Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest obsługiwana, to jest pewne. Zastanawiałem się tylko, czy gra odpali na najmniejszych wymaganiach, bez żadnego 3D i tak dalej (w końcu jest coś tam napisane, że starsze karty graficzne mogą być obsługiwane, ale nie muszą).

 

Dzięki za odpowiedź, jeszcze gdyby ktoś mógł mi odpowiedzieć na pytanie czego dokładnie mam poszukać w necie, bo jestem ciemny w tych tematach i samo directx mi nic nie mówi :(

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, ściągnąłem sterowniki, ale nie za bardzo wiem jak mam je teraz "połączyć" i gdzie je umieścić, żeby wszystko zadziałało w grze...

 

Proszę o w miarę precyzyjną odpowiedź. :blaga:

Nic nie umieszczasz, stary...Po prostu odinstaluj stare, uruchom komputer ponownie, zainstaluj nowe. Chyba wiesz, jak odinstalować sterowniki...?? Jeśli nie wiesz, to może zostaw kompa w spokoju, bo jeszcze wybuchnie:p... :hahaha: A poza tym:

DirectX

Odnośnik do komentarza

Jestem ciekawy waszej opini. Gram Liverpoolem mam rok 2013. Kogo byscie bardziej polecili G. Cahila czy C. Daviesa bo Carragher sie robi za stary. Rowniez musze sprzedac Reine bo chce odejsc i tez sie zastanawiam kogo na jego miejsce czy Adler czy Akinfeev lub moze ktos inny. Bede sie rozgladal tez za nastepca Gerrarda (OPŚ klasyczna 10 w taktyce 4231) ale to moze dopiero za rok. Z gory dzieki za pomoc pozdro

Odnośnik do komentarza

Ktory skaut dziala na najnowszej latce do Fm 2010 bo wiekszosc jakis blad znajduje...??

Ten: działa

 

Jeśli chodzi o bramkarza, panie halleluja:P, polecam gorąco Mateja Delac'a (Chorwat), na obronę lepszy będzie Lukas Sinkiewicz, na rozegranie słynny już Marco Verratti. Ale to tylko moje zdanie:D.

Odnośnik do komentarza

Jestem ciekawy waszej opini. Gram Liverpoolem mam rok 2013. Kogo byscie bardziej polecili G. Cahila czy C. Daviesa bo Carragher sie robi za stary. Rowniez musze sprzedac Reine bo chce odejsc i tez sie zastanawiam kogo na jego miejsce czy Adler czy Akinfeev lub moze ktos inny. Bede sie rozgladal tez za nastepca Gerrarda (OPŚ klasyczna 10 w taktyce 4231) ale to moze dopiero za rok. Z gory dzieki za pomoc pozdro

 

Wydaje mi się, że Akinfeev będzie lepszy ale o wiele droższy. Poleciłbym też (o ile masz duża bazę danych) Marcelo Grohe z Gremio. Nie drogi, młody i bardzo dobry. Do tego ma jako drugie obywatelstwo niemieckie

Odnośnik do komentarza

na bramke wolalbym kogos bardziej doswiadczonego niz Delac. Myslalem o Lorisie ale ten to dopiero drogi bylby :P Jesli chodzi o obrone to jednak zalezalo mi na tym zeby byl to anglik a Grohe niestety nie mam w grze. Tak czy inaczej dzieki za opinie :) bede szukal dalej

 

To moze Diego Benaglio? Ale jednak bardziej bym polecal Akinfeev'a.

Odnośnik do komentarza

No to na obronę (nie wiem, w którym roku jesteś) Jack Rodwell,Phil Jagielka; na bramkę Steve Mandanda, Sebastien Frey. Obaj sprawdzeni wielkich klubach. Jak Ci się uda to za Gerrarda naprawdę (jeśli Verratti Ci nie pasi:p) spróbuj Bernardo Vieira de Souza. Zabija...

Odnośnik do komentarza

Z bólem serca wspominam dzien w ktorym wlaczylem Fm2010. Z jednej strony nie moge sie oderwac z drugiej tak wkurzajacej czesci jeszcze nie bylo.:/

Tworcy skupiaja sie na roznych rzeczach...omijajac jednen najwazniejszy...radosc gry. Obserwujac zachowania pilkarzy na boisku mozna wyrwac sobie wszystkie

włosy z głowy np.:

- koncowki meczow...nagminne tracenie bramek, mimo ze przciwnik nie oddal ani jednego celnego strzalu przez caly mecz

- inteligencja poruszania sie zawodnikow (sic),

- gole swiatowej klasy anonimowych zawodnikow, o niskich statystykach, gole ktore Ronaldo chcialby strzelac (chyba za slaby jest)

- spalone twoich zawodnikow wylapywane z hirurgiczna dokladnoscia, przeciwnika to nie dotyczny

To tylko kilka przykladow ....ehhh Mimo wszystko trzeba grac :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza

mam 2013 rok. po chwili namyslu stwierdzilem ze na srodek obrony kupie c.daviesa albo poszukam jakiegos regena anglika bo i tak mial to byc 4 obronca wiec moze byc mlody a richards wydaje mi sie taki ni w d..e w ni oko bo ani go na srodku nie widze ani na boku obrony. rodwell to moje marzenie ale raczej na defensynwego tylko ze problemem jest to ze gardzi czerwona czescia liverpoolu :P na bramke bede probowal akinfeeva moze sie uda. a jesli chodz o ops to pomysle za sezon ale jakos nie wydaje mi sie zeby verratti byl w stanie pociagnac gre calego liverpooolu :)dzieki za wszystkie uwagi i propozycje

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...