Skocz do zawartości

Wisła Kraków w FM 2010


GeedieZ

Rekomendowane odpowiedzi

Prof - gra sama je obniża, gdyby nie ruszył Garguły to po powrocie w grze wyglądałby dokładnie tak jak trzeba, można się było pomylić ale wymaga poprawy. Monti - a widziałbyś Małeckiego lub Boguskiego jako kapitana zespołu? Zobacz jaką różnicę robi brak Sobolewskiego, nagle nie ma kto się wydrzeć, ustawić, uspokoić i gra Wisły się psuje. Skorży trzeba przede wszystkim podbić zaufanie zarządu/kibiców bo zanim wyląduje w czołowym klubie to wylatuje z Wisły po miesiącu, w rzeczywistości nie poleciał nawet gdy odpadł z Levadią a w FMie starczają 2 porażki ligowe.

Odnośnik do komentarza

Za długo w dziesiątkę nie grałem, szybko wróciłem do zeroósemki, ale z tego co rzucało się od razu w oczy, to trzeba znacząco poprawić Brożka i Kirma, no i osłabić kilku piłkarzy z Łobo czy Jopem na czele. NŚ i OP Ś u Wojtka jest w grze już od paru lat i dziwne, że nikt dotąd tego nie zmienił.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

IMO Wisłe researcher zjebał niemiłosiernie , więc ja bym się chciał zgłosić tylko nie wiem gdzie,u kogo,kiedy.Lista rzeczy które bym zmienił to:

 

 

PA znacznej większości piłkarzy a szczególnie: Michał Chrapek(-8) Seba Leszczak(-8) Filip Kurto(-8) Krzysiek Mączyński(-7)

CA KAŻDEGO bo np 118 chyba Cantoro to jest przesada

Pozycje bo skandalem jest żeby Mały nie miał N w pozycjach

ATRYBUTY wołają o pomste do nieba wogóle IMO srednie CA dla Ekstraklasy winno być 105

KONTRAKTY: są źle zrobione

 

jestem gotowy na krytyke xd

Odnośnik do komentarza

jestem gotowy na krytyke xd

 

I słusznie, bo gwarantujesz jeszcze niższy poziom researchu.

Średniego CA nie ustalasz ty, jest to w widełkach dla ligi. I CA = 105 mają podstawowi gracze zespołów z górnej części tabeli, GKS Bełchatów albo Śląska. Tak samo PA, -8 mają najlepsi polscy juniorzy, nie jest ich więcej niż 4 w całej grze. Żaden z wymienionych przez ciebie zawodników nie prezentuje niczego co uprawnia tak wysoki potencjał. Researcher zrobił dużo błędów ale trzeba na to patrzeć z głową.

Odnośnik do komentarza

Może masz racje z PA ale dla Leszczaka bym zostawił to -8 w końcu bez powodu nim się Aston Villa nie interesuje

Co do CA wg mnie mam racje ale nie musisz mnie pouczać bo wiem jakie są widełki.Co do CA 105 to powinno być takie bo... nie doceniacie polskiej ligi.Może to brzmi absurdalnie ale my mamy lepszą lige niż np taka Bułgaria.Pozatym taki Lewandowski który niewiele zrobił ma PA 165?

Taki Żurawski go zjada na śniadanie,a PA miał niższe

Odnośnik do komentarza

Strona Aston Vilii nic na ten temat nie mówi, ba, na anglojęzycznych stronach to nazwisko pojawia się sporadycznie, obok rewelacji transferowych z odległych zakątków świata. W III lidze, w zespole z dołu tabeli jest Jakub Miszczuk, miał testy w Lechu Poznań, Celticu i chyba Dundee United - to też nie powód żeby dostał CA = -8? Poczekajmy na to co pokaże Leszczak, na razie jego dorobek na kolana nie rzuca.

Natomiast Lewandowski w wieku 21 lat jest 16-krotnym reprezentantem kraju, grającym w europejskich pucharach, popatrz kto nim ,,się interesował'', na tej podstawie to i -10 mógłby dostać ;) Trzeba po prostu trzymać umiar a polską ligę nawet jeszcze trochę osłabić, popatrz na ten poziom ... A Żurawski w wieku 22 lat dopiero strzelił bramkę w Ekstraklasie, niskich umiejętności w FMach nie miał nigdy.

Odnośnik do komentarza
Może to brzmi absurdalnie ale my mamy lepszą lige niż np taka Bułgaria

 

Z tym zdaniem się nie zgadzam kompletnie. Lewski Sofia czy CSKA Sofia zachodzą dalej w pucharach niż Wisła czy Lech, a wątpie, aby inne drużyny z Bułgari prezentowały gorszy poziom od Odry, Arki, Cracovi itd. Widełki CA były ustalane na zasadzie ogólnej dyskusji i są jak najbardziej uczciwe.

Odnośnik do komentarza
(..) Tak przynajmniej twierdzi dziennik "Fakt" (..)

:>

 

Dla Leszczaka pasowałoby jakieś -7,5 bo jest jednym z wyróżniających się młodych piłkarzy. Jak wiosną pokaże się w paru spotkaniach Ekstraklasy z dobrej strony, to będzie można pomyśleć o -8

Odnośnik do komentarza

A jesteś pewien, że Leszczak osiągnie takie umiejętności(CA~140)? Przecież w pierwszej drużynie jesienią za wiele nie pograł (17 minut w 3 meczach), a w zespole Młodej Ekstraklasy także "statystycznie" nie poszalał - 14 spotkań i tylko 2 gole. Póki co losowe "-7" jest odpowiednie. PA=<140 w naszej lidze mają najlepsi młodzieżowcy, którzy stanowią o sile swoich drużyn - Rybus, Małecki, Glik itp.

Odnośnik do komentarza

Przyjęło się, że dla piłkarzy <20 lat daje się losowe PA i przy tym zostańmy.

 

Inna sprawa, że przynajmniej jak dla mnie sama idea PA jest bez sensu (w końcu talent i tak ocenia się na podstawie obecnych umiejętności), ale to już temat na zupełnie inną rozmowę.

Odnośnik do komentarza

Masz racje rzeczywiście przesadziłem nawet z CA(bo to 18 najlepszych CA a nie PA) ale wiecie co? Poprawię to do wieczora i oblicze średnie TYLKO dla 11 meczowej bd korzystał z pomocy "Skarbu Kibica"

 

 

P.S To jest mało czy dużo bo muszę wiedzieć czy zaniżyć czy zawyżyć

 

P.S 2:Edytuje też u Menedżerów taktyki (wzór wezmę z pól"Tak zaczynali" oraz "Tak kończyli"

Edytowane przez SZk
Z tymi eskperymentami zapraszamy do ogólnego tematu o researchu FM 2010
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Hmmm. Moim zdaniem bardzo niedoszacowana jest reputacja Małeckiego. Jeśli światowa (20) jest 5 razy niższa niż Pawła Brożka (100), a tylko 2x wyższa niż Łapuszka i Rosłonia (10), to chyba coś jest nie tak, w końcu to reprezentant kraju i światową powinien mieć znacząco podniesioną. Krajową (70) zresztą też, o co najmniej 30-40%...

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem reputacje w Wiśle są dziełem przypadku ;) Żeby post nie był jednak nierzeczowy - znacznie zawyżona wartość ,,Ważne mecze''i zaniżona ,,Podatność na kontuzje'' u Głowackiego. Większość ważnych spotkań Głowacki kończył z kartką, karnym, samobójem lub kontuzją, moja propozycja to 15 w podatności na kontuzje i 8 w ważnych spotkaniach. Błędy w historii większości graczy, teraz ktoś sprężył się i na Wikipedii są kompletne dane dla poszczególnych sezonów dla każdego zawodnika Wisły, polecam wklepanie tych danych.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 5 tygodni później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...