Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dimhil

Tak, ściagnałem najnowszą wersję ze strony BraCaSoft zaraz po instalacji patcha.

 

A jeszcze się zapytam - czy jest coś takiego jak ten plik "retain" czy jakoś tak w starszych wersjach, że podczas rozgrywki można zwiększyć sobie baze danych?

Odnośnik do komentarza

Da sie ustawic kolor atrybutów dajmy na to od 0-5 siwy 6-10 bialy 11-14zolty 15-17 czerwony a 18-20 zielony? Bo mam skin_skin i mam dziwnie to poustawiane tzn kolory umiem programem zmienić problem tylko zeby dalo sie jakos te przedzialy liczbowe pozmieniac jak ktos wie jak to bd wdzieczny

Odnośnik do komentarza

Wiem ktoś dlaczego FMRTE mi się nie uruchamia? Nie ma żadnego błędu czy coś, tylko po prostu klikam i nic się nie dzieje.

 

Masz gdzies rozpakowanego starego? To go usun. I w tym folderze gdzie masz tego najnowszego znajduje sie plik config. usun go. Powinno pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość Dimhil

Teraz z kolei pojawia się błąd:

Nie można znaleźć DependencyProperty ani PropertyInfo dla właściwości o nazwie „AlternationCount”. W nazwach właściwości jest uwzględniana wielkość liter. Błąd w obiekcie „left_treeView” w pliku znaczników „FMRTE;component/mainwindow.xaml”.
Odnośnik do komentarza

Nie gram w LM, nie gram w LE, ale chciałbym widywać terminarz, mecze i wyniki na bieżąco, tak jak to było w poprzednim FMie, podobnie z Mistrzostwami Europy czy świata. Gdzie można to ustawić?

 

Najprościej - wchodzisz w ekran składu tego klubu/ekran rozgrywek, w menu (prawy górny róg) masz taką szarą gwiazdkę, klikasz na nią, robi się złota i zrobione.

Ewentualnie Twój profil -> wiadomości -> zarządzaj subskrypcjami.

Ale i tak jest spieprzone i nie pokazuje wszystkiego, chyba tylko te mecze, które są na full detail.

 

Mam problem z rozdzielczoscia. Ustawiłem sobie rozdzielczośc 1200/720 lecz moj monitor nie obsłużył mi odświeżania 72 i teraz nie moge zmienic spowrotem rozdzielczości. Co moge teraz zrobić by wrócic do podstawowej rozdzielczości ?? Reinstalacja nie pomaga.

 

Spróbuj (bez gwarancji że zadziała, a może coś spieprzyć, nie robiłem tego nigdy) po odinstalowaniu wywalić jeszcze katalogi z preferencjami ustawień FM 2010 (dane aplikacji -> roaming -> Sports Interactive -> FM 2010)

Odnośnik do komentarza

Może ktoś to zastosował lub zna wyczerpującą odpowiedź:

Czy jeżeli będę kierował oprócz głównego zespołu rezerwami, to czy będzie następował szybszy wzrost atrybutów (a także zwiększenie wartości zawodnika) czy też lepiej pozostawić to komuś z trenerów bądź asystentowi i co jakiś czas wypożyczać perspektywicznych młokosów?? Thx za odpowiedź

 

Osobiste prowadzenie rezerw nic nie daje, treningi i tak prowadzą trenerzy, a Ty tylko prowadzisz zespół w meczu. Wypożyczanie ma większy sens, o ile będą grać, jeśli klub docelowy ma wyraźnie gorszą bazę od Twojego, więcej zyskają w rezerwach imo.

 

Na szczęście najnowszy patch poprawił subskrypcję piłkarzy. Już mi nie usuwa zawodników z subskrypcji, tak jak wcześniej. Więc chociaż tyle w tym względzie naprawili.

 

Ale wiadomości nadal przychodzą dziwne - na przykład mam Lecha w subskrypcji to dostaję informacje, ile zarobił w LE, ale już wyników meczów nie; podejrzewam, że - jak napisałem - zależy to od poziomu szczegółów.

 

witam, jestem od niedawna na forum

i chcialem sie dowiedziec o mozliwosc prowadzenia w FM 2010 jednoczesnie klubu i reprezentacji...

gdyz gdy gram leeds juz 3 sezon, dostalem propzycje prowadzenia reprezentacji Brazylii...

Niby wszystko jest okej, zaakceptowalem propozycje...

Ale nigdzie nie ma ze jestem ich menagerem, mam tylko tak jak bylo ze prowadze leeds... a nie mam zadnego wplywu na reprezentacje Brazylii

Czy to jakis bug czy cos?

 

Masz najnowszą łatkę (10.2.0)? Wcześniejsze wersje miały problemy z reprezentacjami.

 

Cześć. Jak sprawdzić status cudzoziemców w drużynie? Na pewno mam 2, ale chcę sprawdzić kto nim jest, a więc, co zaznaczyć by było przy ich nazwiskach małe prostokąciki z literkami Cdz?

 

Jeśli ich nie ma, nie są traktowani jako cudzoziemcy.

Jeśli informacja jest przykryta inną ikoną (kontuzji, na przykład), zatrzymaj nad ikoną kursor, a powinna wyświetlić się lista wszystkich ikon przypisanych do danego zawodnika.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj chciałem włączyć fm-a, ale pojawił mi się taki komunikat http://i50.tinypic.com/35coswk.jpg Mam zainstalowaną najnowszą łatkę. 3 dni temu gra włączała się normalnie. Przeinstalowanie gry nie pomogło. Proszę o pomoc.

Spróbuj zwiększyć pamięć wirtualną. Mój komputer->Właściwości->Zaawansowane->Wydajność.Ustawienia->Zaawansowane->Pamięć wirtualna.

 

Ustawiłem wartość maksymalną i nadal nie mogę włączyć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...