Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Artur Boruc ma współczynnik lojalności 18 a mimo tego status odpowiada mu gra w klubie :/ A np Grzegoż Skwara który gra w Porto ma współczynnik lojalności 13 i status szczęśliwy że gra w tym klubie ;/ To jest chore :( A i jeszcze takie pytanie jeśli prestiż ekstraklasy na arenie między narodowej się zwiększy to nagrody pieniężne też się zwiększą czy zostanie tak jak jest?

Odnośnik do komentarza

Witam, 2 pytania mam.

 

1. W poprzednich wersjach FM'a klikając na skład zespołu --> tryby widoku --> transfer pojawia się info "status wypożyczenia", a gdzie znaleźć tak jak w poprzednich wersjach info o wystawionych na sprzedaż?

 

2. Czy da się wyłączyć lub przyspieszyć te ekrany co pojawiają się po włączeniu FM'a?

Odnośnik do komentarza

1) obok status wypożyczenia są "opcje transferowe" tylko, że coś nie działa :-k to nie to? Nie wiem, nigdy tego nie używałem. Jest też tryby widoku -> ogólne -> opcje transferowe i status transferowy :-k Tylko też nic się nie pojawia. Nie wystarczy informacja o statusie zawodnika obok imienia? Przecież jest "wys" albo "wyp" (w pl wersji)

 

2) Można je usunąć. Przejrzyj foldery z zainstalowanym FM, nie pamiętam gdzie to dokładnie jest :-k Powinieneś poznać po nazwach plików.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie u mnie i kolegi to samo, od wydania łatki żadnego crascha. I znając życie ma tak miażdżąca większość użytkowników. Błędów spowodowanych bugami gry(!!) jest jak na lekarstwo.

 

Jeżeli bawimy się w życzenia to życzę, by SI utrzymało obecną tendencję rozwoju FM'a :).

Odnośnik do komentarza

Sprawdzałem sobie baze danych gry mini scoutem i wyszło że w grupie zawodników od PA=180 w góre jest aż 73 meksykańczyków. Oczywiście są to juniorzy wygenerowani przez komputer. I tu pytanie. Czy można to jakoś zmienić żeby komputer generował te "młode talenty" bardziej sprawiedliwie, tak aby tych piłkarzy było po równo dla każdego państwa, a nie sami z meksyku?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...