Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Powie mi ktos jak zarobic grajac np jakas 3 ligowa druzyna w polsce?

Do tej pory gralem zawsze 6 ligowymi zespolami w angli i tam w prosty sposob, jesli sie dosc daleko doszlo w pucharze anglii moglo zarobic na biletach od druzyn ktore maja dosc duze stadiony. W polskim pucharze tego nie zauwazylem. Wiadomo ze chcac awansowac potrzebowalbym dobrych zawodnikow no ale nie ma gdzie zarobic kasy. Ma ktos jakis pomysl, procz oczywiscie sprzedazy wlasnych zawodnikow??

Odnośnik do komentarza

No ale jak ja mam np stadion na niecaly tysiac i moja druzyna gra dosc dobrze w lidze i nie raz stadion jest zapelniony, to w jaki dodatkowy sposob z tego sa jakies pieniadze?

 

Narazie jestem na plusie ale place mam troche powyzej tego czego oni by chcieli i kasa ucieka i tak sie wlasnie zastanawiam jak zarobic. A skad zarzad wezmie?

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Zauwazylem ze w lidze hiszpanskiej mozna zostac menagerem rezerw pierwszego zespolu barcy, realu, espanyolu etc... etc... czy jak zostane menagerem takowego teamu to 1 sklad barcy bedzie bral odemnie ludzi za free (tych bardziej utalentowanych, ktorzy byli by im potrzebni), czy beda ich wykupywac... Jak sie maja te wszystkie regulu do tych druzyn?? czy prowadzac real castille moge poprosic 1 sklad realu aby mi dali crisa na 2 mecze. Moze mi ktos to wytlumaczy? Z gory thx :)))

Odnośnik do komentarza

Real Madryt Castilla to klub filialny Realu Madryt, więc biorą za free graczy. A Tobie mogą wypożyczyć przed sezonem tych, którzy im nie będą potrzebni. A jesli ktoś będzi chciał kupić twojego zawodnika to Real ma prawo złożyć taką samą ofertę i ona zostanie przyjęta. Wtedy sam gracz decyduje gdzie chce grać

Odnośnik do komentarza

Problem który mam od lat gdy gram jakimś klubem w angli. Opisze dokładnie to na przykładzie.

W grze prowadze klub leeds united, awansowałem o jedna klase rozrgrywkowa wyzej wiec musiałem się wzmocnic przed nadchodzącym sezonem. Podpisał ze mną kontrakt na zasadzie wolnego transferu Nelson Rivas. Jest to zawodnik który na stałe występuje w reprezentacji sojego kraju ale oczywiście nie otrzymał pozwolenia na prace. Moim pierwszym sposobem który zazwyczaj działał było wypożyczenie takowego zawodnika do pierwszego lepszego klubu na pół roku. po tym okresie zazwyczaj udało mu się uzyskać pozwolenie na pracę. Niestety nelson rivas nie jest zainteresowany wypozyczeniem i odrzuca wszystkie oferty innych klubów. Czy ktoś może mi pomóc w tej sytuacji ponieważ nie chciałbym aby ten zawodnik przesiedział na trybunach całą rundę (dość duży kasy sobie zazyczył za swoje usługi).

 

Przepraszam jesli powielam temat ale bardzo mi zalezy na rozwiązaniu problemu. Z góry dziekuję za pomoc

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiesz chyba o co chodzi w pozwoleniu o pracę :(

Jeśli takowego nie otrzyma to nie przyjedzie do twojego kraju i nie będzie w ogóle zawodnikiem twojej drużyny ,czyli kasy nie będzie brał...

Pozwolenie o pracę można uzyskać po 2-3 tyg. ,a jak się nie powiedzie to możesz złożyć apelację.Ogółem cały proces trwa około 1 miesiąca ,więc jest to tzw. pożeracz czasu ,ale jeśli zawodnik jest dobry to warto.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie.Co zrobić ,aby piłkarze w akcji sam na sam zdobyli bramkę??Prowadzę Karpaty Krosno i jest tam 2 napastników ,Bartłomiej Buczek ,Krzysztof Szymański ,ale postanowiłem zagrać taktyką z jednym napastnikiem i mam 10 akcji sam na sam ,a ani jednej nie trafia tylko celuje gdzieś w trybuny ,albo bramkarz wjeżdża mu pod nogi i po zabawie...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...