Skocz do zawartości

Dragon Age: Początek


me_who

Rekomendowane odpowiedzi

 

W podziemiach pod świątynią w finale jest jakiś wybór? To znaczy: czy wyrżnięcie wilkołaków pozwala przeżyć temu Opiekunowi? Bo ja ująłem się za wilkami...

 

 

Możesz zarżnąć wilki, powrócić z wilkami i zarżnąć elfy, lub wybrać trzecie wyjście - zdjęcie klątwy z poświęceniem szefa elfów i paniusi od wilków. Ja wybrałem trzecią opcję.

 

 

Czyli odwiedzić jakąś lokację, "wyczyścić ją" i potem powrót, si? :)

Si.

Odnośnik do komentarza

Właśnie przeszedłem grę , zrobiłem prawie wszystkie dodatkowe rzeczy etc. Gra jest świetna , małe braki w fabule , np : Bardzo zirytował mnie brak Legionu Śmierci w ostatecznej walce , mimo iż powiedzieli , że ten jeden jedyny raz mi pomogą . No i ten Arcydemon troszkę jakby zbyt łatwy , nie proporcjonalny do tego co musiałem zrobić by do niego się dostać . Ale nie zmienia to rzeczy , że końcówka wymiata . Teraz to tylko czekać na porządny dodatek ! Uważam , że autorzy bardzo dobrze to przemyśleli ( Końcowe napisy , co się stało ) Co z Morrigan ? Co się stanie z tym dzieckiem ? Bardzo narobiły mi smaczku informacje , że spotkamy się jeszcze razem , że staniemy jeszcze raz do boju . Mam nadzieje , że będzie to kontynuacją podstawki . Trochę mnie wkurzała misja z Leśną Pani , dużo biegania mało pożytku ( nie licząc setu Molocha :D ) a i te wilkołaki jakieś takie dziwne . Ale ogólnie jest ok !:) Zapomniał bym dodać , kto przeszedł , pomyśli i powie jaki ma związek Morrigan z Zjazdem Możnych . ? :lol:

Odnośnik do komentarza

 

Właśnie przeszedłem grę , zrobiłem prawie wszystkie dodatkowe rzeczy etc. Gra jest świetna , małe braki w fabule , np : Bardzo zirytował mnie brak Legionu Śmierci w ostatecznej walce , mimo iż powiedzieli , że ten jeden jedyny raz mi pomogą . No i ten Arcydemon troszkę jakby zbyt łatwy , nie proporcjonalny do tego co musiałem zrobić by do niego się dostać . Ale nie zmienia to rzeczy , że końcówka wymiata . Teraz to tylko czekać na porządny dodatek ! Uważam , że autorzy bardzo dobrze to przemyśleli ( Końcowe napisy , co się stało ) Co z Morrigan ? Co się stanie z tym dzieckiem ? Bardzo narobiły mi smaczku informacje , że spotkamy się jeszcze razem , że staniemy jeszcze raz do boju . Mam nadzieje , że będzie to kontynuacją podstawki . Trochę mnie wkurzała misja z Leśną Pani , dużo biegania mało pożytku ( nie licząc setu Molocha :D ) a i te wilkołaki jakieś takie dziwne . Ale ogólnie jest ok !:) Zapomniał bym dodać , kto przeszedł , pomyśli i powie jaki ma związek Morrigan z Zjazdem Możnych . ? :lol:

 

 

Krasnale z Legionu Śmierci pojawiają się wśród zwykłych wojowników z Orzammaru, widocznie ich nie zauważyłeś

 

 

@Willow - wystarczyło przeczytać pierwsze zdanie żeby domyślić się, czego dotyczy spoiler.

Odnośnik do komentarza

 

Właśnie przeszedłem grę , zrobiłem prawie wszystkie dodatkowe rzeczy etc. Gra jest świetna , małe braki w fabule , np : Bardzo zirytował mnie brak Legionu Śmierci w ostatecznej walce , mimo iż powiedzieli , że ten jeden jedyny raz mi pomogą . No i ten Arcydemon troszkę jakby zbyt łatwy , nie proporcjonalny do tego co musiałem zrobić by do niego się dostać . Ale nie zmienia to rzeczy , że końcówka wymiata . Teraz to tylko czekać na porządny dodatek ! Uważam , że autorzy bardzo dobrze to przemyśleli ( Końcowe napisy , co się stało ) Co z Morrigan ? Co się stanie z tym dzieckiem ? Bardzo narobiły mi smaczku informacje , że spotkamy się jeszcze razem , że staniemy jeszcze raz do boju . Mam nadzieje , że będzie to kontynuacją podstawki . Trochę mnie wkurzała misja z Leśną Pani , dużo biegania mało pożytku ( nie licząc setu Molocha :D ) a i te wilkołaki jakieś takie dziwne . Ale ogólnie jest ok !:) Zapomniał bym dodać , kto przeszedł , pomyśli i powie jaki ma związek Morrigan z Zjazdem Możnych . ? :lol:

 

 

Krasnale z Legionu Śmierci pojawiają się wśród zwykłych wojowników z Orzammaru, widocznie ich nie zauważyłeś

 

 

@Willow - wystarczyło przeczytać pierwsze zdanie żeby domyślić się, czego dotyczy spoiler.

 

 

A pewnie, tyle, że jeśli oko coś przypadkiem wyłapie? Ot, jakieś słówko (uwaga, całkiem wymyślone): golem, król ghuli, smok-licz itp... to może sobie zepsuć zabawę...

 

Dlatego prośba o pisanie przed spoilerem czy dotyczy to końcówki gry, czy zupełnie czegoś innego i wszyscy będą happy.

 

A mam pytanie czy gdzieś widać tę premię, którą się dostaje za komplet przedmiotów? Bo mam ikonkę, która o tym mówi, ale byłoby fajnie wiedzieć czy lepiej nosić cały set słabszej zbroi czy np. pomieszać przedmioty, które oddzielnie są lepsze... hm?

Odnośnik do komentarza

Jestem właśnie w trakcie gry (pewnie gdzieś pomiędzy 1/3 a 1/2) i powiem jedno: the best game ever (since trylogia Baldura i Planescape Torment oczywiście )... ta głębia, te wybory, odpowiednia dawka akcji i mnóstwo, mnóstwo czytania... Brak mi tylko tych zagadek logicznych z Baldura, które faktycznie zmuszały do myślenia...

 

A głębia i wielowątkowość... np. Radclif i...

 

 

wybrałem pomoc magów w celu uratowania tego dzieciaka (dalej o kręgu piszę - uwaga ;) )

 

 

i

 

 

 

Poszedłem do wieży, a tam templariusze zamknęli magów. Wchodzę, a tam demony, magowie krwii... i gdy wchodzę na kolejne piętro... demon wrzuca mnie do Pustki - mjut! I to jest nowy quest, w którym siedzisz ze 2-3 godziny!

 

 

To jest właśnie to! :)

 

Wracam... :)

Odnośnik do komentarza

Brak mi tylko tych zagadek logicznych z Baldura, które faktycznie zmuszały do myślenia...

Tego również doświadczysz... :>

 

 

układanka mostu w Azylu zajęła mi dobry kwadrans

 

 

Odnośnie questa z Wieży Kręgu

 

Jak ubić tego Beyhę Yoama? Normalnie szlag mnie zaraz trafi. Nie mogę dojść do tego je... maga ze wzgórza, a co dopiero rozwalić bossa:/

 

 

maga należy zarąbać na początku, wrzucając mu za pazuchę za dwie petardy

następnie łupiesz Beyhę a na koniec zostawiasz sobie przydupasów

 

 

I nadal upieram się, że na poziomie trudnym jest zdecydowanie łatwiej niż na normalnym. Coś im się z tymi poziomami pokaszaniło i łata bynajmniej tego nie poprawiła.

Odnośnik do komentarza

BTW. new item available, called "the edge", to those who buy the game before November 30.

 

Fajny sztylet :)

Gdzie to można znaleźć? Tzn. kod do tego sprzętu? Na koncie gram.pl czy w bioware?

 

Mam zarejestrowaną grę na bioware i mi się tu pojawiło (i w grze, w tym samym miejscu co Warden's Keep i inne DLC):

 

http://social.bioware.com/user_entitlements.php

 

ale sporo osób dostało maila:

 

http://social.bioware.com/forum/1/topic/9/index/255000/1

Odnośnik do komentarza

Mam zarejestrowaną grę na bioware i mi się tu pojawiło (i w grze, w tym samym miejscu co Warden's Keep i inne DLC):

 

http://social.bioware.com/user_entitlements.php

 

ale sporo osób dostało maila:

 

http://social.bioware.com/forum/1/topic/9/index/255000/1

Rzeczywiście. Po uruchomieniu gra pobrała "Ostrze" automatycznie.

 

Edyta rzecze, iż to całkiem sympatyczne ostrze. Mój łotrzyk siecze nim na istne plasterki.

 

I powtórzę (do znudzenia, w ramach zdegustowania) po raz enty. Na "trudnym" gra przypomina sielankę i zaczynam zastanawiać się nad powrotem do "normalności" :-k

Odnośnik do komentarza

No i wreszcie doceniłem uroki "trudnego" :D

 

 

W wiosce Redcliffe starcie z hordą żywych trupów przypominało ciężką orkę rzeźnika nad TIRem pełnym bydła. Dosłownie masakra, ale jaka radość :D Niekończone fale trupów niemalże mnie zalały, zaś dupsko uratowała mi jedynie Shale dzięki swemu trybowi aury, która zmniejsza parametry ataku rywala oraz podnosi i obronę, i atak u sojuszników. O ile na "normalnym" oprócz mnie zdołało się uratować kilku sielskich wojaków to tym razem zostałem sam, ze stertą trupów rozmaitej maści.

 

Edyta pyta, czy ktoś miał ten ubaw by okraść karczmarza? Po wystraszeniu chłopa i zagonieniu go do obrony wiochy, jego dziewica drugiego sortu - kelnerka - chętnie rozkłada przed nami kufer moczymordy. Tzn. otwiera. :kekeke: A tam wszelakie dobra za zero miedziaków. Było nie obmacywać po kątach, panie karczmarz! :keke:

 

Odnośnik do komentarza

Dobra, mam trzecią zagwozdkę, na Głębokich Ścieżkach:

 

Jak niby ubić tę całą królową roju? KOSZMAR! Robię tak: tnę macki, potem dobieram się do niej, potem ona przyzywa genloki i wysuwa nowe macki... i wtedy jest koniec :( jest jakikolwiek na to sposób? Poza zmianą poziomu trudności?

 

Odnośnik do komentarza

Kogoś, kto wymyślił płatne dodatki powinno powieści się za jaja i obedrzeć ze skóry. Człowiek wydaje ponad stówę na grę, a potem 2 questy kosztują łącznie 22 dolary (ok, Shale masz w pakiecie z grą, ale to nie we wszystkich krajach było)... Gdyby to jakoś wydłużało rozgrywkę, a oba DLC przechodzi się w mgnieniu oka... Zbójectwo, łobuzerstwo, rozbój w biały dzień... Jeśli tak mają wyglądać kolejne... to ja wymiękam. 22 dolary? Toż to nowa gra może być, a przynajmniej pełnoprawne dodatki tyle kosztowały (np. do Baldura czy Icewind Dale'a).

 

 

 

za taką kasę dostaję k***a, kuferek i dodatkowego bohatera, bez którego też mógłbym sobie poradzić

 

 

Ogromna rysa na cudownej grze... Przecież to wszystko było pewnie zaimplementowane, tuż przed premierą wyjęto te sidequesty z ostatecznej wersji i teraz sprzedaje się to jako coś hiper, super nowego... Śmierdzi, śmierdzi to na kilometr...

 

 

BTW.

Quest Morrigan... końcówka

 

 

Udało wam się zabić Flemeth?!?! Na którym poziomie była wasza ekipa? Bo ja zanim dojdę na tą górkę, to już mam 2 kule ognia, potem zmasowany atak i gdy już się ogarniam z napojami i magią leczącą dostaję powtórkę z rozrywki, zabieram jej max 10% życia i właśnie wtedy zazwyczaj ostatni pozostający przy życiu bohater kończy w jej paszczy...

 

Odnośnik do komentarza

DLC to niestety nowy patent w grach i się pojawia lub będzie pojawiał w praktycznie każdych produkcjach :|

Co czytam zapowiedź jakiejś gry, to pada wzmianka o jakiś płatnych mikrodatkach, które są w cenie niegdysiejszych "pełnych" dodatków.

Widocznie ci, co przecierali szlak nieźle na tym zarobili i znaleźli się naśladowcy :|

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...