Skocz do zawartości

Livescore - IO Vancouver 2010


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma to - tamto, ammann spisuje sie w tym sezonie najlepiej, wiec i wygrywa igrzyska

Johniss przestań się mądrzyć :| w 2002 roku skakał jedno wielkie gówno i też wygrał. W 2002 to Małysz i Hannavald rozdawali karty, a musieli przełknąć gorycz porażki w burkiem, który wyskoczył nie wiadomo skąd. Po skokach Austriaków widać, że forma w PŚ nie wystarczy. Igrzyska to zupełnie inna porcja.

Odnośnik do komentarza

nie ma to - tamto, ammann spisuje sie w tym sezonie najlepiej, wiec i wygrywa igrzyska

Johniss przestań się mądrzyć :| w 2002 roku skakał jedno wielkie gówno i też wygrał. W 2002 to Małysz i Hannavald rozdawali karty, a musieli przełknąć gorycz porażki w burkiem, który wyskoczył nie wiadomo skąd. Po skokach Austriaków widać, że forma w PŚ nie wystarczy. Igrzyska to zupełnie inna porcja.

 

rozumiem, ze gdyby ni z gruchy ni z pietruchy wyskoczyl dzis zloto taki drugi Rok Benkovic, czulbys sie lepiej?

Odnośnik do komentarza

rozumiem, ze gdyby ni z gruchy ni z pietruchy wyskoczyl dzis zloto taki drugi Rok Benkovic, czulbys sie lepiej?

Idź się przewietrz. Bo od wczoraj próbujesz poziomem wkurwiania ludzi pobić Maniaka i naprawdę jesteś bliski osiągnięcia swojego celu.

Odnośnik do komentarza

rozumiem, ze gdyby ni z gruchy ni z pietruchy wyskoczyl dzis zloto taki drugi Rok Benkovic, czulbys sie lepiej?

Idź się przewietrz. Bo od wczoraj próbujesz poziomem wkurwiania ludzi pobić Maniaka i naprawdę jesteś bliski osiągnięcia swojego celu.

 

ludzi: Ciebie i me_who, doprecyzuj

 

a jeszcze dwa tygodnie igrzysk ;)

 

mi najbardziej Ahonena szkoda - gdyby Ammann nie dal rady to Janne mialby medal :|

 

+1 - janne zasluguje na indywidualny medal

Odnośnik do komentarza

Ale Janne bez błysku, dwa równe skoki, które niekoniecznie na medal były. Aczkolwiek życzę mu tego. Nie miałbym nic przeciwko takiej klasyfikacji na K-120:

1. Małysz

2. Ahonen

3. Kasai

 

:D Szczerze mówiąc to ja większe nadzieje wiązałem właśnie z dużą skocznią, chociaż tam Szliri może odlecieć.

Odnośnik do komentarza
k***a, jak on mnie denerwuje, znowu okradł Małysza :x
okradł? w obu skokach skoczył o 4,5 metra dalej...
to takie typowe polskie

Typowo polskie jest też skreślanie zawodnika po zobaczeniu jednego skoku treningowego :kekeke:

 

wypraszam sobie "skreslil"

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...