Skocz do zawartości

Livescore - IO Vancouver 2010


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

1,5 metra na dużej skoczni to niewiele, na zwykłej niestety to sporo. Ale cały czas wierzę w geniusz Adama i odrobinę szczęścia w drugiej serii. Każdy medal olimpijski to wielka sprawa, ale żaden z aktywnych skoczków nie zasługuje tak bardzo na to złoto jak Małysz. Maleńki podmuch może sprawić, że wszyscy będą szczęśliwi :)

Odnośnik do komentarza

Ale to jest przegięcie, żeby Amman za szerokie nogi i markowany telemark dostawał takie noty jak Adam na czystym locie i klasycznym telemarku.

Dokladnie. :(

 

To albo w ogole zrezygnowac z tych not no bo przy calym szacunku, ale dla mnie skok malysza byl lepszy technicznie. Ok, ekspertem nie jestem, ale nie trzeba byc alfa i omega, zeby widziec, ze Ammanna telemark to jedno wielkie udawanie.

 

Wydaje mi sie, ze Malysz ma szanse na srebro. Jedyna szanse na zloto widze w tym, ze podniosa rozbieg i Ammann skoczy tak dalego, ze np. jakas podporke zaliczy... Ewentualnie Malysz w drugim skoku naprawde walnie, powiedzmy rekord i wtedy psychicznie siada. W kazdym badz razie wolalbym aby podniesli rozbieg bo bedzie wieksza szansa na zniwelowanie 1,5 metra straty.

 

Tak czy siak bede sie cieszyl z medalu kazdego koloru, choc dla Adama zloto byloby ukoronowaniem kariery :(

Odnośnik do komentarza
żaden z aktywnych skoczków nie zasługuje tak bardzo na to złoto jak Małysz.

Ekhm, Ahonen?

Niemca się specjalnie nie obawiam, w drugiej turze chyba się spali psychicznie.

 

W TVP wyraźnie postawili na urodę "specjalistów", a nie fachowość, co tam robią te dwie laseczki? Rozumiem, że uczestniczka olimpiady, ale bez przesady.

Odnośnik do komentarza

3 punkty są do odrobienia biorąc pod uwagę fakt, że Amman ma często problemy z lądowaniem. Jak w drugiej sędziowie nie nabiorą się na markowanie telemarku Simmona to zwycięstwo jest jak najbardziej realne. Najlepiej by było, gdyby Adam skoczył 2m dalej od Ammana ale to mało realne.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...