni.

- i jeżeli chodzi o napastników - tutaj nie rozumiem Cie. Dla mnie jest normalne, że dla przykładu Henry jest dobrym napastnikiem i nie z powodu nazwiska ma takie statystyki ale po prostu sam zapracował na to, że jest dobry, nazwiska nie grają. Wskazałem Ci na Henry bo jest przykładem, że w wielu klubach jest tzw ważny napastnik (inni którzy przychodza mi teraz do głowy to np Anelka w Man City, Martins w Newcastle.)

 

To co podałem to są porady, wskazówki, które można stosować ale nie trzeba i przepraszam Cie za "czytaj ze zrozumieniem" :) pisałem to mając pracę pod ręką a robiąc dwie sprawy na raz to się często pierdzielą :)

Odnośnik do komentarza
Tak ale w ustawieniach indywidualnych dla przeciwnika - przez to wskazuje zawodnika, na którego zespół ma zwrócić szczególną uwagę.

 

 

A, dlaczego np. nie dajesz w ustawieniach indywidualnych dla środkowych obrońców ścisłego krycia :>

 

Jeśli chodzi o zawodnika dobrze grającego w powietrzu to nie wiem jak Wy, ale ja daje pressing, albo ścisłe krycie. Ostre wejście to chyba bardziej dla piłkarza dobrze grającego technicznie i słabo w powietrzu.

 

Dlatego, że jak wskazujesz Henry'ego w Arsenalu, to uważasz go za ważnego dlatego, że ma wysokie atrybuty indywidualne. Gdyby Henry'emu obniżyć umiejętności o połowę, to nadal byłby ważny, bo ma nazwisko? Nieprawda. To właśnie indywidualne umiejętności decydują o tym czy Ty uważasz zawodnika za ważnego czy nie. Mając informacje o tym jak jest szybki czy jak gra głową, możesz odpowiednio poinstruować obrońców jak mają grać przeciwko takiemu zawodnikowi, w zależności właśnie od jego umiejętności.

 

 

A, Ty jak byś grał mając na przeciwko siebie Henrey' ego :>

Odnośnik do komentarza
Już wiele razy czytałem że ścisłe krycie dla dobrego napastnika to samobójstwo więc nie rozumiem. Jak np. będziesz miał na przeciwko Henrego, lub szybkiego Benta to co wtedy? Nie obawiasz się że kiwka i przeciwnik ma sam na sam.

 

Tak samo zastanawiam się czy na szybkich napastników rywali warto cofać obronę. Bo jak cofnę to i tak mi strzelą.

 

z tym cofaniem obrony, to mi tez nigdy na dobre nie wychodzilo przeciwko szybkim fs, najskuteczniejsze moim zdaniem jest ustawienie srodkowych obroncow w lini, bocznych jako DBP ze strzalkami do obrony i granie na spalone.

 

odnosnie scislego krycia vs szybki, dobrze dryblujacy napastnik: testowalem sobie scisle krycie grajac dwoma menagerami - w roli glownej moj ulubieniec fm2k7 - matias fernandez. jak narazie rozegralem 5 sparingow:

1. scisle krycie srodkowych obroncow: matias strzela dwie bramy wchodzac w nich jak w maslo. 10 za mecz, obroncy 6 i 6.

2. srodkowi bez scislego krycia, w ustawieniach dotyczacych matiasa odbior ostry, scisle krycie caly czas, wymuszone zagrania slabsza noga: matias pakuje brame strzalem z dystansu i asystuje przy kolejnej. 9 fernandeza, 5 i 8 obroncow - jeden wylatuje za czerwo.

3. srodkowi bez scislego krycia, ustawien dot. matiasa brak: fernandez wozi obroncow niczym f1 rodzimy traktor. 8 fernandeza, 7 i 8 obroncow.

4. jeden ze srodkowych kryje fernandeza indywidualnie: matias przesypia mecz - 6 dla niego i po 7 dla obydwu obroncow.

powtorzylem probe z tymi samymi ustawieniami

5. te same ustawienia srodkowych obroncow :obronca kryjacy 1v1 odziwo dostaje 8, mimo ze fernandez asystuje przy bramce objezdzajac go jak dziecko i dostajac 8.

 

(obroncami byli pablo i pepe, ten drugi gryl indywidualnie).

 

oczywiscie narazie nie mozna wyciagac wnioskow, tym bardziej ze musze jeszce przetestowac roznego rodzaju taktyki druzyny atakujacej, bo w taktyce ktora testowalem bylo granych za duzo gornych pilek, dzieki czemu obroncy nabijali sobie sobie wyzsze oceny. jak rozegram kilkanascie spotkan z roznymi ustawieniami, i roznymi umiejetnosciami obroncow sprobuje to jakos podliczyc i napsac co i jak najlepiej wychodzi.

 

fajnie byloby gdyby ktos rowniez sprobowal potestowac w ten sposob krycie na roznych zawodnikach, mysle ze mozna by wtedy wyciagnac jednoznaczne wnioski.

 

ps: przepraszam za bol glowy podczas czytania tylu bledow, ale bardzo sie spiesze i nie mogac sprawdzac pisowni, sry.

Odnośnik do komentarza

Tutaj taktyka, którą gram:

Devils

 

Taktyka z 3 napastnikami przy czym środkowy jest odgrywającym (dobra gra głową). Ogólnie taktyka opiera się na zasadzie 5 na 5 :) czyli piątka atakuje i piątka broni :)

Dodatkowo przy zastosowaniu w/w wskazówek wyniki będą dobre :)

Dodatkowo ważne są rozmowy przedmeczowy i tak:

- Ty jesteś faworytem u siebie - odpowiadam, że zależy mi na dobrej grze chłopaków i 100% zaangażowania,

- Ty jesteś faworytem na wyjeździe - przeciwnik może sprawić trochę kłopotów ale raczej wygramy,

 

W przerwie:

- jak wynik OK - to zagrzej do walki albo zadowolenie,

- przegrywam lub remisuje ale stwarzam dużo sytuacji podbramkowych - Możemy wygrać,

- przegrywam lub remisuje ale z przeciwnikiem dobrze grającym - zrozumienie (nie raz daje to cudowne wyniki)

- przegrywam ze słabym przeciwnikiem - złość

- jeżeli to są derby - to "dla kibiców"

 

NIGDY nie krytykuje zespołu po porażce.

Przepraszam, że tak pokrótce ale nie mam teraz czasu na dłuższe rozpisanie się :( cóż praca :P

Odnośnik do komentarza

Może pyknij opisik tej taksy, główne założenia, screeny z ustawieniami zespołu i sukcesy jakie osiągnąłeś. A i napisz jakim zespołem na niej grasz.

 

jak wynik OK - to zagrzej do walki albo zadowolenie

Zadowolenie to chyba jak się prowadzi pewnie (3:0), bo potrafi to zdemotywować grajków i "staną w miejscu".

 

przegrywam lub remisuje ale z przeciwnikiem dobrze grającym - zrozumienie (nie raz daje to cudowne wyniki)

Ja bym raczej zachęcał do większego zaangażowania.

 

NIGDY nie krytykuje zespołu po porażce

Czasem po słabych występach strzeba wstrząsnąć zawodnikami żeby się obudzili i zaczęli grać na poziomie. Nie można ich ciągle "głaskać", jak grają źle, a Ty okazujesz zrozumienie czy inne takie to pokazujesz grajkom, że nie jesteś wymagający, oni wówczas nie grają na 100%.

Takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza

W sumie rozmowy motywacyjne mają bardzo duży wpływ na przebieg meczu, a formy wypowiedzi są jak dla mnie troszkę przesadzone i niezrozumiałe. Wychodzę z założenia, że co Cie nie zabije to wzmocni. Złość na zespole po meczu niczego już nie zmieni (i tak ten mecz już jest przegrany) a może już źle wpłynąć na psychę zawodników na następny mecz - plus do tego zła kolejna wypowiedź przedmeczowa i masz kolejny mecz do tyłu. Dlatego ja stosuje zasadę "zrozumienia" po przegranym meczu. Generalnie polecam Mentalną Wojnę

Odnośnik do komentarza

Witam

 

Chcialbym przedstawic Wam swoja taktyke, ktora testowalem w Hiszpanii (Valencia, Atletico M., Gimnastic), Walii(TNS), Holandii(Ajax, Willem), Bulgarii(Lewski). Testy polegaly na grze jednego sezonu na Holiday'u.

 

Taktyka wyglada tak - klik

A tak wygladaja ustawienia druzynowe - klik , podania, swododa taktyczna, GPP i mentalnosc nie maja znaczenia bo sa poustawiane w ustwieniach indywidualnych.

 

Ustawienia indywidualne wygladaja tak:

 

GK - klik

DRL - klik

DC - klik

DMC - klik

MR - klik

MC - klik

ML - klik

FC - klik

ST - klik

 

Taktyka przechodzila kilka modyfikacji, w ktorych sprawdzalem jak sie ma do wynikow rodzaj krycia i scisle krycie. Co ciekawe najlepsze efekty dalo krycie 1 na 1 + scisle krycie i z takimi ustawieniami zaczalem testy.

 

Na poczatek wlaczylem Valencie, ktora typowana byla na 3 miejsce w lidze. Tymczasem wygralem lige oraz LM w finale pokonujac Man U, po karnych - ale zawsze :) , poza tym Krolem Strzelcow zostal D Villa z 33 trafieniami w lidze. Niestety nie mam do tego screenow :/

Kolejnymi druzynami byly Atletico i Nastic (puscilem razem na wakacje). Atletico mialo zajac 9 miejsce, a Nastic 20, czyli ostatnie. Tymczasem tabela ligowa na koniec sezonu wygladala tak - klik . Poza tym dotarlem do finalu Copa del Rey, w ktorym uleglem Sevilli 0-2. Torres zostal krolem strzelcow z 28 trafieniami, chociaz napastnicy z Nastic tez calkiem niezle sobie poradzili - klik.

 

Kolejnym zespolem bylo TNS w Walii, zespol, ktory mial wygrac lige. Niestety tylko 2 miejsce za Llanelli, z ktorym przegralem tez w finale pucharu Walii. - klik . Jedyne wytlumaczenie jest takie, ze kadra TNS liczyla bodajze 17 osob, wiec w przekroju sezonu wygladalo to marnie, zwlaszcza jak wkradlo sie kilka kontuzji.

 

Nastepnie przenioslem sie do Holandii, gdzie poprowadzilem Ajax - typowany na miejsce 2, i Willem Tilburg - typowany do spadku z ostatniego miejsca. Tabela na koniec sezonu przedstawiala sie tak - klik. Jak widac troche zabraklo do PSV, ale za to dotarlem do polfinalu LM odpadajac troche nieszczesliwie z Liverpoolem, przy czym po drodze odprawilem Arsenal i Werder :) - klik . Jesli chodzi o Willem to jak widac udalo sie utrzymac :P , poza tym Cristiano zostal pilkarzem roku! - klik i drugim strzelcem ligi z 20 bramkami.

 

Ostatnia druzyna testowana byl Lewski Sofia. Tutaj byli typowani do zwyciestwa w lidze. Tabela na koniec sezonu wygladala tak - klik . Poza tym zauwazylem ze na wyjazd trzeba troche skorygowac ustawienia, poniewaz u siebie bylem nie dopokonania - klik , natomiast wyjazd zakonczylem z bilansem 6-6-3.

 

Link do taktyki - klik

 

Poza tym trzeba oczywiscie odczekac kilka meczow, az zawodnicy sie wgraja. Zauwazylem to w Ajaxie, gdzie podgladalem zmieniajaca sie tabele podczas wakacji i okolo 8 kolejki w lidze zaczal sie systematyczny marsz w gore tabeli i jak wczesniej pisalem swietny wg mnie wystep w LM.

 

Pozdrawiam i prosze o wskazowki co jeszcze jest do dogrania. :)

Odnośnik do komentarza

Jak dajecie grę na odgrywającego to zawsze wyznaczacie jednego piłkarza czy dwóch :> Jeśli gram na napastnika świetnie grającego głową to wiadomo że jednego przydzielimy bo drugi, szybszy ma zajmować się dryblingami oraz rajdami. Ale jeśli np. damy grę na odgrywającego i grę do nogi to jak? Liczmy że w ataku jest Henry i Eto' o ... Wypada chyba dwóch przydzielić :>

Odnośnik do komentarza

Myślę że nie musisz ograniczać wrzutek. Nie wszystkie piłki muszą być na głową są też bardziej płaskie na uderzenie nogą. Jeśli chodzi o taktykę to zależy jakim grasz klubem. Bo jak jest to Real, Barcelona czy Valencia to wystarczy dać 4-4-2, podania krótkie, swoboda norma( jedno przesunięcie przed nie ograniczoną), nastawienie norma (jedno przesunięcie przed ofensywnym) ... Tak zrobiłem właśnie test na Realu Madryt dzisiaj. Mistrzostwo, Finał Pucharu Króla ... Grając na wyjeździe zaś zaznaczyć kontrataki i czołówka twoja :)

Odnośnik do komentarza

Czytając pochlebne wypowiedzi użytkowników grających taktyką Anderwaliusa postanowiłem ją przetestować.

Testy rozpocząłem w Wiśle Kraków typowanej na mistrza kraju. I tak się właśnie stało prze 2 sezony pod rząd.

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/18bffdd8ef5dade2.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4af532b279f31f34.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/48db8477b4d7e924.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b40214229d0ffb82.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/33ce1877cdb9c24e.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/155b8ce583a3d9a3.html

 

W pierwszym sezonie zdarzały się wpadki, natomiast w drugim taktyka spisywała sie niesamowicie. Seria 20 spotkań bez porażki oraz mistrzostwo 5 kolejek przed końcem sezonu. 2 razy wygrałem puchar polski i 2 razy moi zawodnicy byli królami strzelców.

 

Po znakomitych wynikach w wiśle taktykę wypróbowałem w 3 ligowym U.D Merida. Zespół który miał zająć miejsce w środku tabeli zajął 3 miejsce w lidze i przegrał w barażu z rezerwami Atletico Madryt.

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/49910e69e4be35df.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1c1820c04d00d0b0.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/70a6368cc8867ef0.html

 

Jest to jedna z lepszych taktyk w którą dane mi było grać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...