Skocz do zawartości

Livescore - IO Vancouver 2010


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

na zadnym torze saneczkarskim nie widzialem ochronnych siatek, to nie stok narciarski

a ja nie przypominam sobie rzędu gołych słupów 20 centymetrów za krawędzią toru.

 

Widzę klasyczne polskie myślenie - jak do tej pory nie było wypadku, to znaczy, ze pewnie nigdy się nie wydarzy, a zabijają się tylko frajerzy co nie potrafią zjeżdżać, po co się pchał na tor.

Słupy sa spoko, Gruzin był lama i się zabił. Sport to zdrowie.

 

panie drogi, zapomniales o bobslejach

Dla bobslejów, to moga z robić z 3 razy trudniejszy i nic by sie nie stało podejrzewam ;)

 

EOT, bo widzę że równie dobrze mogę rzucać grochem o ścianę, podobny miałbym wpływ na nią jak na Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
na zadnym torze saneczkarskim nie widzialem ochronnych siatek, to nie stok narciarski

a ja nie przypominam sobie rzędu gołych słupów 20 centymetrów za krawędzią toru.

 

Widzę klasyczne polskie myślenie

 

o, uwielbiam argumenty o klasycznym polskim mysleniu, polskiej mentalnosci i polskim bigosie. <mniam>

 

Słupy sa spoko, Gruzin był lama i się zabił. Sport to zdrowie.

 

dlugo to trwalo, ale w koncu to pojales

panie drogi, zapomniales o bobslejach

Dla bobslejów, to moga z robić z 3 razy trudniejszy i nic by sie nie stało podejrzewam ;)

 

ogladales kiedys bobsleje? chcialbys byc tym czyms przygnieciony? :)

 

EOT, bo widzę że równie dobrze mogę rzucać grochem o ścianę, podobny miałbym wpływ na nią jak na Ciebie :)

 

moje argumenty do Ciebie tez nie trafily. o czym to swiadczy? ze jestes - podobnie jak ja - sciana, czy ja jestem rownie malo przekonujacy co Ty?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...