Skocz do zawartości

PZPN PZPN


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro przed południem, na rozebranym Stadionie X-lecia odbędzie się konferencja prasowa z udziałem ministra Drzewieckiego. Potem dziennikarze zostana oprowadzeni po placu budowy, wykonawcy opowiedzą nieco szczegółów na temat wykonywanych prac i tym podobne pierdoły. Jednakowoż najważniejsza jest sama konferencja w której będe miał przyjemnośc (lub nie, to się jutro okaże) uczestniczyc jako jeden z dziennikarzy i będe miał też możliwosc zadania ministrowi pytań. Swoich mam już wystarczająco dużo ale jestem ciekaw czy może Wy nie chcielibyście się czegoś dowiedziec z pierwszej ręki. Jak jest jakaś sprawa która was nurtuje do walcie śmiało, a może jutro uda mi się zadac akurat to pytanie.

 

PS. I żeby nie było że chcę się wami wysłużyc bo sam nie mogę wymyślic pytań. Nie o to chodzi, po prostu będe miał jutro taką a nie inną możliwośc i pomyślałem że może chcecie poznac odpowiedź na nurtujące was pytanie którego jakoś dotychczas nikt nie zadał. Tyle :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

za RMF FM

PZPN - Podatkowe Zaległości Piłkarskiej Nomenklatury

PZPN zalega fiskusowi osiemnaście i pół miliona złotych z tytułu niezapłaconych podatków - dowiedział się reporter RMF FM Daniel Matolicz. Tych wielkich nieprawidłowości doliczył się urząd skarbowy, którzy przez ponad dwa lata prowadził kontrolę w siedzibie Związku.

Kontrola zakończyła się wiosną tego roku. Ustaliła, że PZPN ma zaległości z tytułu niezapłaconego VAT-u i podatku dochodowego na kwotę osiemnastu i pół miliona złotych. PZPN postanowił odwołać się od wyniku tej kontroli, między innymi do izby skarbowej, ale bezskutecznie.

 

Jak się nieoficjalnie dowiedział nasz reporter, urząd skarbowy właśnie wydaje decyzję o egzekucji zaległości, a to zapewne spowoduje, że konta PZPN-u wkrótce zostaną zablokowane. Wygląda więc na to, że działacze Polskiego Związku Piłki Nożnej sami sobie właśnie strzelili gola.

Odnoszę nieodparte wrażenie, że każdemu w końcu zaczęło zależeć na zburzeniu betonu :keke:

Odnośnik do komentarza
Tomasz Jagodziński zrezygnował z kandydowania na funkcję prezesa PZPN. Poinformował o tym sam zainteresowany podczas przemówienia na zjeździe delegatów PZPN.

 

Jednocześnie Jagodziński skrytykował wypowiedź Surkisa na temat kandydata Zdzisława Kręciny. Prezes ukraińskiego związku piłkarskiego powiedział, że Kręcina jako prezes PZPN byłby "tragedią dla PZPN, tragedią dla Polski i Ukrainy".

wp.pl

Odnośnik do komentarza
No i wybrali Grzesia na prezia. Będzie to samo. W sumie, to kogo by nie wybrali, to zmian wiekszych i tak by nie było....

no sorry, ale Boniek wśród tej 4ki to człowiek z innej bajki; nie rozumiem powszechnej w necie niechęci do Zibiego; dla mnie to tylko kompleksy i/lub zawiść

BTW podobno ma być 5iu vicepreziów... mam nadzieję, że znajdą się kwity na Grzesia; tak czy inaczej widać już jak ten leń chce "działać"...

Edyta prostuje, że zawsze było 5 vicków... :o

Odnośnik do komentarza
Ale się dajecie mediom manipulować. Boniek jest w PZPNowskim bagnie unurzany nie mniej niż Lato - kto był wiceprezesem związku? Kto cuda z Widzewem wyczyniał? kto maczał palce w sprzedaży praw medialnych? Wybór był między sraczką a zatwardzeniem, żaden z kandydatów nie gwarantował zmian systemowych.

Co racja, to racja, ale była nadzieja, że trochę ten PZPN przewietrzy...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...