Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

taktyka 4-4-2 z wysuniętymi skrzydłowymi, ustawienia wyjściowe dla drużyny to:

- intensywniejszy pressing

- swoboda pozycyjna 'szukaj gry'

- filozofia 'płynny'

- strategia wyjściowa 'kontrola'

reszta 'domyślnie'.

Pressing i agresywny odbiór na środkowych obrońców i bramkarza, ścisłe krycie i słabsza noga na napastników. W czasie gry w 'instrukcjach' zaznaczam 'podania w pole karne' i zagrania na wolne pole' i 'wrzutki w pole karne'. Gdy prowadzę to dodaje 'gra piłką'.

To chyba tyle.

Odnośnik do komentarza

Ja chciałbym się spytać o jedną rzecz. Mianowicie klub, który prowadzę, wynajmuje stadion od miasta za oszałamiającą kwotę (dane FM-a ) 10 zł rocznie. I tu mam pytanie, czy opłaca się wykupić stadion na własność?

Dodam, że pojemność stadionu wynosi 20500 miejsc (wszystkie siedzące). Średnia frekwencja w 1 Lidze (sezon 2010/11) wyniosła 3304 widzów, w Ekstraklasie (2011/12) 4805 kibiców. W obecnym sezonie na razie rozegrałem kilka spotkań i średnia frekwencja wynosi 11899 (tak znaczny wzrost to skutek gry w el. do LM). I nie wiem, czy opłaca się wykupić stadion, czy też nie..

Odnośnik do komentarza

Tak myślałem, bo coś za wielki stadion na I ligę. : )

Ja mam taki problem, że mi cholera zarząd wyprzedaje najlepszych zawodników i nic nie mogę zrobić :/

kupę czasu poświęciłem na wyszukanie po Afrykach, Amerykach Płd i wielu innych miejscach prawdziwych perełek jak na Ekstraklasę, za na prawdę za śmieszne pieniądze, a teraz oni mi sprzedali 4 graczy z pierwszego składu... Paranoja. Pazerniaki jedne :D

Odnośnik do komentarza

Mi na razie nic takiego się nie zdarzyło, by sprzedawali najlepszych zawodników. A perełek jakoś znaleźć nie mogę, ale nie mam lig afrykańskich, tylko RPA. Tzn. znalazłem dwóch, mogłem z nimi podpisać kontrakty, bo im wygasały. Jeden podpisał, a drugi zrezygnował. Tego drugiego było mi bardziej szkoda, bo bardzo fajnie wyglądał.

Odnośnik do komentarza

Ja też nie mam. Wysyłam tam scoutów, a raz lub dwa razy do roku poświęcam trochę czasu na przegląd klubów Afrykańskich. Na tych grajkach można zarobić kupę pieniędzy. Kupujesz za 100tys E, dajesz odpowiedni trening, wypuszczasz w pierwszym składzie, staty szaleją i po roku sprzedajesz (lub zarząd ci sprzedaje!) za 1,5mln lub czasami więcej na zachód.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...