Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanie odnośnie przebiegniętych kilometrów przez moich zawodników. Grając na łatce 10.1 w Ekstraklasie moi zawodnicy przebiegli maksymalnie 90 kilometrów, a tuż po zainstalowaniu 10.2 zaczęli biegać jak w amoku i mają wszyscy razem ponad 120 km. Najciekawsze jest to, że grając w PP po dogrywce miałem sumie przebiegnięte 150 km. Jestem ciekaw skąd w nich tyle energii, żeby przebiec jeszcze te dodatkowe 30 km. Wychodzi na to, że w ciągu 15min gry moi zawodnicy przebiegają 20km. To jest do pomyślenia w lidze angielskiej, ale nie na naszym ligowym podwórku.

Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanie odnośnie przebiegniętych kilometrów przez moich zawodników. Grając na łatce 10.1 w Ekstraklasie moi zawodnicy przebiegli maksymalnie 90 kilometrów, a tuż po zainstalowaniu 10.2 zaczęli biegać jak w amoku i mają wszyscy razem ponad 120 km. Najciekawsze jest to, że grając w PP po dogrywce miałem sumie przebiegnięte 150 km. Jestem ciekaw skąd w nich tyle energii, żeby przebiec jeszcze te dodatkowe 30 km. Wychodzi na to, że w ciągu 15min gry moi zawodnicy przebiegają 20km. To jest do pomyślenia w lidze angielskiej, ale nie na naszym ligowym podwórku.

 

Jesli chodzi o roznice miedzy pachem 10.1 a 10.2 to wlasnie jest to poprawiony bug. Na 10.1 rzadko kiedy sie zdarzalo zeby ktos przebiegl powyzej 10km a jest to dosc standardowa ilosc przebiegnietych km przez caly mecz (oczywiscie nie mowie o bramkarzach, srodkowych obroncach i czesciowo napastnikach) w rzeczywistosci. Wiec nie biegaja jak w amoku tylko wreszcie biegaja tyle co trzeba :P

 

Natomiast jesli chodzi o dogrywke to po 1. 30 / 2 = 15 a nie 20 ;) a po 2. to nie jest tak duzo jak na 11 zawodnikow. Nawet przyjmujac ze druzyna przebiega przez jedna polowe dogrywki 20km to srednia dla jednego zawodnika wynosi 1,81km/na polowe doogrywki czyli 15min. Skoro przez caly mecz ktory trwa 90min druzyna przebiega 120km to srednia dla jednego zawodnika wynosi 10,9km :P Co dzielac na 6 (6x15=90) daje identyczna srednia na 15min czyli 1,81 :D

Odnośnik do komentarza

Ahoj. Pytanko - jak można podnieść "sobie" jako managerowi wiedzę o innych krajach?

Nie chce tylko polegać na wiedzy zatrudnionych przeze mnie scoutów czy trenerów a nie przewiduje też opcji prowadzenia po kilka lat, różnych drużyn z różnych krajów.

W FM09 było tak, że przez dobre relacje z zagranicznymi managerami wiedza o danym kraju rosła - potem przez łatkę czy inny bug wyzerowało mi znajomość innych krajów ale to już inna bajka, natomiast teraz to nie wiem czy da się coś z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza

widok

 

w sezonie 2012/2013 :)))) jeszcze hajs na stadion by sie przydal bo mam 6k (3,5k siedzacych) a stadion nie nalezy do mnie i nie moge rozbudowac!!! AAA!!! A na nowy nie mam kasy (3,5m w kasie klubu...) moze do 2020 zdaze :D???

Edytowane przez grepio
nie używamy obrazków- podajemy linki do nich
Odnośnik do komentarza

Mam problem z FMem a dokładnie z błędem o brakującej pamięci. Co prawda robiłem zmiany w bazie danych , ale co roku robie i nie ma żadnych takich problemów jak ten . Ściągnąłem bazę danych , która miała 9tys zmian i działa , a moja nie chce zadziałać i wyskakuje błąd w momencie wybierania gry w Fiorentinie i Lechu Poznań. Mam 2gb pamięci,patch 10.2, Windows XP SP3 ;próbowałem już zwiększać wydajność komputera i usuwać ukryte foldery przy instalacji , ale to nic nie daje. Oto ten błąd :

http://img109.images...us/i/bdfma.jpg/

 

Proszę pomóżcie mi z tym błędem

Odnośnik do komentarza

Mam problem z FMem a dokładnie z błędem o brakującej pamięci. Co prawda robiłem zmiany w bazie danych , ale co roku robie i nie ma żadnych takich problemów jak ten . Ściągnąłem bazę danych , która miała 9tys zmian i działa , a moja nie chce zadziałać i wyskakuje błąd w momencie wybierania gry w Fiorentinie i Lechu Poznań. Mam 2gb pamięci,patch 10.2, Windows XP SP3 ;próbowałem już zwiększać wydajność komputera i usuwać ukryte foldery przy instalacji , ale to nic nie daje. Oto ten błąd :

http://img109.images...us/i/bdfma.jpg/

 

Proszę pomóżcie mi z tym błędem

 

Wgraj najnowszą łatkę od SI, skutecznie usuwa ten błąd.

Odnośnik do komentarza

Tylko mi Juliański instalacja nowego patcha nie usuwa tego błędu

Jeśli masz Windowsa XP, wyłącz ukrywanie folderów i wejdź do "c:/Documents and Settings/[nazwa użytkownika]/Application Data/Sports Interactive"

i skasuj katalog Football Manager 2010, w pozostałych winzgrozach postępuj analogicznie :P

Spróbuj odpalic grę jeśli powiesi się, ponownie usuń katalog i przeinstaluj grę patchująć do 10.2

Jeśli to nie pomoże to albo format albo od razu sprawdź ddry programem typu memtest i wymień te wadliwe :D

Błąd ten występuje kiedy zostawimy FM "samemu sobie" na zbyt długi czas robiąć coś innego w tle, następują jakieś dziwne cuda z alokacją pamięci i trzeba usuwać katalogi temp.

Odnośnik do komentarza

siemano wszystkim... Moze mi ktos :blaga: powiedziec w jakich przypadkach, gdzie itp podnosi sie reputacja klubu?? czy jest w stanie pojsc w gore szybko w zaleznosci od osiagniec?? bo z tego co mi sie wydaje to w zaleznosci od rep. zawodnik bardziej lub "mniej" :_eyes: jest chetny do zmiany klubu...i gdzie mozna sprawdzic ta reputacje??

 

z gory dziekowa i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...