Skocz do zawartości

Wisła Kraków w FM 2010


GeedieZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Sory za 3 posty pod rząd ale jeśli mogę prosić jakiegoś moda o złączenie to prosze:D.

 

Daniel Brud:Zmniejszyć CA do -6.Jak grałem Wisłą to cały czas miał PA ok. 135.

 

Marcelo:Krycie(13),odbiór(14) Gra głową(13) o jakieś 2 oczka w górę.Siła(12) o 4 oczka do góry.

 

Małecki:Błyskotliwość(0) tak do 15 można, dośrodkowania do 11 w dół(obecnie 13), można mu dać technike o punkt wyższą i drybling.W pozycjach napastnik na 15-20.

 

Sobol:Odbiór, krycie, gra głową , strzały z dystansu o 1 oczko w górę.

 

Głowacki: CA myśle że 130 będzie odpowiednie. TO jest zawodnik poziomu Sobolewskiego.

 

Kirm:CA do 111-115. Szybkościowe o 3-4 oczka w dół.Pozycje zmienić.

 

Cleber: CA do 105-110.

 

Łobodziński:CA do 100-104.Pozycje zmienić.

 

Pawełek Jirsak: CA do 100-105.

 

Mączyński: Myśle że CA do 97-100.

 

Filip Kurto: PA do 125-130 z naciskiem na 130

Odnośnik do komentarza

Ja nie mówię o widełkach, tylko atrybutach. Marcelo z odbiorem, kryciem, grą głową, siłą proponowanymi przez Ciebie to czysta abstrakcja. Nie porównujesz bezpośrednio, pośrednio owszem. Spójrz na atrybuty obrońców w średnich klubach Buli, Premiership, Serie A, które poziomem biją Ekstraklasę o kilkanaście długości.

Odnośnik do komentarza

A porównuję? Ja się trzymam widełek i wyraźnie pisze : Gwiazdy 125-140

 

Pytanie tylko, czy obecnie w Ekstraklasie mamy jakieś gwiazdy... Po wyjeździe Muchy, Lewego czy Peszki ciężko wskazać na takich zawodników.

A co do reszty to mam takie same zdanie jak Magic :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

k***a ja pier***e w cipke jebanego nosorożca.Magic- Teraz sie przekonamy.

 

 

Po 2 minutach i 2 kilogramach białego proszku.

 

 

Jovanić myślę CA 123 i PA 139.Jovanić to objawienie ligi serbskiej czyli lepszej od naszej.

 

Bunoza-CA 122 PA 141.Taki Chorwacki Sadlok.

 

Cikos CA 118 PA 135-140.Słowacki Glik.

 

Żurawski- Po relacji z sparingu z Germanią dałbym mu CA 140... nie wiem w jakiej jest formie ale CA 127 myśle bd dobre.

 

 

Jak macie jakieś wonty to pisać:D

Odnośnik do komentarza

k***a ja pier***e w cipke jebanego nosorożca.Magic- Teraz sie przekonamy.

 

 

Po 2 minutach i 2 kilogramach białego proszku.

 

 

Jovanić myślę CA 123 i PA 139.Jovanić to objawienie ligi serbskiej czyli lepszej od naszej.

 

Bunoza-CA 122 PA 141.Taki Chorwacki Sadlok.

 

Cikos CA 118 PA 135-140.Słowacki Glik.

 

Żurawski- Po relacji z sparingu z Germanią dałbym mu CA 140... nie wiem w jakiej jest formie ale CA 127 myśle bd dobre.

 

 

Jak macie jakieś wonty to pisać:D

Widzę, że lubisz oceniać graczy na podstawie jednego meczu :> poza tym zawodnicy którzy przyszli w tym okienku do Wisły byli opracowywani niedawno przez researcherów swoich lig, a oni na pewno lepiej wiedzą od Ciebie w jakich normach się mieszczą (Widziałeś tak wogóle jakiś mecz z ich udziałem?) .

Odnośnik do komentarza

Co się przekonamy? Po meczu z amatorami z Niemiec? CA 140 Żurawski to bym mógł mieć jakby był gwiazdą reprezentacji i grał w średniaku europejskim. Wisła do takich się nie zalicza. PA 140 to mają gwiazdy Ekstraklasy. Więc z łaski swojej mnie nie rozśmieszaj.

Odnośnik do komentarza

Wywiad z Cleberem, deklaruje koniec kariery i plany na przyszłość.

 

Jesteś najstarszym i najbardziej doświadczonym zawodnikiem w drużynie. Jak czujesz się pod względem fizycznym?

- Czuję się dobrze. Teraz trenuję dla siebie, nadal chcę być jak najlepszy, ale wiem, że w grudniu skończę z grą w piłkę. Jestem tego prawie pewien. Szansa na to, że będę grał dalej jest niewielka, może z 5 procent.

 

W przyszłości zajmiesz zająć się pracą skauta lub menedżera. Temat współpracy z Wisłą jest nadal aktualny?

- Chciałbym pracować dla Wisły, to wręcz mój priorytet, taki układ miałby u mnie pierwszeństwo. W Brazylii jest bardzo wielu dobrych zawodników, których można byłoby wytransferować do Polski. Pewnie porozmawiam o tym w grudniu z nowym prezesem.

 

Poczyniłeś już jakieś kroki w kierunku uzyskania licencji menedżera?

- We wrześniu zdaję egzamin. Grając czynnie w piłkę nie da się być jednocześnie menedżerem, ale w Portugalii mam już dwóch swoich piłkarzy i wyrobione kontakty, w końcu grałem tam przez pięć lat.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...