Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie to jakoś już nudzi, najciekawsze jest 5 pierwszych sezonów, później już nuda. Nawet okienka transferowe już nie cieszą, bo masz już i tak najlepszych i nic innego nie znajdziesz. W Napoli wygrywam bez porażki lige i nie ma juz celów ani chęci na kolejne sezony.

 

 

Racja tyle ze ja sobie wyznaczylem cel i do niego daze. Zawsze mozesz sobie zagrac np 5 lige Angielska :D

Odnośnik do komentarza

Odpowiedz na pytanie Maddox_

Jest to spowodowane tym iz klub kupił tego zawodnika niedawno a twoi scouci go nie znaja wiec jak rozegrasz mecz to bedzie widział wszystkie atrybuty.

Tyle że nie chodzi mi o moich zawodników, a o to, że nie widzę wielu atrybutów pozostałych, nie wiem czym jest to spowodowane... :/

Odnośnik do komentarza

Odpowiedz na pytanie Maddox_

Jest to spowodowane tym iz klub kupił tego zawodnika niedawno a twoi scouci go nie znaja wiec jak rozegrasz mecz to bedzie widział wszystkie atrybuty.

Tyle że nie chodzi mi o moich zawodników, a o to, że nie widzę wielu atrybutów pozostałych, nie wiem czym jest to spowodowane... :/

 

hmm... daj screena. Chodzilo mi o to ze jest taka opcja jak ligi wlaczasz masz "ukrywaj atrybuty pilkarzy"

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

A tak pytanie z inej beczki, tez macie bardzo dobrych newgenow z RPA? Bo czym bym nie gral to trafi się 2-3 z klasa na najlepsze kluby świata.

 

 

Tak dużo talentów jest z RPA i Francji która w tym FM jest kopalnią talentów.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, ale te ceny wydaja mi się z kosmosu, sam gram Napoli, mam rok 2025, 9x wygrana LM i każdego roku mistrzostwo Włoch. Dajmy na to Cavani, w swoim najlepszym sezonie miał 50 goli w lidze oraz 20 LM, ale jego wartość nigdy nie przekroczyła wartości 40mln, Serie A miało pierwsze miejsce w rankingu lig, a moje Napoli 1 msc w ranki klubów. Więc ja sie pytam jakim cudem i skąd te ceny, na moje oko jest tu coś pokombinowane w edytorze.

 

Dodam, ze żaden z późniejszych newgenow, mimo złotych piłek itp. takze nigdy 40mln nie przekroczył.

 

 

Jaka masz cene biletow i karnetow w swoim Napoli w tym 2025 roku ???

Odnośnik do komentarza

Odpowiedz na pytanie Maddox_

Jest to spowodowane tym iz klub kupił tego zawodnika niedawno a twoi scouci go nie znaja wiec jak rozegrasz mecz to bedzie widział wszystkie atrybuty.

Tyle że nie chodzi mi o moich zawodników, a o to, że nie widzę wielu atrybutów pozostałych, nie wiem czym jest to spowodowane... :/

 

hmm... daj screena. Chodzilo mi o to ze jest taka opcja jak ligi wlaczasz masz "ukrywaj atrybuty pilkarzy"

 

Nie no, kiedyś na początku jak zaczynałem słabeuszami totalnymi to też to miałem, więc to chyba normalne, że zaczynając zabawę gdy ma się bardzo słaby scouting i wąski zakres wyszukiwania piłkarzy to nie wszystkie atrybuty piłkarza widać na ich profilu. Ale u mnie jest tak, że mam to wszystko już na solidnym poziomie a nadal nie widać NIEKTÓRYCH atrybutów piłkarzy z innych drużyn, najczęściej juniorów.

 

Strasznie to irytuje, szczególnie podczas sprowadzania piłkarzy do swojej drużyny. Pomaga czasem wydanie przeprowadzenia raportu na temat danego piłkarza. Wtedy pojawia się kilka widocznych atrybutów więcej. A tak to same myślniki zamiast liczb. :/

 

ps. Nie ma mnie na razie w domu i nie mam dostępu do pc, więc nie mogę dać screena.

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Nie wiem jakim klubem zacząć. Chce średniaka z ligi z średniej ligi ale nie słabszej niż polska i tak żeby szło po paru sezonach dojść do 4 gwiazdek. Z kadrą max 25-30 zawodników żeby nie była tak rozlazła jak to bywa np w Niemczech. Najlepiej bez limitów na obcokrajowców. Anglia i Polska liga odpadają.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jakim klubem zacząć. Chce średniaka z ligi z średniej ligi ale nie słabszej niż polska i tak żeby szło po paru sezonach dojść do 4 gwiazdek. Z kadrą max 25-30 zawodników żeby nie była tak rozlazła jak to bywa np w Niemczech. Najlepiej bez limitów na obcokrajowców. Anglia i Polska liga odpadają.

 

Nie no, kiedyś na początku jak zaczynałem słabeuszami totalnymi to też to miałem, więc to chyba normalne, że zaczynając zabawę gdy ma się bardzo słaby scouting i wąski zakres wyszukiwania piłkarzy to nie wszystkie atrybuty piłkarza widać na ich profilu. Ale u mnie jest tak, że mam to wszystko już na solidnym poziomie a nadal nie widać NIEKTÓRYCH atrybutów piłkarzy z innych drużyn, najczęściej juniorów.

 

Strasznie to irytuje, szczególnie podczas sprowadzania piłkarzy do swojej drużyny. Pomaga czasem wydanie przeprowadzenia raportu na temat danego piłkarza. Wtedy pojawia się kilka widocznych atrybutów więcej. A tak to same myślniki zamiast liczb. :/

 

ps. Nie ma mnie na razie w domu i nie mam dostępu do pc, więc nie mogę dać screena.

 

Jak juz mowiłem nie bedziesz widział atrybutow tych juniorow bo nie wystapili przeciwko twojej druzynie albo scout nie ogladal go. To jest normalne bo ustawiles "ukrywaj atrybuty pilkarzy"

 

 

Pan_przeciętniak

 

hmm może Belgia, Holandia, Portugalia, Ukraina , Rosja

Edytowane przez Dudek
Piramidka. Cytuj tylko post, na który odpowiadasz, a nie całą dyskusję.
Odnośnik do komentarza

a można to zmienić w trakcie gry..?

A w ogóle w tych ligach, które podałeś są spore ograniczenia jeśli chodzi o obcokrajowców ;) a na pewno w Holandii, Ukrainie i Rosji.

 

Niestety nie ale i tak moim zdanie z tym gra jest bardziej realistyczna

Ta wiem najlepiej i tak w polsce a podalem bo sa sredniakami a rzadko sa male ograniczenia i tak najgorzej to w Angli

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

W Holandii grałem i nie ma tam ograniczeń do obcokrajowców. Rosja odpada, dziwny terminarz, Ukraina ma duże ograniczenia a Portugalia jest mało wyrównana, 3 zespoły i dalej długo długo nic.

Odnośnik do komentarza
Jeszcze pare pytan o Napoli :)

Jaki kurs w managerze ma euro ? :P

Ciagle ten sam stadion ?

Jakie masz największe wpływy za bilety z jednego meczu ?

 

Po zmianie waluty i obliczeniach kurs euro to 3.91zl.

Bilety 134zl

Karnety 1650zl

 

Stadion ten sam, i zarząd nie widzi możliwości rozbudowy, ani budowy nowego.

 

Z jednego meczu to ci nie powiem, ale w mies. to ok. 1-2mln w zależności od ilości spotkań. Śr. frekwencja to 60000.

Odnośnik do komentarza

Po zmianie waluty i obliczeniach kurs euro to 3.91zl.

Bilety 134zl

Karnety 1650zl

 

Stadion ten sam, i zarząd nie widzi możliwości rozbudowy, ani budowy nowego.

 

Z jednego meczu to ci nie powiem, ale w mies. to ok. 1-2mln w zależności od ilości spotkań. Śr. frekwencja to 60000.

 

 

Dzieki :) Napoli grałem w kazdej wersji Fm, teraz zagram sobie Bari

Edytowane przez Dudek
Piramidka.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...