Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

daj screena... :-k

 

Czego dokładnie?

 

Neymar jako napastnik czy lewy skrzydłowy ?

 

W PSG ustawiałem go i na lewej, i na prawej i w napadzie. Zdecydowanie lepsze wyniki osiągał jako napastnik, ale ustawiając go jako skrzydłowy twoja drużyna wcale nie straci na wartości.

Odnośnik do komentarza

1. Musisz mieć włączone kamery 3D, oraz przypisane konto YouTube do menedżera (znajdziesz to w profilu swojego menedżera -> ustawienia portali społecznościowych)

2. Wchodzisz w wybrany mecz

3. Przejdź do zakładki prześlij skróty

4. Wybierasz bramkę do przesłania (możesz też wybrać, by przesłało wszystkie bramki)

5. Po przesłaniu wyskoczy Ci link i pozostaje pochwalić się golem ;)

Odnośnik do komentarza

Dzieki wielki za pomoc w sprawie nagrywania filmików:)

 

Dzis jeszcze spotkałem się z dziwną sprawą, mianowicie do końca rozbudowy obiektów młodziezowych został mi tydzień czasu, i akurat skończył mi się sezon, i nagle dostaje informacje że zarząd rozbudowywuje obiekty młodzieżowe, i znowu od nowa muszę oczekiwać kilka miesięcy ehh, jakiś duży bug??

Odnośnik do komentarza

daj screena... :-k

 

 

http://imageshack.us...2521115693.png/

 

ok, stary, na prawdę mamy gdzieś skład jakim jedziesz w tym roku, ale nigdzie nie widać, sezonu z jakiego jest strzelony ten screenshot...

 

Spójrz w prawy dolny róg screena, i następnym razem hamuj się od tego typu komentarzy :) Jeśli chcesz mogę Ci zrobić ss z statusu gry, statystyki kariery, czegokolwiek.

 

@Pan przeciętniak

 

Jutro Ci powiem bo nie mam do nazw skórek pamięci ;)

Odnośnik do komentarza

W życiu nie widziałem, żeby ktoś doszedł tak daleko... ; ) Szacun.

 

Jest to jedyny zapis gry w który gram od wydania gry, prawie rok i 32 sezony, a grało się tylko w wolne i nie zawsze się chęci miało :) A, przepraszam, miałem też 2 zapis PSG który grałem raptem dwie godzinki.

Odnośnik do komentarza

a ja mam pytanie odnośnie reprezentacji U-21, U-19. Czy można jakoś starać się o pracę w młodzieżówkach? Co jakiś czas wyskakuje mi wiadomość że taki i taki kraj szuka trenera drużyny młodzieżowej, ale w żaden sposób kandydatury swojej zgłosić nie mogę...

Odnośnik do komentarza

Cały czas jednym klubem? :D

 

11 lat Lechią, dłużej nie wytrzymałem.

 

a ja mam pytanie odnośnie reprezentacji U-21, U-19. Czy można jakoś starać się o pracę w młodzieżówkach? Co jakiś czas wyskakuje mi wiadomość że taki i taki kraj szuka trenera drużyny młodzieżowej, ale w żaden sposób kandydatury swojej zgłosić nie mogę...

 

Nie wiem dlaczego tak masz, ale ja z powodzeniem prowadziłem Polskę oraz Albanię w kat. wiekowej U-21. Po prostu, składałem podanie i często je przyjmowano.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...