Skocz do zawartości

PZPN PZPN


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś pojęcie - i mógłby w związku z tym krótko zreferować, jak wyglądała ta "putinowska" interwencja w rosyjski ZPN?? Bo warto by się przekonać, czy porównywanie naszego i ich przypadku ma jakiś sens w ogóle.

 

A co tu referowac. Przyjechal do siedziby tow. przyjaciel Putina w obstawie kilkudziesieciu bojowcow z KGB czy jak to teraz sie nazywa i dali im 30 min. na spakowanie sie i opuszczenie siedziby (w przeciwnym razie zsylka do jednego z obozow pracy). Przed opuszczeniem jeszcze jednoglosnie wybrali go nowym prezesem RZPN.Ot i tajemnica calego sukcesu.

 

Miałem na myśli jednak jakieś głębsze tło, tzn. co konkretnie udowodniono, że działacze RZPN nabroili, jak przed UEFA/FIFA tłumaczono takie a nie inne działania władz, jakie zmiany zostały w związku przeprowadzone (przynajmniej oficjalnie).

Bo wybacz, ale takie coś jak Ty to sobie średnio myślące dziecko neo może napisać (no offence), a ja wolałbym jednak informację od kogoś zorientowanego. Może jestem naiwny, ale jakoś w taką przedstawioną wersję wydarzeń nie bardzo chce mi się wierzyć.

 

Nic nie tlumaczyli przed nikim. Nastapila zmiana warty w zarzadzie i tyle. A tlo? Zaczely isc olbrzymie diengi to wladza postanowila sobie zapewnic nadzor i kontrole nad biznesem. Ponadto mieli juz dosyc nieudacznikow i alkoholikow, ktorzy w naszej czesci Europy nadmiernie wypelniaja szeregi tzw. dzialaczy pilkarskich.

Odnośnik do komentarza
Jarosław Żyro, który od kilku lat prowadzi mecze w ekstraklasie, został wytypowany na sędziego międzynarodowego w zamian za kończącego karierę na tym poziomie Jacka Granata.

 

37-letni Żyro od dawna był przymierzany na "międzynarodowego". Jako sędzia techniczny w ubiegłym tygodniu towarzyszył w Anglii Grzegorzowi Gilewskiemu, w tym tygodniu zaś u boku Jacka Granata wyjechał na Ukrainę na jedno ze spotkań w Pucharze UEFA. Ale Granat... postanowił już zakończyć międzynarodową karierę. Na jego miejsce PZPN zaproponował więc bydgoszczanina. FIFA została już o tym fakcie poinformowana, polskie władze "zaklepały" kandydaturę sędziego w miniony piątek.

Źródło: 90minut.pl

Ehh... ale na bezrybiu i rak ryba

Odnośnik do komentarza

A na Miodowej Beton sie jeszcze mocniej zwiazal i majac poparcie mafijnych struktur FIFA (w stosunku do ktorej Republika Szwajcarska prowadzi kilka postepowan karnych) i UEFA zaczal straszyc, ze nas wywala z rozgrywek a tym samym groza, ze tzw. opinia publiczna stanie po stronie wlasnie Betonu. No i ubawil mnie jeszcze Lato - ogloszony dzisiaj jako jeden z czterech oficjalnych kandydatow do fotela cappo di tutti cappi na Polske - mowiac, ze jak wygra to sie wiele zmieni m.in. w zakresie szkolenia dzieci i mlodziezy.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy spodziewaliście się czegoś więcej :roll: Data ataku jak najbardziej z dupy bo prz4ed meczami eliminacyjnymi reprezentacji i naszych klubów. Najlepszy okres na atak to grudzień. FIFA i UEFA to banda sprzedajnych dziwek u których ręka, rękę myje. W zamian za głosy są gotowi sprzedać się i puścić na wizji.Nikt z nimi nigdy nie wygrał i nigdy nie wygra. Robią co chcą i nadal będą robić. I teraz muszę oglądać w TV szczerzącą się mordę Listkiewicza który gdyby mógł ściągnął by spodnie wypiął się i powiedział "Tu mi możecie skoczyć" bo taka jest prawda.Przyjdzie Lato, Srato czy inne Kręciny i będzie to samo ino może coś znów wywalczy u Platiniego i Blattera bo ci od nowa będą potrzebowali głos poparcia. Ale się wkurwiłem tym PZPN-em. Jeżeli mamy na nich silne dowody to za chuja bym się nie uginał przed FIFĄ czy inną UEFĄ dał się zawiesić i pokazał dowody wyszło by kto wspiera złodziei.

Odnośnik do komentarza
- Jeśli minister sportu do poniedziałku nie wycofa kuratora z PZPN reprezentacja Polski nie zagra meczów eliminacji mundialu z Czechami i Słowacją - ogłosił rzecznik PZPN Zbigniew Koźmiński. List o takiej treści wysłała do związku FIFA.

 

http://www.sport.pl/pilka/1,65029,5757322,...i_Slowacja.html

 

Nieźle, Wichniarek miał nosa :D

 

List Josepha Blattera do Michała Listkiewicza

Sytuacja PZPN - kwalifikacje mistrzostw świata 2010

 

Obecna sytuacja PZPN narusza Statut i zasady FIFA oraz zagraża organizacji dwóch meczów kwalifikacyjnych do Mistrzostw Świata 2010 Polska - Czechy i Słowacja - Polska zaplanowanych odpowiednio na 11 i 15 października.

 

Aby możliwe było rozegranie meczów kwalifikacyjnych na warunkach określonych przez Regulamin Mistrzostw Świata 2010 w RPA, uznawane międzynarodowo władze PZPN muszą zostać przywrócone w siedzibie federacji, z pełną kontrolą w tej siedzibie, z pełnią kompetencji statutowych i procesem decyzyjnym, a wyznaczenie "kuratora" winno być odwołane najpóźniej do poniedziałku, 6 października do godz. 12:00.

 

FIFA jednocześnie przypomina PZPN i całej polskiej społeczności piłkarskiej o możliwych konsekwencjach w podobnych przypadkach naruszeń Statutu FIFA zdefiniowanych w przepisach Regulaminu Mistrzostw Świata 2010 w RPA takich jak Art. 6.12 tego Regulaminu.

 

Kończąc, FIFA będzie wdzięczna PZPN za oficjalne poinformowanie polskich władz rządowych o stanowisku FIFA.

 

Prosząc PZPN o regularne informowanie FIFA o rozwoju sytuacji w kraju, pozostaję z poważaniem Prezydent FIFA Joseph S. Blatter

 

do wiadomości: Michel Platini, Prezydent UEFA i Wiceprezydent FIFA

 

http://www.tvn24.pl/12694,1566975,0,1,list...,wiadomosc.html

 

Cały list, jakby komuś się nudziło.

Odnośnik do komentarza

Moja opinia jest taka, że należy zaryzykować i powiedzieć "Sprawdzam". Dlaczego FIFA z UEFĄ nas teraz straszą? Bo pamiętają, że jak w poprzednich latach nas postraszyli, to my się uginaliśmy. I teraz są pewni, że będzie tak samo. Gdybyśmy nie ugięli się 10 lat temu, teraz mielibyśmy już posprzątane. Jestem niemal pewien, że nas nie zawieszą. Zresztą, był wywiad z kimś z UEFY i on mówił, że procedura w takich przypadkach trwa kilka miesięcy. Więc czemu mieliby się tak spieszyć, jak nie po to, by nas zastraszyć?

Odnośnik do komentarza
Moja opinia jest taka, że należy zaryzykować i powiedzieć "Sprawdzam". Dlaczego FIFA z UEFĄ nas teraz straszą? Bo pamiętają, że jak w poprzednich latach nas postraszyli, to my się uginaliśmy. I teraz są pewni, że będzie tak samo. Gdybyśmy nie ugięli się 10 lat temu, teraz mielibyśmy już posprzątane. Jestem niemal pewien, że nas nie zawieszą. Zresztą, był wywiad z kimś z UEFY i on mówił, że procedura w takich przypadkach trwa kilka miesięcy. Więc czemu mieliby się tak spieszyć, jak nie po to, by nas zastraszyć?

 

To sa mafiosi i dzialaja jak mafiosi czyli szantaz i zastraszenie. Ponadto cwaniaczki z FIFA i UEFA wiedza, ze jak raz przegraja to potem juz nikomu nie zagroza bo wszyscy zawsze bede sie powolywac na precedens. Ale ja bym in nie odpuscil tak jak swojego czasu Bosman nie odpuscil i cwaniaczki musieli uznac rozstrzygniecie sadow powiazanych z tworami panstwowymi. Ponadto jak nas zawiesza to jest jeszcze UE jak i sady, a te moga dowalic (pod warunkiem, ze Min.Sportu ma mocne kwity) pokazne odszkodowanie.

Odnośnik do komentarza

Nie powinni się uginać, ten burdel trzeba posprzątać, wyrzucić na zbity pysk Listkiewicza i spółę, za teren też powinni się wziąć, bo wymiana "góry" nic nie da. Nawet za cenę zawieszenia przez FIFA i EUFA. Trzeba w końcu rozbić ten układ.

A tak w ogóle to kogo oni (PZPN) tam mają za rzecznika prasowego?! Starego dziada (Koźmińskiego), który zdania sklecić normalnie nie umie :wacko:

Odnośnik do komentarza

http://www.sport.pl/pilka/1,65046,5768107,...jne_z_FIFA.html

 

Donald Tusk zablokował porozumienie między PZPN i ministrem sportu. Rozmowy nie będą kontynuowane, dopóki FIFA nie przestanie grozić Polsce wykluczeniem z mistrzostw świata

:doh!: nie wiem czy pasuje to tutaj czy bardziej do absurdalnego.

Pamietajmy, że członkostwo w FIFA nie jest obowiązkowe, ani dożytwotnie. Przekaz był jasny: usuwacie kuratora, albo was wykluczamy, a my mówimy, że łaskawie możemy porozmawiać. Wykluczenie jest juz chyba nieuniknione. Niestety.

Tusek Przeczytał w sondażach, że 40% idiotów marzy o naszym wykluczeniu z piłkarskiego świata i postanowił po raz kolejny przypodobać sie narodowi. Dla niego stawką jest kilka (chwilowych) procent poparcia w sondażach i skok na kasę PZPN. Tylko, ze ludzie zobaczą szybko, ze nie było warto i poparcie zleci na łeb, a i kasa bez strumienia FIFA nie będzie za duża.

 

 

Czytając te wszystkie komentarze, że za cenę usunięcia mafii Listka warto będzie doprowadzić do upadku polskiej piłki to nie wiem czy śmiać się czy płakać. Przychodzi mi na myśl stwierdzenie, że ?barany cieszą się, że idą na rzeź?. Naprawde myslicie, ze stojący na czele PZPN przydupas Tuska i Schetyny nauczy piłkarzy prosto kopac piłkę?!? Szkoda tylko, że ci brazylijczycy znad wisły nie będa mogli pokazać swoich umiejętności miedzynarodowej publiczności (przynajmniej jako reprezentacja).

A, zapomniałem, że mają też chuliganów przegonić ze stadionów, a wcześniej je zbudować. Tylko po co budować Stadion Narodowy skoro meczem o najwyższą rangę może być na nim tylko Finał Pucharu Polski?

O gwałtownym exodusie piłkarzy z polskiej ligii i wycofaniu się bogatych sponsorów z klubów chyba nie muszę się za bardzo rozpisywać.

Stracimy też EURO- szansę na (nie tylko piłkarski) rozwój kraju, ale nic to.

Na koniec popatrzmy na kraje, które FIFA wykluczyła w ostatnich latach. Zobaczmy gdzie jeszcze politycy z gównianymi frazesami o demokracji ingerowali w niezależność związków krajowych.Były to np. Makau, Liban, Gwinea Jemen, Etiopia czy Kenia. Zawsze możemy założyc z nimi konkurencyjną światową federację piłkarską. Będziemy mieli duże szanse na Mistrzostwo Świata, może nawet zorganizujemy ten turniej w 2012. Bawcie się dobrze.

Odnośnik do komentarza
http://www.sport.pl/pilka/1,65046,5768107,...jne_z_FIFA.html

 

Donald Tusk zablokował porozumienie między PZPN i ministrem sportu. Rozmowy nie będą kontynuowane, dopóki FIFA nie przestanie grozić Polsce wykluczeniem z mistrzostw świata

:doh!: nie wiem czy pasuje to tutaj czy bardziej do absurdalnego.

Pamietajmy, że członkostwo w FIFA nie jest obowiązkowe, ani dożytwotnie. Przekaz był jasny: usuwacie kuratora, albo was wykluczamy, a my mówimy, że łaskawie możemy porozmawiać. Wykluczenie jest juz chyba nieuniknione. Niestety.

Tusek Przeczytał w sondażach, że 40% idiotów marzy o naszym wykluczeniu z piłkarskiego świata i postanowił po raz kolejny przypodobać sie narodowi. Dla niego stawką jest kilka (chwilowych) procent poparcia w sondażach i skok na kasę PZPN. Tylko, ze ludzie zobaczą szybko, ze nie było warto i poparcie zleci na łeb, a i kasa bez strumienia FIFA nie będzie za duża.

 

 

Czytając te wszystkie komentarze, że za cenę usunięcia mafii Listka warto będzie doprowadzić do upadku polskiej piłki to nie wiem czy śmiać się czy płakać. Przychodzi mi na myśl stwierdzenie, że ?barany cieszą się, że idą na rzeź?. Naprawde myslicie, ze stojący na czele PZPN przydupas Tuska i Schetyny nauczy piłkarzy prosto kopac piłkę?!? Szkoda tylko, że ci brazylijczycy znad wisły nie będa mogli pokazać swoich umiejętności miedzynarodowej publiczności (przynajmniej jako reprezentacja).

A, zapomniałem, że mają też chuliganów przegonić ze stadionów, a wcześniej je zbudować. Tylko po co budować Stadion Narodowy skoro meczem o najwyższą rangę może być na nim tylko Finał Pucharu Polski?

O gwałtownym exodusie piłkarzy z polskiej ligii i wycofaniu się bogatych sponsorów z klubów chyba nie muszę się za bardzo rozpisywać.

Stracimy też EURO- szansę na (nie tylko piłkarski) rozwój kraju, ale nic to.

Na koniec popatrzmy na kraje, które FIFA wykluczyła w ostatnich latach. Zobaczmy gdzie jeszcze politycy z gównianymi frazesami o demokracji ingerowali w niezależność związków krajowych.Były to np. Makau, Liban, Gwinea Jemen, Etiopia czy Kenia. Zawsze możemy założyc z nimi konkurencyjną światową federację piłkarską. Będziemy mieli duże szanse na Mistrzostwo Świata, może nawet zorganizujemy ten turniej w 2012. Bawcie się dobrze.

 

Przecież zawieszenie nie będzie trwało sto lat :> Kurator posprząta i odejdzie a FIFA nas odwiesi, inna kwestia czy UEFA i FIFA zaakceptują nowe władze wybrane zapewne demokratycznie :>

 

Te reprezentacje które wymieniłeś nijak się mają do nas bo jednak coś znaczymy w Europie, nie jesteśmy jakąś tam Kenią czy Jemenem.

 

Za nami stoi prawo, które FIFA może sobie złamać ale mam nadzieje że wtedy europejski trybunał wyciągnie z tego konsekwencje. Rzeczywiście Tusk się rzucił na kase PZPN-u :lol: Nic głupszego nie mo0żesz wymyślić :>

Odnośnik do komentarza

1.

Przecież zawieszenie nie będzie trwało sto lat Kurator posprząta i odejdzie a FIFA nas odwiesi

dlaczego ma to zrobić?

2. nie znaczymy tak naprawdę duzo wiecej niż Jemen czy Kenia

3. Oczywiscie, że kasa PZPN to łakmoy kasek. Bardziej kuszący może byc nawet stołek i mozliwość dysponowania nim jako nagrodą za dobra pracą dla partii

Odnośnik do komentarza
http://www.sport.pl/pilka/1,65046,5768107,...jne_z_FIFA.html

 

Donald Tusk zablokował porozumienie między PZPN i ministrem sportu. Rozmowy nie będą kontynuowane, dopóki FIFA nie przestanie grozić Polsce wykluczeniem z mistrzostw świata

:doh!: nie wiem czy pasuje to tutaj czy bardziej do absurdalnego.

Pamietajmy, że członkostwo w FIFA nie jest obowiązkowe, ani dożytwotnie. Przekaz był jasny: usuwacie kuratora, albo was wykluczamy, a my mówimy, że łaskawie możemy porozmawiać. Wykluczenie jest juz chyba nieuniknione. Niestety.

Tusek Przeczytał w sondażach, że 40% idiotów marzy o naszym wykluczeniu z piłkarskiego świata i postanowił po raz kolejny przypodobać sie narodowi. Dla niego stawką jest kilka (chwilowych) procent poparcia w sondażach i skok na kasę PZPN. Tylko, ze ludzie zobaczą szybko, ze nie było warto i poparcie zleci na łeb, a i kasa bez strumienia FIFA nie będzie za duża.

 

 

Czytając te wszystkie komentarze, że za cenę usunięcia mafii Listka warto będzie doprowadzić do upadku polskiej piłki to nie wiem czy śmiać się czy płakać. Przychodzi mi na myśl stwierdzenie, że ?barany cieszą się, że idą na rzeź?. Naprawde myslicie, ze stojący na czele PZPN przydupas Tuska i Schetyny nauczy piłkarzy prosto kopac piłkę?!? Szkoda tylko, że ci brazylijczycy znad wisły nie będa mogli pokazać swoich umiejętności miedzynarodowej publiczności (przynajmniej jako reprezentacja).

A, zapomniałem, że mają też chuliganów przegonić ze stadionów, a wcześniej je zbudować. Tylko po co budować Stadion Narodowy skoro meczem o najwyższą rangę może być na nim tylko Finał Pucharu Polski?

O gwałtownym exodusie piłkarzy z polskiej ligii i wycofaniu się bogatych sponsorów z klubów chyba nie muszę się za bardzo rozpisywać.

Stracimy też EURO- szansę na (nie tylko piłkarski) rozwój kraju, ale nic to.

Na koniec popatrzmy na kraje, które FIFA wykluczyła w ostatnich latach. Zobaczmy gdzie jeszcze politycy z gównianymi frazesami o demokracji ingerowali w niezależność związków krajowych.Były to np. Makau, Liban, Gwinea Jemen, Etiopia czy Kenia. Zawsze możemy założyc z nimi konkurencyjną światową federację piłkarską. Będziemy mieli duże szanse na Mistrzostwo Świata, może nawet zorganizujemy ten turniej w 2012. Bawcie się dobrze.

 

Przekaz rzadu RP rowniez jest jasny - przestaniecie szantazowac to zaczniemy ich traktowac jak partnerow do ewentualnych rozmow. Owszem przydupas Tuska i Schetyny nie jest gwarancja, ze Polacy zaczna prosto kopac pilke. Ale ta zulia co siedzi na Miodowej jest tam juz od wielu lat, a znaczna ich czesc od dziesiatkow lat. I niczego dobrego nie zrobili oprocz burdelu, zametu, koltunstwa, bezprawia, korupcji itp. itd. Ile stadionow i osrodkow szkoleniwoych postawili ci wybitni dzialacze? Null. W ciagu ostatnich 11-12 lat nasze druzyny ligowe praktycznie przestaly sie liczyc w EUropie. ile sukcesow odniosly nasze reprezentacje mlodziezowe i juniorskie w ostanich latach?Null.A jeszcze na poczatku lat 90-ych bylismy dosc liczaca sie sila w tej kategorii wiekowej. Te blazny zafundowaly sobie naszym kosztem (tak naszym kosztem bo PZPN otrzymuje dotacje i subwencje z budzetu RP czyli naszych pieniedzy) cieplutki folwarczek i w d...ie maja opinie publiczna i prawo bo chroni ich jeszcze gorsza mafia (czytaj FIFA i UEFA), ktorym sie wydaje, ze moga wszystko bo jak nie to wywalimy was z rozgrywek. Ponadto jesli juz kogos sie czepiaja to niech sie czepiaja PKOL i Trybunalu Arbitrazowego przy PKOL, ktory wydal werdykt o ustanowieniu kuratora. Z tego co mi wiadomo to MKOL, ktorego czlonkiem jest PKOL rowniez jest niezalezna organizacja sportowa.

Odnośnik do komentarza

qwas- ja sie zgadzam z wiekszością Twoich słów. Oczywiście, że FIFA jest jescze wiekszą mafią niż PZPN.

Tylko, że nalezność do FIFA nie jest nam nadana lub przynależna. Blatter powiedział: robicie tak - zostajecie z nami, robicie siak- wyrzucamy was. W tej chwili decyzja jest chybajuz podjęta - ku uciesze społeczeństwa wykluczamy się ze swiatowej rodziny piłkarskiej.

Moim zdaniem zbyt wiele mamy do stracenia, nie warto. Po prostu koszty nienależenia do FIFA są zbyt wysokie - IMO oznaczaja totalny upadek polskiej piłki - taki, że bedziemy z nostalgią wspominać czasy Listkiewicza. Tym bardzeij, ze działace partyjni za sterami związku nie gwarntują nic lepszego niż obecnie.

Oczywiscie fajnie byłoby sie pozbyć Listkiewicza, ale jak pokazuje historia sposób "na kuratora" nie jest skuteczny.

 

PS.IMHO FIFA nie odwiesi nas po wyborach przeprowadzonych przez kuratora bo po prostu nie uznaje działań tegoż kuratora.

Odnośnik do komentarza

Upadek polskiego futbolu to juz dawno temu sie zaczal. A obecny zarzad trwajacy juz od wielu lat tylko ten syf poglebil. A FIFA czy UEFA za kazdym razem nas szantazuje by chronic (pod plaszczykiem demokracji i niezaleznosci) bande zlych i zdemoralizowanych ludzi. Obecna sytuacje mozna smialo porownac do nowotworu. Jesli sie go nie usunie czy tez wypali to zacznie potworniec i doprowadzi caly organizm do wyniszczenia i finalnie smierci. jak zaczniemy z tym badziewiem walczyc to jest duza szansa, ze sie go pozbedziemy i organizm otrzyma szanse na dalszy spokojny i zdrowy zywot. A, ze nam zabiora UEFA 2012?! Przezylismy Niemca, przezylismy komunistow to przezyjemy i bez EURO i mafii pilkarskiej, ktorej wczesniej czy pozniej dobiora sie do d...y.

Odnośnik do komentarza

Ja chciałem tylko zaznaczyć że FIA i UEFA nie stoją ponad prawem. Myślicie że oni sie nie boja że jak nas zawiesza i my niedajboże wygramy w Europejskich sądach to by była kleska tych mafiozów i za nami mogłyby pójść inne państwa. Wątpie żeby FiFA i UEFA chciały ryzykować bo w sądach jednak przegrywaja (prawo Bosmana, Webstera). Tusk mimo ze go nie trawie dobrze zrobił z szantażystami sie nie rozmawia bo to nie jest partnerski dialog. Mam nadzieje że sie nie ugna i będa walczyc do końca.

Odnośnik do komentarza

Watpie ze ,,oczyszczenie" PZPN cos da. Tusk mysli, ze to poprawi sytuacje Polskiej reprezentacji, ligi....Oprocz tego, ze PZPN zacznie funkcjonowac normalnie; zgodnie z ustalonymi prawami, nie sadze by to wplynelo jakos pozytywnie na stan polskiego futbolu. Euro to szansa na rozwoj polskiej pilki, przeciez PZPN nie zaoferuje pieniedzy klubom na rozbudowe stadionow. Zal takiej szansy, zal Lecha, odebranie Euro to bylby dla mnie bardzo mocny cios :/ Ukraina tez ucierpii na tym, m.in. dzieki Euro mogla zwiekszyc swoje szanse przystapiania do UE. Szkoda ze nikt wczesniej nie zajal sie oczyszczaniem pzpn...Teraz juz praktycznie klamka zapadla. Drzewiecki nie moze sobie pozwolic na zmiane decyzji poniewaz skonczyloby sie to dymisja, a na pewno nie chce popelnic bledu Lipca ktory odwolal kuratora. Pozostaje czekac...

Odnośnik do komentarza
Ale ja jednego zupełnie nie rozumiem - jeśli są dowody na łamanie prawa przez PZPN, to czemu nie ma ani jednej sprawy w sądzie? Coś takiego byłoby argumentem w sporze z UEFA/FIFA. A tak to naprawdę zaczynam podejrzewać, że w tym wszystkim chodzi o prawa do transmisji z ME 2012.

 

Podejrzewam, ze to lamanie prawa ma raczej charakter stricte proceduralny i zwiazany jest ze statutem - czyli brak wprowadzania zmian zgodnych z przepisami zarowno prawa FIFA jak i naszego krajowego. Po drugie moga tu wchodzic jakies niunase zwiazane z wykorzystywaniem srodkow publicznych jakie PZPN otrzymuje kazdego roku w formie dotacji czy tez subwencji.

 

Natomiast jest wielce prawdopodobne, ze atak nastapil by uniemozliwic reelekcje Misia Listkiewicza. Stad ta konferencja 2-3 dni temu gdzie betony tak ladnie publikowaly nazwiska 4 kandydatow do tronu - mysleli, ze tym urobia Min.Sportu.

 

Watek finansowy jest rownie wielce prawdopodobny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...