Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie...powiedzmy, że mam 2 zawodników na jedną pozycję, pierwszy ma 120 umiejętności, drugi 130 z tym że ten pierwszy ma lepsze atrybuty na tą właśnie pozycję, którego zawodnika byście wybrali? i ogólnie jak kupujecie zawodników to czym się głównie kierujecie, umiejętnościami i potencjałem czy przydatnością atrybutów?

Odnośnik do komentarza

Używam dodatku "Deutsche Oberligen d76". Jak dotąd wszystko działało poprawnie, ale w momencie kiedy mam aktywny dodatek najnowszy Revolution Update CA/PA to nie wiem czemu, ale po uruchomieniu ligi niemieckiej Bayern występuje równocześnie w Bundeslidze i w Oberliga Schleswig-Holstain (5. liga). Sprawdzałem w edytorze i klub ma odpowiednio przypisane ligi. Na poprzednich updatach Revolution wszystko działało poprawnie.

Wiecie może jak poprawić ten błąd?

Odnośnik do komentarza

Podstawowy warunek to minimum 95% zapełnienia stadionu przez długi okres. Od tego dopiero zaczyna się rozmowa.

 

A ja mam taki przyziemny problem... Mianowicie- nie widzę wszystkich atrybutów piłkarzy. Myślałem na początku, że to wina słabego scoutingu czy coś w tym stylu, ale klub zanotował wielki skok odkąd go przejąłem i nadal to samo... Widoczna jest tylko mniej więcej połowa atrybutów KAŻDEGO piłkarza, czy to u mnie w Ekstraklasie czy gdziekolwiek na świcie.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Mam pewien problem z edytorem.

 

Zaktualizowałem sobie troszkę dodatek z 4. Ligą Polską.

Mianowicie do każdej drużyny z 3. i 4. Ligi z Dolnegośląska dodałem po 5-10 realnych zawodników.

Problem w tym, że część z nich jest w tych drużynach, w któych powinna a część się pozamieniała.

 

Czyli Kowalski zamiast w XXX jest w YYY, a Nowak zamiast w YYY jest w XXX.

Jak temu zaradzić?

Czy jest jakiś program czasu rzeczywistego, ktory pozwala na zamianę tych zawodników? FMRTE chyba nie... ;/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...