Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie

 

Chciałbym skonsultować z innymi graczami pewien problem który pojawia mi się w FM 2010.

Chodzi mi o żenującą postawę drużyny od trzeciego miesiąca,ligi tj od listopada.

Gram Sunderlandem, czyli teoretycznie bronie się przed spadkiem, formacja 4-5-1 z boczni obrońcy - automatycznie, środkowi - obrona, defensywny pomocnik - obrona, dwóch środkowych pomocików - wsparcie, skrzydłowi wysunięci - atak, środkowy napastik - atak. Filozofia zrównoważona, kontratak, intensywny presing, odbiór agresywny. trening podzielony i dostosowany dla każdej formacji.

Grałem 6 sparingów, zarówno z kelnerami jak i zespołami z wyższej półki. w każdym razie morale u 95% dużyny znakomite. Pierwy mecz w lidze:

zwycięstwo z Totenhamem 4:0, drugi, wyjazd do Liverpoolu, zwycięstwo 2:0, potem puchar z Peterborough wygrana 1:0 ( drugi skład) następnie porażka w domu z Man City 2:0,i na wyjeździe z Boltonem 1:0, potem kolejno zwycięstwa z Blackburn 2:0 u siebie i 3:2 w Portsmouth podsumujmy.

Jest listopad, jestem w 3 rundzie PL a w Lidze grałem 6 spotkań i mam 12 pkt. Jak na przeciętną drużynę, jest świetnie.

i zaczyna się bal. od tej chwili, mimo różnych prób do lutego przegrywam każdy mecz (nie licząc dwóch remisów) zawsze jedną bramką ( nie licząc pogromu od MU 5:0) i nie ważne, czy to chelsea na wyjeździe - 3:2, czy Hull City u siebie - 1:2. Bez znaczenia są: rozmowy motywacyjne, to na jakiego napastnika postawie, próby utrzymywania morale. oceny całego zespołu w przegranych meczach to średnio 6,7-6,9, nikt stanowczo nie odbiega na minus od reszty, ale drużyna nie chce kompletnie grać tego, co na początku sezonu.

Proszę o rady i opinie.

Odnośnik do komentarza

Ilość lat potrzebna do uzyskania obywatelstwa:

Algieria- 20

Andora- 5

Australia- 4

Austria- 5

Azerbejdżan- 5

Bahrajn- 20

Belgia- 3

Bośnia- 3

Brazylia- 15

Bułgaria- 3

Chiny- 8

Chorwacja- 5

Cypr- 5

Czarnogóra- 3

Czechy- 5

Dania- 7

Estonia- 5

Finlandia- 10

Francja- 5

Grecja- 10

Hiszpania- 4

Holandia- 5

Hongkong- 7

Indonezja- 100

Irlandia- 5

Irlandia Północna- 3

Izrael- 5

Jamajka- 5

Japonia- 100

Kanada- 3

Kazachstan- 1

Kolumbia- 4

Korea Południowa- 5

Liban- 3

Litwa- 5

Luksemburg- 5

Łotwa- 5

Macedonia- 3

Makao- 7

Malta- 5

Maroko- 10

Meksyk- 5

Niemcy- 5

Norwegia- 5

Peru- 3

Polska- 3

Portugalia- 5

Rosja- 10

RPA- 5

Rumunia- 4

Serbia- 3

Singapur- 4

Słowenia- 10

Szwajcaria- 5

Tajlandia- 4

Tajwan- 7

Timor Wschodni- 100

Trynidad i Tobago- 5

Tunezja- 5

Turcja- 5

Ukraina- 5

Urugwaj- 3

USA- 5

 

Pozostałe- losowo

Odnośnik do komentarza

Ilość lat potrzebna do uzyskania obywatelstwa:

Algieria- 20

Andora- 5

Australia- 4

Austria- 5

Azerbejdżan- 5

Bahrajn- 20

Belgia- 3

Bośnia- 3

Brazylia- 15

Bułgaria- 3

Chiny- 8

Chorwacja- 5

Cypr- 5

Czarnogóra- 3

Czechy- 5

Dania- 7

Estonia- 5

Finlandia- 10

Francja- 5

Grecja- 10

Hiszpania- 4

Holandia- 5

Hongkong- 7

Indonezja- 100

Irlandia- 5

Irlandia Północna- 3

Izrael- 5

Jamajka- 5

Japonia- 100

Kanada- 3

Kazachstan- 1

Kolumbia- 4

Korea Południowa- 5

Liban- 3

Litwa- 5

Luksemburg- 5

Łotwa- 5

Macedonia- 3

Makao- 7

Malta- 5

Maroko- 10

Meksyk- 5

Niemcy- 5

Norwegia- 5

Peru- 3

Polska- 3

Portugalia- 5

Rosja- 10

RPA- 5

Rumunia- 4

Serbia- 3

Singapur- 4

Słowenia- 10

Szwajcaria- 5

Tajlandia- 4

Tajwan- 7

Timor Wschodni- 100

Trynidad i Tobago- 5

Tunezja- 5

Turcja- 5

Ukraina- 5

Urugwaj- 3

USA- 5

 

Pozostałe- losowo

 

O ile się nie mylę to w Hiszpanii 2 lata dla zawodników pochodzących z Ameryki Płd. a 4 dla reszty globu.

Odnośnik do komentarza

Witam!

 

Mam problem. Otwieram FMRTE v2.0.0311, naciskam 'Load Game' i wyświetla mi sie taki napis:

 

FMRTE didnt detect FM/WSM 2009 running

 

Może miał ktoś taki problem lub wie co mogę z tym zrobić?

 

Proszę o jak najszybszą odpowiedź, bo bardzo mi na tym zależy :) Wcześniej wszystko było OK, a wczoraj nagle takie coś :/

 

pozdrawiam

 

PS. wiem, że problem dotyczy 2009, ale tutaj pewnie szybciej uzyskam odpowiedź, a może to dotyczyć również FM2010...

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam nie mały problem i nie wiem jak sobie z nim poradzić. Otóż przy zgłoszeniu do rozgrywek ligi Europejskiej nalezy zgłosić minimum 4 zawodników wychowanych w klubie a ja tylu nie mam i mi brakuje jednego. I co zrobic z tym fantem ? Czu mozna jakos stworzyc zawodnika ?

Odnośnik do komentarza

FM.exe - corrupt file

 

Gra nie działa (znaczy działa ale nie wczytuje save'ów). Mam jakiś plik skopany w folderze roaming. Reinstalacja nie pomaga - wiecie co można na to poradzić?

 

Możliwe, że coś stało się z savem... Najlepiej odinstaluj całego fm'a, wszystkie jego foldery i na czysto znowu zainstaluj (skopiuj save, bo niekoniecznie jest zepsuty) i zainstaluj na nowo... Gdzieś na ang. forum o tym czytałem, może pomoże, warto spróbować, bo szkoda gry ;]

Odnośnik do komentarza

FM.exe - corrupt file

 

Gra nie działa (znaczy działa ale nie wczytuje save'ów). Mam jakiś plik skopany w folderze roaming. Reinstalacja nie pomaga - wiecie co można na to poradzić?

 

Możliwe, że coś stało się z savem... Najlepiej odinstaluj całego fm'a, wszystkie jego foldery i na czysto znowu zainstaluj (skopiuj save, bo niekoniecznie jest zepsuty) i zainstaluj na nowo... Gdzieś na ang. forum o tym czytałem, może pomoże, warto spróbować, bo szkoda gry ;]

 

Wielkie dzięki Doktorze. Jest problem tego folderu w roamingu nie mogę usunąć :( Ale spróbuję wszystko wywalić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...