Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z wczytywaniem zapisanej gry.

Gram na pachu 10.2 (Klub + reprezentacja) i od niedawna mam problem z wczytywaniem zapisanej gry. Robi mi się to tylko wtedy, gdy chcę wczytać poprzedni stan gry. Gra się wczytuje, ale to wczytywanie trwa ok. 4 minuty. Pasek postępu leci do 1/3 długości i się zatrzymuje (procek leci na 100%) i po ok. 4 minutach ładuje się reszta.

Natomiast, gdy włączam grę, wtedy wczytywanie przebiega bez najmniejszych problemów i trwa ok. 15 sekund. Co może być tego przyczyną ?

Zagrałem dopiero 13 meczy ligowych, więc to nie wina rozmiaru save.

 

Może ktoś z was sprawdzić mojego save, czy u was będzie to samo:

http://rapidshare.com/files/331742293/nowy1.fm.html

Odnośnik do komentarza

Też Wam tak muli tryb 2D? Wymagania zalecane zdecydowanie spełniam, gra ogólnie trochę muli (tutaj śmieszne są co roku zapowiedzi twórców że gra będzie "szybsza" - FM2008 chodzi dużo lepiej nawet z wczytanymi 10 ligami więcej), ale to da się przeżyć, jednak zacinające się kulki są strasznie męczące (oczy przede wszystkim). O dziwo tryb 3D chodzi idealnie, a tryb 2D muli tak samo nawet z wczytaną 1 ligą na małej bazie - ewidentnie jakiś błąd gry. Ma ktoś podobną sytuację lub zetknął się z taką? Dodam, że problem już był w Fmie 09 u mnie, we wcześniejszych wersjach wszystko było ok.

 

Edit. O dziwo, problem rozwiązałem sięgając rad na forum sigames. Program Game Booster polecam wszystkim.

Odnośnik do komentarza

Mam dwa pytania:

 

Pierwsze to zmieniłem ostatnio kompa,z laptopa na Stacjonarny i mam w nim m.innymi Monitor 22 cale. No i facepacki(zdjęcia piłkarzy tylko- bo z logami,skinem itd jest okej) nie działają mi, ma ktoś z Was pojęcie dlaczego? Chodzi dokładnie o Megapack. Nie mam zielonego pojęcia dlaczego nie wyświetla mi zdjęć, wcześniej w żadnej wersji FMa nie miałem z tym problemów.. Może to wina wysokiej rozdzielczości pulpitu? Gram w oknie

 

Drugie to gdzie ustawić żeby w trakcie Mistrzostw Świata/Europy pokazywało mi mecze.. Tzn ich wynik który sobie moge rozwinąć.Bo ostatnio przeleciały mi tak że nie wiedziałem kto został mistrzem świata. Mam nadzieje że rozumiecie co mam na myśli.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

heh a mi się wydaje że od rozmowy zależy czy wygram mecz czy przegram nawet z "cieniasami"...

 

po prostu kiepska taktyka, pewnie tez grajki :)

 

choc musze przyznac ze czasem po przerwie w trakcie meczu, bo solidnym opierdzielu zaczynaja strzelac...

nie wiem ile w tym znaczenia rozmowy motywacyjnej, ale np. 1pol: 1 strzal oddany - 0 goli, 2pol: 8strzalow - 4 gole... w taksie nie mieszalem...

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem rozmowa motywacyjna jest kluczowym elementem. Nie na darmo mowi sie ze menadzer/trener na swoja pensje pracuje tylko 15min (czy jakos tak, takie powiedzonko kiedys slyszalem. Nie wiem czy nie w czasie meczu liverpool-milan w lm). U mnie jesli zawodnik ma reakcje na rozmowe motywacyjna typu "naladowany energia" to prawie zawsze strzela bramke albo asystuje. Widac to wyraznie. Z kolei jesli bedzie rozgniewany to gra dno. Wystarczy patrzec na reakcje po rozmowie motywacyjnej i porownac to z tym jak sie poszczegolni zawodnicy prezentowali w danym meczu i dostajemy odpowiedz na to czy rozmowa motywacyjna ma znaczenie.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Gram na łatce 10.2.0 Orłem Trąbki Wielkie (mam zainstalowany "Liga Polska Update") obecnie z 4 ligi awansowałem do 2 ligi. We wcześniejszych sezonach wygrywalem wszystko w lidze (prawie, ale zawsze awans z 1 miejsca) teraz po awansie do 2ligi, przegrywam jak leci (już 4 mecz z rzadu) myśle ze to powod ze zbytnio nie wzmocnilem zespolu, ale tu kolejne pytanie, że lepsi zawodnicy nie chcą przejśc i trudno wzmocnic mi zespol zawodnikiem ktory by pociagnął zespół taka zdecydowana gwiazda. Macie jakies pomysły jak ściagąc lepszych zawodnikow do niżej ligi ?

Odnośnik do komentarza

Polecam wypożyczenia, też tak miałem, prowadziłem klub który awansował dopiero co do 2 ligi i.. nikt nie chciał dojść, więc postanowiłem wypożyczać, mi to pomogło niewiem jak tobie.

 

A i też mam pytanie. Czy można dodawać jakoś piłkarzy? bo chciałem dodać do paru klubów wychowanków, a nie mogłem znaleź w edytorze miejsca do tworzenia piłkarzy (ślepy może jestem).

 

Edit: Mazur13, dzięki tobie wiem że jestem ślepy. No ale grałem zawsze w FM08. Dziękuje że napisałeś bym patrzał na dół, nigdy tego nie robiłem.

Odnośnik do komentarza
A i też mam pytanie. Czy można dodawać jakoś piłkarzy? bo chciałem dodać do paru klubów wychowanków, a nie mogłem znaleź w edytorze miejsca do tworzenia piłkarzy (ślepy może jestem).

Oczywiście,że można - zakładka kontrakt,kontrakt z klubem i edytujesz...żadna filozofia...

Co do tworzenia nowych piłkarzy - zakładka ludzie i w prawym dolnym rogu ekranu masz dodaj,gdzie wybierasz np. piłkarza...

Odnośnik do komentarza

Witam ;]

Mam pytanie... Czy da się jakoś wybudować większy stadion gdy gmina nie wyda pozwolenia na budowę? Chodzi mi głównie o to żeby klub SAM wybudował te nowe miejsca, bez użycia wpisania liczby miejsc w edytorze.

 

Jeżeli nie da się normalnie to istnieje taka możliwość aby z edytować jakoś te decyzje gminy? :D

Odnośnik do komentarza

Wszyscy mowia, ze grajac polskim zespolem ciezko jest (a nawet bez szans) sciagnac b.dobrych zawodnikow... W takim razie, prowadzac "nie polski", w miare znany klub, o NIZSZEJ reputacji mam wieksze szanse na sciagniecie lepszego zawodnika??... Czy zalezy tylko od reputacji w jakims stopniu, czy zupelnie od czegos innego?? Od czego dokladnie??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...