Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dzieki wielki za pomoc w sprawie nagrywania filmików:)

 

Dzis jeszcze spotkałem się z dziwną sprawą, mianowicie do końca rozbudowy obiektów młodziezowych został mi tydzień czasu, i akurat skończył mi się sezon, i nagle dostaje informacje że zarząd rozbudowywuje obiekty młodzieżowe, i znowu od nowa muszę oczekiwać kilka miesięcy ehh, jakiś duży bug??

 

 

Źle rozumujesz. Ten tydzień jaki pozostał, to jest czas do końca planowania rozbudowy. I tak jak napisałeś, skończył się sezon i dostałeś informację o rozbudowie.

 

- właśnie nie bo teraz rozbudowa nie trwa tydzień tylko od nowa 6 miesięcy :( a przecież już 6 miechów czekałem wcześniej..

Odnośnik do komentarza

 

Dzieki wielki za pomoc w sprawie nagrywania filmików:)

 

Dzis jeszcze spotkałem się z dziwną sprawą, mianowicie do końca rozbudowy obiektów młodziezowych został mi tydzień czasu, i akurat skończył mi się sezon, i nagle dostaje informacje że zarząd rozbudowywuje obiekty młodzieżowe, i znowu od nowa muszę oczekiwać kilka miesięcy ehh, jakiś duży bug??

 

 

Źle rozumujesz. Ten tydzień jaki pozostał, to jest czas do końca planowania rozbudowy. I tak jak napisałeś, skończył się sezon i dostałeś informację o rozbudowie.

 

- właśnie nie bo teraz rozbudowa nie trwa tydzień tylko od nowa 6 miesięcy :( a przecież już 6 miechów czekałem wcześniej..

Nadal masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, więc napiszę to czytelniej.

 

Wcześniej miałeś tydzień do końca planowania rozbudowy. Jak już zaplanowano rozbudowę, to dopiero teraz zaczyna się właściwa rozbudowa obiektów.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym sobie rozpocząć nową karierę trenując jednocześnie klub San Marino Calcio z Serie C2 i reprezentację San Marino. Co mam zrobić by trenować reprezentację? Pamiętam, że w starych cmach były pliki sanmarino.ddt, a jak jest w tym FM-ie?

Wczytaj wszystkich zawodnikow z San Marino, teraz rowniez mozesz sobie sciagnac cala lige, to tez moze troche pomoc (ale na cudownych newgenow mimo wszystko bym nie liczyl). Twoj problem polega na tym, ze na poczatku FMa nie da sie jednoczesnie prowadzic klubu i reprezentacji, musialbys uzyc jakiegos edytora.

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Jest jakiś dodatek który powoduje generowanie więcej newgenów z wyższym PA? Chodzi mi o kraje europejskie a nie egzotyczne. Po paru latach zaczyna mi brakować np dobrych lewych obrońców.

Odnośnik do komentarza

A Malta nie leży na tym samym kontynencie co Hiszpania..?

Czytaj ze zrozumieniem. Skoro może wgrać np: jeden kontynet (Europę) to podnosi poziom i Hiszpanii i Malty. Gra generuje losowo, lecz w ustalonych proporcjach. Więc teoretycznie Malta może po pewnym czasie ogrywać Hiszpanię!

 

I moje pytanie:

Czy za jakość newgenów odpowiada reputacja klubu, czy tylko Szkółka, Akademia i wyszukiwanie juniorów?

Odnośnik do komentarza

Czytaj ze zrozumieniem. Skoro może wgrać np: jeden kontynet (Europę) to podnosi poziom i Hiszpanii i Malty. Gra generuje losowo, lecz w ustalonych proporcjach. Więc teoretycznie Malta może po pewnym czasie ogrywać Hiszpanię!

 

Nie bój się, rozumiem co czytam.

'Dzięki temu dodatkowi większa ilość newgenów będzie miała PA w granicach 150-200'. Ja rozumiem to raczej tak, że podnosi poziom WIĘKSZOŚCI, A NIE WSZYSTKICH newgenów w danej lidze. Czyli, że Skoro w Hiszpanii mają do oporu idealnych szkółek i siatki wyszukiwania juniorów, a na Malcie raczej nie, to newgeni z Hiszpanii będą mieć koło 200 a ci z Malty dużo mniej. Jest to i tak zależne od szkółek kłubów w danym kraju przecież.

 

 

Jak napisałem wyżej ten dodatek jest dla mnie śmieszny zupełnie bo zrównuje bez sensu drużyny. Bardziej przydałby się taki co ciut usprawnia naszą ligę pod względem wychowanków. : ) A i jeszcze pamiętam, że w starszych Fmach była możliwość skuszenia piłkarza, który nie chce przejść do naszego klubu bardzo wysokimi zarobkami. Szkoda, że z tego zrezygnowali, teraz nawet nie rozpoczynają rozmów...

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

W jaki sposób w miarę bezboleśnie pozbyć się zawodnika który jest gwiazdą i kapitanem w zespole? Ma 28 lat i umiejętności już nie te co kiedyś a tym bardziej że interesuje nim się klub ale daje za mało kasy a wiem że mogę go sprzedać za trochę więcej. Chce się go pozbyć bo za rok czy dwa nic na nim nie zarobie a po prostu jego gra mnie nie zadowala.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...