Skocz do zawartości

Livescore - IO Vancouver 2010


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Trwa druga tercja meczu Szwecja - Szwajcaria w hokeju na lodzie kobiet. Szwajcarki przegrywają 0-2 :/.

ktos się zakochał w szwajcarskiej bramkarce, nenenene :kekeke:

 

Do Kanady niestety nie pojadę :/. Jeszcze snowboard i łyżwiarstwo figurowe, to będzie koniec IO dla mnie :keke:.

Odnośnik do komentarza

Znaczy Zimoch jest fajny, bo emocjonalny, ale tutaj to dla mnie to trochę bełkot, pióropusze zmarszczek, drugim przyjacielem jest pokora, wtf? Jako kibic to mu mogę wybaczyć ale jakbym chciał otrzymać jakieś informacje, to za dużo bym się z jego histerii nie dowiedział ;)

Odnośnik do komentarza

Znaczy Zimoch jest fajny, bo emocjonalny, ale tutaj to dla mnie to trochę bełkot, pióropusze zmarszczek, drugim przyjacielem jest pokora, wtf? Jako kibic to mu mogę wybaczyć ale jakbym chciał otrzymać jakieś informacje, to za dużo bym się z jego histerii nie dowiedział ;)

IMO w takich transmisjach live, kiedy emocje sięgają zenitu mało kto oczekuje szczegółowego opisu tego co się dzieje. Spokojnej relacji ludzie oczekują 10-15 minut po zakończeniu zawodów, a w czasie meczu/konkursu prawie każdy woli się emocjonować niż słuchać spokojnego bezjajowego wywodu ;)

Odnośnik do komentarza

Ja go lubię, pewnie bym go z emocji nie słyszał nawet w czasie transmisji, ale jak teraz słucham to wydaje mi się, że mówił absolutnie wszystko co mu tylko do głowy przyszło bez ułamka sekundy zastanowienia i wychodzi troszkę nieskładny słowotok. Emocje emocjami, ale troszkę powinien zachowac umiar mimo wszystko. Z drugiej strony, to nie jest jego pierwszy "odjazd" przy mikrofonie i ludzie pewnie po to włączają PR1 :)

Ja zdecydowanie wolę jego Widzew - Brondby, tutaj odjechał w kosmos trochę :)

Odnośnik do komentarza

Ja go lubię, pewnie bym go z emocji nie słyszał nawet w czasie transmisji, ale jak teraz słucham to wydaje mi się, że mówił absolutnie wszystko co mu tylko do głowy przyszło bez ułamka sekundy zastanowienia i wychodzi troszkę nieskładny słowotok. Emocje emocjami, ale troszkę powinien zachowac umiar mimo wszystko. Z drugiej strony, to nie jest jego pierwszy "odjazd" przy mikrofonie i ludzie pewnie po to włączają PR1 :)

Ja zdecydowanie wolę jego Widzew - Brondby, tutaj odjechał w kosmos trochę :)

Po co umiar? Rzygać mi się chcę jak muszę słuchać komentatorów bez jaj, tych TVNowskich, a także tych, którzy sztucznie próbują okazywać emocje przy bramkach. Zimoch naprawdę przeżywa zawody i potrafi to genialnie przenieść tworząc niesamowitą atmosferę. Polskie Radio 1 ma najlepszych komentatorów sportowych. Janisz to również geniusz i człowiek, którego młodzi komentatorzy powinni naśladować. A z młodych to chyba jedynie Twarowski potrafi się mocno podniecić podczas transmisji piłkarskiej i Wójcik z Polsatu ;)

Odnośnik do komentarza

bardzo emocjonujaca koncowka 5000m panczenow sie zapowiada...

 

braz juz ma zapewniony Holender, na ostatnia pare czeka drugi Koreanczyk i trzeci Rusek

 

i ani Norweg (bliski brazu) ani Hamerykaniec rady nie dali:

 

1. Holandia

2. Korea Pld.

3. Rosja

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...