Skocz do zawartości

MKS Pogoń Szczecin


Hammer

Rekomendowane odpowiedzi

To bardziej chyba dyszka niż skrzydło.  Gorgon w debiucie bramka.

 

ciekawe czy są fundusze na napastnika, bo Kucharczyk i Gorgon to jakieś kosmos transfery jak na obecną sytuację. Być może przyjdzie ktoś jak... ktoś odejdzie. Od biedy jest Turski i wracający po udanym sezonie w I lidze Benedyczak.

 

No i ciągle nie ma kupca <biorcy> na Maniasa ;)

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

 

Cytat

 

W piątek Pogoń Szczecin rozegrała wyjazdowy mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Jak podaje „sport.pl”, na meczu pojawili się skauci RB Salzburg, Torino i Saint-Etienne, którzy mieli za zadanie szczególnie obserwować Kacpra Kozłowskiego. Reprezentant Polski zdobył jedną bramkę, a jego zespół odniósł zwycięstwo 2:0.

– Nie mamy żadnych konkretnych ofert za Kacpra i nie chcemy go sprzedawać w najbliższym oknie transferowym – mówi w rozmowie ze „sport.pl” Dariusz Adamczuk, dyrektor sportowy Pogoni.


 

 

Na syrence oglądali go nawet z United :>

ale Salzburg do Piątkowskiego byłoby najlepiej dla jego kariery, ale trzeba będzie  duuuużo zabulić.

 

Odnośnik do komentarza

POGOŃ W EUROPEJSKICH PUCHARACH!!

 

Już pewne. Ostatni raz w Europie byliśmy... w 01/02 roku po wicemistrzostwie (no, był jeszcze intertoto w 2005). Niesamowite, tyle lat czekania <3 i teraz... łyżka dziegciu :/ tyle czekałem, jeździłem po zadupiach, gdzieś w głowie czekało się na europejski wyjazd i przyjdzie... w pandemii :/

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
16 hours ago, jmk said:

POGOŃ W EUROPEJSKICH PUCHARACH!!

 

Już pewne. Ostatni raz w Europie byliśmy... w 01/02 roku po wicemistrzostwie (no, był jeszcze intertoto w 2005). Niesamowite, tyle lat czekania <3 i teraz... łyżka dziegciu :/ tyle czekałem, jeździłem po zadupiach, gdzieś w głowie czekało się na europejski wyjazd i przyjdzie... w pandemii :/

 

Jak wyjdą z grupy LE to na wiosnę będziesz miał szanse ich zobaczyć ;) czego życzę.

 

A stadion w jakiej jest obecnie formie?

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, demrenfaris napisał:

Jak wyjdą z grupy LE to na wiosnę będziesz miał szanse ich zobaczyć ;) czego życzę.

 

Zaden polski zespol nie bedzie gral w LE w przyszlym sezonie (chyba ze Legia, jak odpadnie w eliminacjach CL). Wszystkie ida prosto do 3. ligii czyli Ligi Konferencji.

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...

 

 

 

No cóż 1/2 trafione ;)

Turski nie za bardzo potrafi się przebić, nie strzela goli. Natomiast Kozi odchodzi do Brighton, najpierw zalicza półroczne wypożyczenie do Belgii, żeby złapać punkty i nie mieć problemu z pozwoleniem na pracę w Anglii. Podobno pobity rekord ligi, jeśli chodzi o rekord kwoty za transfer. Prezes Mroczek mówi, że 6-cyfrowa kwota w euro, 10% z tego idzie do Bałtyku Koszalin, całość płatna w ratach przez 3 lata. Pogoń jeszcze zapewniła sobie 10% z następnego transferu.

 

PS. Świetnie uczucie, że widziałem go od tych najniższych roczników na żywo i dodawałem do FM-a do zera (był w grze zanim ukończył 16 lat!) i przez lata na równi z jego postępami - polepszałem go. Dla chętnych odchodzi z PA:

 

Spoiler

-85, Lewy miał -9, ale... Kozłowski NIE był kluczem Pogoni, nie grał od A do Z, być może na wiosnę by tak było, wtedy bym myślał nad PA -9, ale tak - idzie jak był przed tym sezonem.

 

Odnośnik do komentarza

Hah, fakt - 8 :D

 

Cytat

Prezes i właściciel Pogoni Szczecin: Choć dokładnej kwoty podać nie mogę, bo obowiązuje nas tajemnica handlowa, to ujmę to tak: jeszcze nigdy żaden polski klub nie uzyskał takich pieniędzy za transfer piłkarza. A więc mamy rekord. Specjalnie w wywiadzie dla oficjalnej strony Pogoni mówiłem o ośmiocyfrowej kwocie, aby naprowadzić wszystkich na to, jak to wygląda, a z drugiej dotrzymać słowa danego angielskiemu klubowi.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...