Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

I tak kasa z biletow to mala kaska w porownaniu do oplat za wynagrodzenie pilkarza a uscislajac to za ich premie ;/

u mnie to wyglada tak

 

2cpynew.png

 

 

Wow skad masz tle pieniazkow ? Jakis bogaty wlasciciel przejal klub ?

 

 

Oszczedzalem jak mi dawali, troche ze sprzedarzy ale głownie to na koncu sezonu to dawali a ze mam juz najlepszych zawodnikow i tylko talenty za grosze kupuje to mam i nie sa mi potrzebne xD

 

Dam kilka screenow pilkarzy to zobaczysz :)

 

11tprgm.png

 

 

rrr0u9.png

 

 

14cecm1.png

 

 

b7mnu1.png

 

 

2q1t15x.png

 

 

qqoitw.png

 

 

4hbo61.png

 

 

2d2g281.png

 

 

15drox.png

 

 

Monteiro podobny do messiego teraz jest najlepszym pilkarzem na swiecie

Odnośnik do komentarza

I tak kasa z biletow to mala kaska w porownaniu do oplat za wynagrodzenie pilkarza a uscislajac to za ich premie ;/

u mnie to wyglada tak

 

2cpynew.png

 

 

Wow skad masz tle pieniazkow ? Jakis bogaty wlasciciel przejal klub ?

 

 

Oszczedzalem jak mi dawali, troche ze sprzedarzy ale głownie to na koncu sezonu to dawali a ze mam juz najlepszych zawodnikow i tylko talenty za grosze kupuje to mam i nie sa mi potrzebne xD

 

Dam kilka screenow pilkarzy to zobaczysz :)

 

11tprgm.png

 

 

rrr0u9.png

 

 

14cecm1.png

 

 

b7mnu1.png

 

 

2q1t15x.png

 

 

qqoitw.png

 

 

4hbo61.png

 

 

2d2g281.png

 

 

15drox.png

 

 

Monteiro podobny do messiego teraz jest najlepszym pilkarzem na swiecie

 

 

No no, dawno nie byłem pod takim wrazeniem, az nie chce sie wierzyc, jak wyglada ranking europejski -klub-reprezentacja-

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Mi się właśnie najlepiej gra w słabszych ligach ale jak już zdominuje ją po 4-6 sezonach to robi się strasznie nudno. W czołowych ligach gra mnie jakoś nie kręci, za dużo meczy, dodatkowych pucharów itd.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, ale te ceny wydaja mi się z kosmosu, sam gram Napoli, mam rok 2025, 9x wygrana LM i każdego roku mistrzostwo Włoch. Dajmy na to Cavani, w swoim najlepszym sezonie miał 50 goli w lidze oraz 20 LM, ale jego wartość nigdy nie przekroczyła wartości 40mln, Serie A miało pierwsze miejsce w rankingu lig, a moje Napoli 1 msc w ranki klubów. Więc ja sie pytam jakim cudem i skąd te ceny, na moje oko jest tu coś pokombinowane w edytorze.

 

Dodam, ze żaden z późniejszych newgenow, mimo złotych piłek itp. takze nigdy 40mln nie przekroczył.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, ale te ceny wydaja mi się z kosmosu, sam gram Napoli, mam rok 2025, 9x wygrana LM i każdego roku mistrzostwo Włoch. Dajmy na to Cavani, w swoim najlepszym sezonie miał 50 goli w lidze oraz 20 LM, ale jego wartość nigdy nie przekroczyła wartości 40mln, Serie A miało pierwsze miejsce w rankingu lig, a moje Napoli 1 msc w ranki klubów. Więc ja sie pytam jakim cudem i skąd te ceny, na moje oko jest tu coś pokombinowane w edytorze.

 

Dodam, ze żaden z późniejszych newgenow, mimo złotych piłek itp. takze nigdy 40mln nie przekroczył.

 

 

Nic nie edytowałem po prostu jest najlepszy na swiecie. A masz w funtach czy zlotych?Wiem też ze jezeli duzo klubow iteresuje sie nim i ma czeste wyrozniena gdziekolwiek to cena rośnie. Cena zalezy tez od wynagrodzenia im wieksze tym cena zawodnika tez rosnie. A co do moich zawodnikow to strzelaja 40-50 bramek na sezon i maja okolo 20 asyst wiec pewnie dlatego a ze to rok 2024 to ekstraklasa jest na 8 miejscu.

A co do osob ktorzy mowia ze zdominowalem liga to prawda ale od 2 lat 3-4 czołowe drużyny zrobiły się dobre cięzej wygrac z nimi w Lige mistrzow tez robia postepy i to nie małe bardzo mnie zaskoczyła np Legia ktora wygrała z Man City drugi mecz o wejscie do ligi mistrzow grupowej dodam ze pierwszy przegrala 3:1

 

 

6ibbb6.png

 

 

dla pan1majonez

 

 

10zpedx.png

 

 

 

 

A tutaj miałem wcześniej dać ciekawego screena zobaczmy czy ktos sie kapnie o co chodzi :)

 

72ucma.png

 

 

Odpowiedz na pytanie Maddox_

Jest to spowodowane tym iz klub kupił tego zawodnika niedawno a twoi scouci go nie znaja wiec jak rozegrasz mecz to bedzie widział wszystkie atrybuty.

Odnośnik do komentarza

Słabi sa max ca 130-140 bo fm 2011 w polsce nie ma dobrych. Mam u siebie jedengo polaka 16 lat bedzie z niego dobry pilkarz okolo 150-160 ca ale tak to powoływani sa obcokrajowcy z polskiej ligi bo zagraniczni polacy nie chca dla polski grac i to mnie denerwuje bo nie ma zadnej opcji na ich przekonywanie :/

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

PavS dlatego jak chcesz długo grać to nie zaczyna się od najwyższej ligi bo szybko się znudzi. A tak awansowanie z szczebla na szczebel jest ciekawe bo nie możesz mieć najlepszych zawodników bo nie przejdą i co rok musisz szukać konkretnych wzmocnień za małą kasę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...