Skocz do zawartości

MKS Pogoń Szczecin


Hammer

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

Janota podpisal z Pogonią. Ciekawe wzmocnienie, chociaz bardziej chcialbym kogoś na lewa obrone. Mamy tez oddac Dąbrowskiego, co jest dla mnie niezrozumiale, podpisaliśmy co prawda Czerwińskiego, ale dojdzie latem. Blisko Rosji jest... Robak. Teraz mozna go spokojnie sprzedac, bo Zwolak pokazal, ze jest dobry. Odchodzi tez Bak.

Odnośnik do komentarza

Ja wierzę, że zagra dobrze, a Kolendowicza to Ty szanuj, w II lidze miał sporo asyst i wielki wpływ na grę, po prostu kopał do przodu i biegł, a nikt za nim nie nadążał :keke: Jak nie patrzył, gdzie wrzuca to mu szło to dość nieźle.

 

Trener wprost przyznał, że widzi cię jako zawodnika na pozycję „10”. Jakie są twoje atuty?

- Bardzo lubię rozgrywać piłkę. Pogoń z poprzedniego sezonu i ta obecna lubi pograć piłką. Będę chciał dołożyć cegiełkę do sukcesu, jaki tutaj staramy się osiągnąć. Skoro trener mnie widzi na tej pozycji, to będę starał się grać ofensywnie i rozdzielać piłki. Za swoimi plecami będę miał dobrych zawodników. Jest przecież Rafał Murawski, Maksymilian Rogalski i Mateusz Matras. To dobrze wyszkoleni technicznie zawodnicy, a to najbardziej cenię u kolegów z boiska.

 

 

Na ten moment ofensywny pomocnik to u nas jedynie Murayama, który został tam przekwalifikowany po odejściu Aki. Przyjście Janoty może dać Taku znowu na skrzydło z Frączczakiem, a Janota i Walski na AMC. Na skrzydłach zostanie jeszcze Kun i jak się wyleczy to Małecki.

 

 

I Dąbrowski w Zagłębiu, bez sensu... Wolałbym pozbycie się milionera. Zwłaszcza, że Maciek mógł grać też na DMC...

 

Po Arce dostałem bluzę Emila Nolla - zaraz odszedł, w Łęcznej koszulkę dał mi po meczu Dąbrowski... eh ;)

Odnośnik do komentarza

Hernani już nie ma takiego kontraktu jak kiedyś, a jego ostatnia runda nie była zła a na pewno lepsza od Dąbrowskiego (jesli chodzi o grę obronną).

Wczoraj w "Rozmowach pod krawatem" w Radio Szczecin v-ce prezes Azotów powiedział że wykup większościowego pakietu akcji jest wielce możliwy, a dziś Mroczek potwierdził że może dojść do zmiany właściciela.

Coś czuję nowy powiew w drużynie bo azoty kasy na sport dają jak nikt inny.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...