Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pan_przeciętniak

Kurcze nie rozumiem tej gry. Gram w Holandii mam 2014 rok. Mam bardzo solidną siatkę wyszukiwania (wartość 18 sprawdzone w edytorze), najnowocześniejsze obiekty + akademia, 5 klubów finalnych nastawionych na rozszerzenie siatki a juniorzy mi się pojawiają słabi. Średnio CA 50-60 PA max 140.

Odnośnik do komentarza

Witam

zarazem zapytuje i prosze o pomoc, wgrywam sobie 15 lig ustawiam wszytskie ligi jako grywalne

od najwyzszej klasy rozgrywkowej, gdy wybieram zakladke kluby krajowe dla danego panstwa i chce np przeszukac kluby z nizszej ligi, nie jest nic podpisane, w poprzednich fm, czy nawet wersjach obecnego fma, przy klubie nizszej ligi byl opisz iz np 2 liga, i klikajac na ten klub mialem przeglad klubow tylko z 2 ligi np, a teraz klikajac na taki klub mam przeglad wszystkich z danego panstwa bez podzialu na rozgrywki, wie ktos moze czy mozna to zmienic ?

Odnośnik do komentarza

Wszystko pięknie, ładnie, ale to jakieś takie oklepane, ja potrzebuję czegoś nowego.

 

Chcesz coś masakrycznie trudnego ? Szwedzka 4 liga, cholernie trudno, limit minimum 9 graczy wyszkolonych w szwedzkich klubach, łatwiej sprowadzisz kogoś wartościowego spoza Szwecji niż tutejszego grajka na sensownym poziomie. Budżety małe, najczęściej po 3 latach gry są sporo na minusie. Duńska 3 liga, 2 grupy z których na koniec sezonu o awans grają mistrzowie, kasy mało, pozwolenia na pracę i polski menadżer w jednym z czołowych trzecioligowych klubów, fajnie to wygląda jak załadujesz wszystkich polaków.

 

Powodzenia, mam nadzieje że pomogłem.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale w fmie jest dość dziwny błąd. Podczas przerwy zimowej w Polsce, zorganizowałem sobie Ligę, taką towarzyską. No i jak ją wygrałem to w mojej biografii pisze, że wygrałem z moim klubem rozgrywki ligowe ( i w nawiasie nazwa tej Ligi ), no ale przecież to była liga towarzyska, coś takiego jak puchar towrzyski czy mecz towarzyski. Rozumiecie ? :D

Odnośnik do komentarza

Witam. Jestem nowy na forum. Chciałbym zadać pytanie które pewnie wyda się śmieszne. Otóż chciałbym opisywać swoją karierę na forum i nie wiem czy wystarczy założyć temat i po prostu pisać czy też trzeba mieć jakieś specjalne pozwolenie od moderatorów?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...