Skocz do zawartości

MKS Pogoń Szczecin


Hammer

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Golla podpisał kontrakt z NEC Nijmegen. A na listę transferową powędrowali Koj, Rogalski, Janota i.... Janukiewicz :| Podobno Michniewicz chce Słowika za Radka. Kompletnie bez sensu. O ile Koja i Rogalskiego rozumiem, Janocie dałbym jeszcze szansę, ale Radek??

Odnośnik do komentarza

No dokładnie. Zwłaszcza sposób w jaki to zrobił zarząd czy trener. My jako kibice nawet nie mamy jak mu (I Rogalowi) podziękować za te lata gry w naszych barwach. Od przejebywania z jakąś Olimpią Elbląg (słynny wywiad Radka), finał PP, zawody, upadki po awans do Ekstraklasy. Tymczasem o umieszczeniu go na liście dowiadujemy się dzień po ostatnim meczu u siebie. Takich piłkarzy trzeba szanować, on też nie raz miał odwagę podejść do kibiców, nawet po fatalnej porażce, nie pamiętam dokładnie, ale chyba jako jedyny z nami świętował awans po powrocie z Gdyni. Nawet jeśli sportowo byłby coraz słabszy to miejsce drugiego bramkarza spokojnie powinien mieć, powinien zostać do końca kariery. Pomijając fakt, że rok temu był drugim bramkarzem Ekstraklasy, teraz na pewno oscyluje w piątce i wydaje mi się, że kilka klubów chętnie by go zatrudniła.


Ploty mówią, że Sztliić w Pogoni.

Odnośnik do komentarza

No dokładnie. Zwłaszcza sposób w jaki to zrobił zarząd czy trener. My jako kibice nawet nie mamy jak mu (I Rogalowi) podziękować za te lata gry w naszych barwach. Od przejebywania z jakąś Olimpią Elbląg (słynny wywiad Radka), finał PP, zawody, upadki po awans do Ekstraklasy. Tymczasem o umieszczeniu go na liście dowiadujemy się dzień po ostatnim meczu u siebie. Takich piłkarzy trzeba szanować, on też nie raz miał odwagę podejść do kibiców, nawet po fatalnej porażce, nie pamiętam dokładnie, ale chyba jako jedyny z nami świętował awans po powrocie z Gdyni. Nawet jeśli sportowo byłby coraz słabszy to miejsce drugiego bramkarza spokojnie powinien mieć, powinien zostać do końca kariery. Pomijając fakt, że rok temu był drugim bramkarzem Ekstraklasy, teraz na pewno oscyluje w piątce i wydaje mi się, że kilka klubów chętnie by go zatrudniła.

Ploty mówią, że Sztliić w Pogoni.

a moze chodzi o kasę? Może nagle palma mu odbiła i chciał wielkiej kasy?

Odnośnik do komentarza

Ma ważny kontrakt, a poza tym zimą miał ofertę z Japonii za większy hajs. Poza tym - to nie ten typ.


W czwartek dowiedziałem się, że nie pasuje do nowej wizji budowania zespołu. Jest mi najzwyczajniej przykro. Awansowaliśmy do czołowej ósemki co dla tego zespołu wydawało się nieosiągalne. Za dwa miesiące na świat przychodzi moje dziecko, jestem związany ze Szczecinem i na pewno będę tu mieszkał w przyszłości. Byłem przekonany, że zakończę karierę w Pogoni - przyznał ze smutkiem w głosie Rogalski.



Janukiewiczowi kontrakt kończy się dopiero w 2017 roku. Podobnie jak Rogalski jest piłkarzem Pogoni od sześciu lat. Latem ubiegłego roku mógł przejść do J-League 2, ale mimo atrakcyjnej finansowo oferty od Japończyków wybrał grę w Pogoni. - W obecnych czasach lojalność się nie opłaca. Jestem w głębokim szoku. Po tym co usłyszałem dziś w klubie nie mogę dojść do siebie - przyznał Janukiewicz.

 

 



Odnośnik do komentarza

Biedy w Gdańsku narobił Juskowiak sprowadzając nastu anonimowych zawodników. Odkąd za transfery odpowiada Jóźwiak, zaczyna to wyglądać coraz lepiej. Wawrzyniak, Wojtkowiak, Łukasik, Mila, Nazario i w końcu Gerson to przecież podstawowi gracze naszej drużyny i każdy z nich miałby miejsce w wyjściowej jedenastce Pogoni, więc takich właśnie transferów powinniście sobie życzyć. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...