Skocz do zawartości

Wisła Kraków w FM 2010


GeedieZ

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czemu sobolewski ma tak niska determinacje, decyzje i odbiór (powinien miec chyba wieksze CA). Podniósłbym mu takze anticipation, consistency i important maches. A dirtiness 19 to jednak lekka przesada.

 

Nie, Sobolewski i Sobieraj to jedyni zawodnicy w kraju o Dirtiness >=19, mówimy o Sobolewskim

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Sugeruje tylko poobnizac CA bo Lobodzinski mial wysokie co sprawialo ze Boguski czesto na lawce siedzial. Marcelo mial gigantyczne CA ale to robili resercherzy z Brazyli tak sadze. Trener bramkarzy Wisly powinien miec nizsze staty trening bramkarski max na 14 mu dac. Skorzy obnizyc tez, za nieprofesjonalne zachowanie.

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie złożył wypowiedzenia, tylko oddał się do dyspozycji zarządu. Tak jakby powiedział: "Zawaliłem, możecie mnie zwolnić, ale jeśli nie, to chcę dokończyć robotę". Jak dla mnie odwaga cywilna i odpowiedzialność za błędy świadczą raczej o profesjonalizmie :>

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

Również odnoszę wrażenie, że Małecki i Boguski to gracze odwzorowani zdecydowanie poniżej swoich możliwości. W końcu obok Brożka i Marcelo to dwaj najbardziej cenieni zawodnicy, z perspektywami na przyszłość. Tymczasem obaj w moim stanie gry są jakimiś cieniasami i nie łapią się w ogóle do składu. Takie odnoszę wrażenie, może być mylne bo nie mam doświadczenia w ustawianiu zawodników ani porównania w skali globalnej...

Odnośnik do komentarza

Dobra, znalazłem trochę czasu.

Brożek - wykańczanie akcji 13, drybling 10, decyzje 11. Nie zdarzyło mi się w póki co w 3 różnych zapisach by Brożek walczył o koronę króla strzelców. Dla przykładu - Micański decyzje 14, wykańczanie 14, drybling 13 etc. Wiem że z jeden strony Micański jest przepakowany, ale więcej jest takich piłkarzy, a z drugiej to Brożek jest za słaby. Mimo słabej obecnie formy to - w ciągu 2 ostatnich lat - najlepszy piłkarz ekstraklasy oraz dwukrotny król strzelców. Jeśli chodzi o atrybuty stricte związane ze strzelaniem goli nie jest raczej zawodnikiem gorszym od Lewandowskiego - który od Profa, IMO słusznie dostał je w przedziale 12-15. Przydałoby się więc zwiększyć trochę te atrybuty - bo obecnie Brożek nie pasuje do żadnej roli przydzielanej mu przez komputer w Wiśle, a w związku ze słabszą obecnie formą zmniejszyć o kilka punktów CA.

 

Kolejna sprawa to Małecki, CA ma dobre jak na jego umiejętności, natomiast nie wiem czy PA 135 odzwierciedla jego potencjał.

Nie róbmy z niego cyborga, ale mimo wszystko jest to po Lewandowskim chyba najlepszy piłkarz młodego pokolenia i PA 140 by było dobre.

No i z tego co widać dobrze prowadzi piłkę przy nodze, a więc może warto podnieść technikę o 1 punkt?

No i na testach szybkościowych miał najlepszy wynik w zespole, więc albo mu podnieść szybkość i przyspieszenie do 16, albo Brożkowi zmniejszyć do 15.

 

Następnie Boguski - jak był zdrowy został reprezentantem Polski, technikę ma chyba najlepszą - obok Stilica - w Polsce, także możnaby rozważyć podniesienie jej do 14. Zwinność powinna nie być mniejsza niż 11, jest to zawodnik filigranowy który korzysta właśnie ze zwinności i techniki przy mijaniu rywali.

 

Łobo znajduje się chyba w najgorszej formie od czasu przyjścia do Wisły ( co jest wyczynem...), przydałoby się zmniejszyć mu CA.

No i wycofać mu naturalnego napastnika, oraz uzdolnionego OPŚ, nie grał na tych pozycjach od mistrzostwa w Lubinie.

 

Ogólnie to trochę zagalopowałem się wcześniej, aż tak źle nie jest, głównie chodzi o to że niektórzy piłkarze zazwyczaj grają o wiele gorzej niż w rzeczywistości ( Brożek, Małecki, Boguski), a inni lepiej ( Łobo, Jirsak).

Odnośnik do komentarza

Ogólnie Wisła jest oddana słabo, a to co piszemy to rzucanie grochem o ścianę ...

IMO Małecki PA powinien mieć wyższe, jedno z wyższych w kraju przy równoczesnych niskich atrybutach psychicznych i nieznośnym charakterze, on może dojść do swojego pełnego potencjału tylko jeśli ktoś weźmie go w cugle i dobrze pokieruje. Następnie, cały pierwszy zespół oprócz Sobolewskiego powinien mieć dość niskie Znaczenie, w Wiśle jest/był podział na tych doświadczonych, grających kiedyś w pucharach zawodników (Baszczyński, Zieńczuk, Cantoro, Sobolewski, Cleber) i młodzików (aktualnie to choćby Boguski i Małecki), ci młodzi nie mają waleczności i charakteru, są ,,miętcy'' w porównaniu do starszych, im z kolei brakuje czasem wydolności, szybkości lub umiejętności czysto piłkarskich ale nadrabiają to zaangażowaniem, można jakoś te grupy oddać.

Obecnie ,,zrobiony'' Garguła po powrocie do kontuzji ma atrybuty fizyczne w okolicach ~8 i nie łapie się do składu, do zmiany. W mojej opinii Jop, Alvarez i Jirsak w dół. Do przebudowania profile Kirma i Ćwielonga. Ogólnie sporo roboty ma researcher Wisły, największy polski klub a nie może doczekać się porządnego researchu ...

Odnośnik do komentarza

Nie wiedziałem czy jestem w stanie napisać obiektywnie, więc uderzyłem w łagodniejsze tony.

I warto byłoby zmniejszyć PA Skorży, bardzo często od wersji 08 po jakimś czasie ląduje w czołowym klubie Europy.

Zdarzyły mi się w 10 już Espanyol, Liverpool czy Koln.

Nie wiedziałem także kto robił Gargułę po kontuzji, a teraz zastanawiam się czemu researcher Wisły zmniejszał mu umiejętności i CA nie widząc w ani jednym meczu...

Ale nie zgadzam się co do braku charakteru i waleczności u Boguskiego czy Małeckiego, akurat podałeś złe przykłady :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...