Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnieskończyłem grać w FM 2008, 2009 sobie odpuściłem, jak czytałemsłusznie. Teraz mam pytanie w tym tygodniu zaczynam FM 2010 i zawszebyło tak, że wystarczyło wgrać ostatni patch, czy coś się z tymzmieniło tj. czy muszę wgrywać wszystkie po kolei, czy wystarczyostatni?

Wystarczyło zajrzeć 3 strony prędzej. Takie samo pytanie zadałem wczoraj :D

 

Mam jeszcze jedno pytanie co do patcha.

Czy wystarczy, że spatchuje grę tylko patchem 10.2 czy muszę też wpier instalować poprzednie patche?

 

 

Nie musisz. Wystarczy najnowszy.

Odnośnik do komentarza

witam mam taki problem, probuje wczytac moja gre i mi wyskakuje komunikat ze nie wcyztano gry. Ostatni raz co gralem to kroki mi wyskoczyly i po tym tak mi sie dzije. Robilem kopie pliku i probowalem wczytywac ale nic nie pomoglo. Czy jest jakas szansa na odzyskanie save'a ... 5 sezon mialem juz :(:(

Odnośnik do komentarza

I następne pytanie:

 

Mam w fejku taki wpis:

 

Japan

"FAKE_NATIONAL_TEAM" 116 0

 

a reprezentacja Japonii jak złożona była z ogórków, tak jest. Fejk wrzucony do obu db, stare pliki usunięte.

O ile mi wiadomo to musisz czekać do następnych powołań. Na FM-ach zatrzymałem się na wersji 2007 i w niej tak było.

Odnośnik do komentarza

witam mam taki problem, probuje wczytac moja gre i mi wyskakuje komunikat ze nie wcyztano gry. Ostatni raz co gralem to kroki mi wyskoczyly i po tym tak mi sie dzije. Robilem kopie pliku i probowalem wczytywac ale nic nie pomoglo. Czy jest jakas szansa na odzyskanie save'a ... 5 sezon mialem juz :(:(

Jeśli brakło prądu podczas zapisu gry to na odratowanie sejwa nie ma żadnych szans;)

Odnośnik do komentarza

witam mam taki problem, probuje wczytac moja gre i mi wyskakuje komunikat ze nie wcyztano gry. Ostatni raz co gralem to kroki mi wyskoczyly i po tym tak mi sie dzije. Robilem kopie pliku i probowalem wczytywac ale nic nie pomoglo. Czy jest jakas szansa na odzyskanie save'a ... 5 sezon mialem juz :(:(

Jeśli brakło prądu podczas zapisu gry to na odratowanie sejwa nie ma żadnych szans;)

 

Właśnie po to jest opcja zapisu wielokrotnego :P

Odnośnik do komentarza

Witam

Mam problem z wgranymi ligami po patchu 10.2 przy wczytywaniu kreatora lig wyskakuja bledy z pucharami Litwy oraz Lotwy a liga ukrainska wogole znikla. Czy to moze rozwalic mi gre, ktora zaczolem na lacie 10.1.1 z tymi ligami?

To załaduj save i sprawdź

 

save dziala, pytanie czy za seson lub w trakcie gra sie nie skiepsci i tylko czas strace ;P

Odnośnik do komentarza

Da sie jakoś na nowo sprowadzić grę do wersji 10.1? Przez to ścierwo (nazywane również "patchem") 10.2 gra stała się absolutnie nie grywalna. Obrońcy bez celu stoją i patrzą jak rywale ich kiwają, chaotycznie biegają po boisku. Nieważne ile masz sytuacji stuprocentowych - ja średnio na mecz mam 7-8. Liczy się poprostu kto lepiej przywali z dystansu lub wykorzysta róg, innej drogi do zdobycia goli nie ma. Michael Owen już mi 3 razy nie strzelił na pustą bramkę będąc przez nikogo nie atakowanym. Jedyny plus jest taki, że akcje które wykonujemy są dużo ładniejsze.

Co prawda idzie mi bardzo dobrze (gram Manchesterem United w lidze mam 8 zwycięstw, remis i porażke, 1 gol stracony przy 24 zdobytych) ale moja taktyka sprowadziła się do:

a) stowrzenia dogodnej sytuacji do strzału z dystansu dla Gourcuffa i Modrica (pierwszy ma już 5 goli, drugi 3),

b) doprowadzenia do jak największej ilości rogów (Vidic i Ferdinand mają po 4 gole),

c) postawienia bramkarza z największym refleksem i obroną sytuacji 1 na 1 (ideał to Adler) i modleniu się żeby przeciwnik nie strzelił z dystansu (1 na 1 bez problemu bramkarz obroni).

d) od czasu do czasu uda się coś Rooneyowi sieknąć (Berbatowowi i Owenowi się to nie zdarza, choć spokojnie po 3-4 razy na mecz stoją sami naprzeciw bramkarza).

I tyle z kombinowania nad taktyką. Ogólnie (wliczając LM i puchary krajowe) straciłem 5 goli z czego 3 po strzałach z dystansu, a 2 po samóbajach z rogów :].

Należy również dodać, że nie ma meczu bez kontuzji. Na szczęście z reguły są to 2-4 dniowe urazy także nie robi to większego problemu (choć dziwnie wygląda sytuacja kiedy przegrywam z Liverpoolem 1-0, mamy 77 minute, limit zmian wykorzystany, a Brown musi zejść z boiska bo rozciął ręke ;)).

Nie zrzucajcie winy na nieodpowiedni trening itd. - to jest bujda i tyle.

Nie rozumiem po co ludzie z SI tyle kombinowali. Poprzedni silnik meczowy był dla mnie niemalże idealny, można było spokojnie przy nim zostać, a na pewno nie zmieniać go na to "coś".

Czekam na sensownego patcha albo sposób na downgrade do 10.1. Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...