Skocz do zawartości

MKS Pogoń Szczecin


Hammer

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry dobry. 30 lat to nie tak dużo, więc na I ligę będzie jak znalazł. W tej chwili mamy już ułożoną formację obronną. Szałek też powinien się zmotywować przy nowym DR i ciężej pracować na treningach, by walczyć o pierwszy skład. Fajnie by było jakbyśmy pozyskali jeszcze jakiegoś skrzydłowego.

Odnośnik do komentarza

Klatt jest ciągle kontuzjowany, co sprawia że myślisz iż w końcu przegra cały sezon bez żadnego urazu? Frączczak i Miki pomimo niezłego potencjału, to jednak nadal nie jest to. Nam potrzeba kogoś kto zdobędzie kilkanaście bramek, kogoś kto naprawdę będzie w stanie zrobić różnice, oczywiście jeśli mamy się liczyć w walce o awans.

Odnośnik do komentarza

Dobry dobry. 30 lat to nie tak dużo, więc na I ligę będzie jak znalazł. W tej chwili mamy już ułożoną formację obronną. Szałek też powinien się zmotywować przy nowym DR i ciężej pracować na treningach, by walczyć o pierwszy skład. Fajnie by było jakbyśmy pozyskali jeszcze jakiegoś skrzydłowego.

Szałek to powinien na środkowego się przestawić, tam bym go widział.

Ja czekam ciągle na to głośno zapowiadane znane nazwisko. Mam nadzieję że będzie to napastnik.

Odnośnik do komentarza

jmk jeśli mówili o lewym pomocniku to trochę w tym momencie nie widzę miejsca dla Petasza nie mówiąc o Kolendowiczu. To już lepiej jakiegoś prawego pomocnika.

Pożyjemy - zobaczymy.

Sensei ja też bym nie skreślał Klatta tak do końca w paru meczach nawet mu wychodziło, jeśli na jesieni się nie pokarze to trzeba mu podziękować.

Odnośnik do komentarza

ja nie widzę miejsce dla Petasza w Pogoni:)

Klatt szalał? 10 bramek w I lidze to prawdziwe wariactwo;)

 

z Frączczaka będą ludzie, wiosnę miał fantastyczną i miejmy nadzieję, że utrzyma formę na nowy sezon. Jednak żeby walczyć o awans konieczny jest ktoś kto ustrzeli te kilkanaście bramek :P

Odnośnik do komentarza

Wieść gminna niesie, że do klubu za Sasalem ma przyjść...Niedzialan :lol: Szczerze to w to nie wierzę, bo niby II najlepszy strzelec Ekstraklasy miałby się przenosić na zaplecze? Kasa może i niezła by tutaj była, ale Andrzej spokojnie może grać jeszcze na poziomie Ekstraklasy, który jest o wiele wyższy niż I ligi. Skończy się pewnie na tym, że z Sasalem przyjdzie nie Niedzielan, a Tataj.

Odnośnik do komentarza

Kolejne wzmocnienie za nami. Mamy nowego środkowego obrońcę, Pawła Grocholskiego, ostatnio grał w Olimpii ELbląg, po rozwiązaniu klubu z Gorzowa, którego był piłkarzem. Myślę, że ciekawa alternatywa. Piłkarz ma 25 lat.

Wszyscy jednak dalej czekają na ten transferowy hit :)

Odnośnik do komentarza

powiem szczerze nie wiem co o tym myśleć ale po rozdmuchanym balonie na awans do e-sy w poprzednich latach teraz widzę wyważone tony mówiące o nadchodzącym sezonie, a przy tym naprawdę racjonalne transfery które mogą wypalić, obym się nie mylił ale teraz nie idziemy na nazwiska ale na ludzi którzy chcą walczyć i jeszcze coś udowodnić. Grocholski to dla mnie tabula rasa ale myślę że nie zawiedzie mnie.

Ten transferowy hit jest naprawdę bliski, ale nie będę nic pisał bo w kuluarach pojawiają się bardzo ciekawe nazwiska...

Odnośnik do komentarza

Z Wisły Płock odejdzie prawdopodobnie Mateusz Lewandowski. Zawodnik, który ma talent nie mniejszy niż Mierzejewski, czy Peszko. Jest to jednak chłopak wychowany na osiedlu, przez co często daje się niestety poznać jego niepokorny charakter. W minionej rundzie był naszym podstawowym zawodnikiem, pomimo tego, że ma ledwie siedemnaście lat. I coraz głośniej mówi się, że przejdzie do Pogoni Szczecin. Jeśli tylko mu nie odbije sodówa, to będziecie mieli z niego pociechę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...