Skocz do zawartości

Wisła Kraków w FM 2010


GeedieZ

Rekomendowane odpowiedzi

P. Ćwielong - brak występów w Ruchu Chorzów za zeszły sezon (14-0, loan), sezon 2007/08 ma (chyba?) odwrotnie - najpierw był w Wiśle, a potem loan do Ruchu, w grze jest odwrotnie. Proszę to zweryfikować bo pewien nie jestem.

 

J.E. Diaz - historię występów w lidze honduraskiej jest dostępna na 90minut.pl

 

M. Pawełek - czy na pewno miejsce urodzenia to Wodzisław Śl.? 90minut.pl twierdzi, że Lubornia

 

I. Cebanu - występy w lidze austriackiej dostępne na 90minut.pl

 

P. Singlar - do Wisły przyszedł za darmo - trzeba to na 100% sprawdzić i ew. wpisać w historię

 

M. Kowalski - zdaje się, że w Kolejarzu był tylko na loan, powinno to być odzwierciedlone w historii. M. ur. Kraków

 

P. Małecki - karierę zaczynał w Wigrach, powinno to być w historii

 

K. Mączyński - m. ur. Kraków

 

N. Varga - brak historii za zeszły sezon (0-0)

 

R. Sobolewski - brak sezonów z Jagi, gdzie zaczynał karierę. Na 90minut nie ma co prawda dokładnych danych, ale sam fakt, że tam zaczynał powinien być odzwiierciedlony w grze.

 

Beto - oczywiście out, ale zanim to zrobisz to ustal prawidłową kolejność występów w edytorze bo teraz to wygląda jak z Wisły był wypożyczony do 3 klubów z Ameryki Płd.

 

K. Gołoś - do Polonii był kupiony za 250k zł. Źródło: http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34871,2438628.html, m. ur. Siedlce, do Wisły przeszedł za 800k zł (do sprawdzenia)

 

R. Boguski - do Wisły przyszedł za 300k zł. Źródło: http://www.sports.pl/wydania/artykul.asp?A...p;RewriteParam=, i wiele innych. Ma też napitolone w historii (pół sezonu 2005/06 i wcześniejsze spędził Łomży). M. ur. Ostrołęka

 

Arkadiusz Głowacki - myślę, że po tylu latach można mu dać w fav. Wisłę, w końcu chce tam zakończyć karierę. Nie wiem czy waga się zgadza - serwisy podają 78 kg, w grze jest 82. M. ur. Poznań

 

A. Niedzielan - chyba trzeba obniżyć nieco reputację. Na początku kosztuje ok. 350k E, jest important playerem. Do Wisły przyszedł za darmo - źródło: http://www.sport.pl/pilka/1,65050,4318192.html. Do NEC przechodził za 1 mln E, źródło: http://www.sport.pl/pilka/1,65029,1849311.html. Karierę zaczynał w Promieniu Żary (trzeba wpisać w historii), brakuje również sezonu z Chrobrego. Można mu ew. dać fav. Ivicę Krizanaca (który btw. wg. gry nie umie ani słowa po polsku, a jednym z jego ulubionych klubów jest Górnik) - ale to już trzeba komu innemu zgłosić.

 

Ł. Garguła - przyszedł oczywiście za 0 (historia)

 

R. Janas - powinien mieć w fav. swojego ojca - Pawła

 

R. Czerwiec - jeśli jest taka możliwość (nie pamiętam w tej chwili) to trzbea mu ustalić znajomość rynku francuskiego, przynajmniej w minimalnym stopniu

 

 

 

 

 

 

Tak przy okazji to moje postulaty z zeszłego roku nadal nie zosały uwzględnione. Pogonić tego researchera :/

Odnośnik do komentarza
R. Sobolewski - brak sezonów z Jagi, gdzie zaczynał karierę. Na 90minut nie ma co prawda dokładnych danych, ale sam fakt, że tam zaczynał powinien być odzwiierciedlony w grze.

 

94/95 - 32 (3 bramki)

95/96 - 27 (1 bramka)

96/97 - 23 (4 bramki)

97/98 - 16 (9 bramek)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chyba eleminowanie błędów też należy do reasearch'ów więc trzeba zmienić datę zakończenia budowy stadionu, która w grze jest wyznaczona na 2022 rok. W rzeczywistości planuje się ją zakończyć w czerwcu 2010r.

Trzeba poprawić Małeckiego i Boguskiego którzy wypadają słabo. Temu pierwszemu można dać CA i PA takie jak w UNO Update 1.5 czyli CA na poziomie 130 i PA 155. Ten zawodnik zrobił olbrzymi postęp i może stać się drugim Błaszczem. Co do Boguskiego to CA ok 130 i PA ponad 130. Znaczenie Głowackiemu dać na poziomie 17, Sobolowi odbiór 15. Oczywiście Pawłowi Brożkowi Wykańczanie i Technikę po 15. Myślę, że tak było by dobrze.

Odnośnik do komentarza
Chyba eleminowanie błędów też należy do reasearch'ów więc trzeba zmienić datę zakończenia budowy stadionu, która w grze jest wyznaczona na 2022 rok. W rzeczywistości planuje się ją zakończyć w czerwcu 2010r.

Trzeba poprawić Małeckiego i Boguskiego którzy wypadają słabo. Temu pierwszemu można dać CA i PA takie jak w UNO Update 1.5 czyli CA na poziomie 130 i PA 155. Ten zawodnik zrobił olbrzymi postęp i może stać się drugim Błaszczem. Co do Boguskiego to CA ok 130 i PA ponad 130. Znaczenie Głowackiemu dać na poziomie 17, Sobolowi odbiór 15. Oczywiście Pawłowi Brożkowi Wykańczanie i Technikę po 15. Myślę, że tak było by dobrze.

Nie za niskie te CA?

Odnośnik do komentarza

raz:

 

Umiejętności naszych piłkarzy są na tyle małe, że w skali światowej atrybut 15 i wyżej powinien być rzadkością. Przeciętna wartość atrybutu dla piłkarza Ekstraklasy powinna wynosić około 10. Atrybut 13-14 to już zawodnik na danym polu wybitny w naszej lidze.

 

Dla polskich lig zostały ustalone następujące zakresy wartości ability:

 

Ekstraklasa

 

Kandydaci na mistrza

Gwiazdy 125-140

 

i dwa: Małecki jest zwyczajnie za słaby na CA = 130

Odnośnik do komentarza
Ja stawiam że qqlkan delikatnie ironizował, ci zawodnicy są oczywiście za słabi na CA=130

 

Na szczęście researcher Wisły jest bardzo odpowiedzialnym człowiekiem i CA 130 dla Małeckiego nie będzie. To samo tyczy się PA 155, a i reszta nie wymaga komentarza. Obawiam się, że jakby grał w naszej ekstraklasie np. Messi to niektórzy chcieliby dać mu CA >200 i zabrakłoby skali :D

 

P.S. Ironia u qqlkan'a to nawet za "małe" słowo. Jak się słyszy o CA 130 dla naszych graczy to można spaść z krzesła... :keke:

Odnośnik do komentarza

Zaproponowałem CA i PA Małeckiemu jakie miał w najnowszym UNO Update 1.5. Małecki jest wyróżniającym się zawodnikiem w Ekstraklasie i powinien mieć CA na poziomie 120 lub około 130 (teraz miał 110). Boguski miał trochę słabszą rundę, ale jeśli popatrzeć na cały sezon to CA ok. 130 należało by mu się (teraz 115). Jest jednym z wiodących zawodników w zespole, a asysten zawsze mówi mi, że jest najsłabszym ogniwem.

Odnośnik do komentarza

Zaproponowałem CA i PA Małeckiemu jakie miał w najnowszym UNO Update 1.5. Małecki jest wyróżniającym się zawodnikiem w Ekstraklasie i powinien mieć CA na poziomie 120 lub około 130 (teraz miał 110). Boguski miał trochę słabszą rundę, ale jeśli popatrzeć na cały sezon to CA ok. 130 należało by mu się (teraz 115). Jest jednym z wiodących zawodników w zespole, a asysten zawsze mówi mi, że jest najsłabszym ogniwem.

 

Małecki CA powinien mieć raczej w granicach 115-119, a Boguski 120-124.

Odnośnik do komentarza

A co myslicie, żeby tak Brożkowi dać szybkość i przyspieszenie po 17? Można za to uciąć inne (np. off the ball, composure). Nie wiem czemu sobolewski ma tak niska determinacje, decyzje i odbiór (powinien miec chyba wieksze CA). Podniósłbym mu takze anticipation, consistency i important maches. A dirtiness 19 to jednak lekka przesada.

 

 

Odnośnik do komentarza

Krajes - a czemu? Brożek nie jest najszybszym zawodnikiem w Polsce i 15-16 w zupełności oddaje jego możliwości. Jego najważniejszymi cechami są właśnie możliwości odnajdywania się w polu karnym i regularne strzelanie goli, to co chcesz przyciąć, nie wiem na jakiej zasadzie, bo takiego zawodnika chcesz mieć w grze? To nie koncert życzeń tylko próba oddania rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza

19 ma Sobolewski i to minimalnie za wysoka wartość ale akurat u niego wysoka skłonność do fauli i niska wartość ważnych spotkań to dobre rozwiązanie, Sobol często dostawał czerwone kartki albo ograniczał się do fauli w ważnych spotkaniach (np. Polska - Niemcy albo Wisła w LM). U mnie w grze Sobolewski zebrał 11 żółtych i jedną czerwoną kartkę przez 2 lata gry (62 spotkania). To nie jest dużo i tego atrybutu też nie trzeba radykalnie obniżać.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...