Skocz do zawartości

MKS Pogoń Szczecin


Hammer

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Na konferencji prasowej, która przed chwilą się rozpoczęła Pogoń Szczecin, prosi miasto o pomoc w dalszym finansowaniu klubu.

 

W związku z kryzysem, który dotknął gospodarkę w sposób negatywny odbija się na źródłach finansowania Pogoni. Obecnie miasto przekazało 3 miliony złotych dla Pogoni, za promocję marki. Klub apeluje o kolejne 3 - 4 miliony złotych.

 

- Rośnie różnica między przychodami, a kosztami klubu, co stwarza coraz większe problemy dla w miarę normalnego funkcjonowania klubu - powiedział prezes Jarosław Mroczek. - Apeluję o dodatkowe pieniądze!

 

Z tego co udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć nie zostały w pełni uregulowane kwestie premii za awans. Klub zalega również z wypłatą premii dla poprzedniego sztabu szkoleniowego. Pensje były natomiast wypłacone z opóźnieniem. Dodatkowo na zakup Hernaniego Pogoń musiała zaciągnąć pożyczkę w banku.

 

Wkrótce więcej szczegółów.

 

pogon.v.pl

 

Masakra, są ploty, że klub nie płaci zawodnikom... Być może stąd się bierze ich katastrofalna gra? I brak bramek? Aż dziwne, bo jeszcze przed sezonem osobiście byłem na konferencji, gdzie Smolny i Mroczek opowiadali, że Pogoń jest jednym z najlepiej zarządzanych klubów i nie ma w ogóle długów. Skoro nie ma długów to nie stać ich na bieżące zarządzanie? Straszne to jest.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Pogon opuscili : Pernis, Budka, Kolendowicz i Hricko :) Super info! Duze pensje, a nie graja, a jak juz wejda to padaka... wiekowo tez juz zaawansowani. Oby odszedl jeszcze Hernani, Traore (wroci z wypozyczenia) i Donald. Do klubu wroca tez Zwolinski i Lebedynski. Tymczaem krolem strzelcow ME zostal nasz Kamil Zielinski, a w ostatnim meczu z Polonia debiutowal medalista kadry junirow - Dawid Kort, 90 minut zanotowal tez Sebastian Rudol - jest jakas nadzieja, ze Wdowczyk postawi na mlodziez w przyszlym sezonie :)

Odnośnik do komentarza

przyznaję, że za wielu meczów Pogoni nie oglądałem, dlatego pytam - Hernani aż taki zjazd zaliczył? zawsze był elektryczny, ale gorzej od takiego Phibela czy Abbesa (jako tarany całkiem nieźle sobie radzą) nigdy nie wyglądał :-k IMO w sam raz dla takiego klubu jak Pogoń, choćby na awaryjnego rezerwowego.

Odnośnik do komentarza

Też nie mam pojęcia co się stało, że z całkiem solidnego obrońcy stał się w jego ... parodię. Tu chyba była jakaś czarna magia, bo jeszcze nie tak dawno takim pseudo obrońcą był Emil Noll, który obecnie jest... naszym najlepszym stoperem :D Za Hernaniego mówi się, że zapłaciliśmy milion złotych, niestety nie mogę tego zweryfikować do końca, natomiast prawdą jest, że ma jeden z najwyższych kontraktów w klubie, prawdopodobnie około 40 tysięcy złotych miesięcznie, być może właśnie taki kontrakt wpłynął na niego destabilizująco i stał się kopaczem branym "na raz", na przyspieszenie na metrze, źle ustawiającego się i tak dalej. Obecnie mamy w kadrze w sumie dwóch środkowych obrońców, którzy trzymają poziom - Noll i Dąbrowski.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

10 lipca o 18:30 Pogoń w Szczecinie zagra sparing z Lyonem, w umowie jest zapis, że z pierwszą drużyną :) Zobaczymy więc Gomisa, Lisandro i Gourcuffa :D Ceny biletów fantastyczne - na młynie za 20zł bez względu na wiek, a na resztę stadionu 20 ulgowe, 40 normalne. Brawo!

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 miesiące później...

http://www.pogon.v.pl/news-22493,Vka_zaprasza_Radnych_i_Prezydenta_na_mecz_Pogoni!.html

 

Walka o stadion trwa...

Tymczasem w Pogoni podziękowano Djousse, Tchamiemu, Chałasowi i Pietruszce. Trzech pierwszych żałował nie będę, baa pozbycie się ich to wielkie wzmocnienie. Natomiast szkoda Pietruszki, trochę lat u nas pograł aczkolwiek ostatnio to była równia pochyła.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Jak podaje portal internetowy 24kurier.pl na pierwszym treningu Pogoni Szczecin w nowym 2014 roku pojawi się trzech nowych zawodników. Będą to Patryk Małecki z Wisły Kraków, Filip Kozłowski z Gopła Kruszwica i Dominik Kun ze Stomilu Olsztyn.

 

Trening inaugurujący przygotowania do dalszej części sezonu 2013/2014 odbędzie się 7 stycznia. Godzina rozpoczęcia nie jest jeszcze znana.

 

 

Małecki.... nie wiem co o tym sądzić. Raczej jestem sceptycznie nastawiony do tego grajka. Mówiło się też o Grosickim co byłoby dla mnie o wiele lepszym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...