Skocz do zawartości

MKS Pogoń Szczecin


Hammer

Rekomendowane odpowiedzi

W środę kontrakt z Pogonią Szczecin podpisał były zawodnik GKP Gorzów Adrian Łuszkiewicz. Nowy zawodnik związał się z Pogonią do 30 czerwca 2013 roku.

Adrian Łuszkiewicz jest wychowankiem Zrywu Zielona Góra. Następnie był zawodnikiem miejscowej Lechii skąd w sezonie 2008/2009 trafił do Gorzowskiego Klubu Piłkarskiego. W związku z ogromnymi problemami klubu z Gorzowa od 9 maja był wolnym zawodnikiem. W tym czasie przeszedł testy w Jagiellonii Białystok.

W obecnym sezonie Łuszkiewicz wystąpił w 23. meczach ligowych w których zdobył trzy bramki. W Pogoni Szczecin będzie występował z numerem 5 na koszulce.

Zawodnik będzie brany pod uwagę, przy ustalaniu składu przez trenera Artura Płatka już w najbliższym meczu z Kolejarzem Stróże.

 

Podobny do mnie :D Oczywiście z nazewnictwa;)

Nie kojarzę go w ogóle. Gorzów się rozpada. Zobaczymy co z niego będzie.

Odnośnik do komentarza

Mam więc nadzieję, że zobaczę go w akcji w tym sezonie, żebym mógł ocenić. Jeśli jest taki dobry, jak piszesz to fajnie by było, jakby grał na środku z Aka, przed nimi Frączczak i Miki :marzyciel:

 

Ława na ławce...

Odnośnik do komentarza

Końcówka sezonu, Pogoń wygrywa z Polkowicami 4:2 zapewniając sobie definitywnie utrzymanie, a w klubie... dzieje się sporo.

Pierwszy news - od nowego roku piłkarzem Pogoni będzie - Edi. Jak na moje oko, to mimo, że ma 37 lat to się przyda i będzie fajnie grał z Japońcem w środku pola, bo przecież Edi grał w tym sezonie na dobrym poziomie w Ekstraklasie.

A Aka? Jest niesamowity, wczoraj zdobył dwa gole, spokój, opanowanie, przegląd pola. Świetny mecz. Na + też nowy nabytek Łuszkiewicz.

Drugi news, o wiele gorszy - Płatek po sezonie odchodzi. Wszystko wyjaśni się na konferencji w poniedziałek, ale prawdopodobnie nie przedłuży z nami kontraktu :( Mówi się po kątach, że pójdzie ... do Jagi. A do nas najprawdopodobniej... Sasal :| Mówiło się też o Pasiece, czy Broszu... i oczywiście o Nemcu, ale to jak zwykle.

Płątek poukładał ten zespół, kazał im gryźć trawę, dobrze przygotował fizycznie, walczyli, nie dał też gwiazdorzyć (Petasz), a to taki zonk. Przepraszam bardzo - my chcemy gnić w tej I lidze, czy za rok awansować?

 

Ostatni najmniej istotny news - Petasz trenuje z pierwszą drużyną.

 

 

I smutna informacja - na wczorajsztm meczu było prawie dwa razy mniej kibiców niż np na wyjeździe do Poznania. Żal patrzeć...

4 czerwca gramy z Odrą, jeśli przyjadą, mam nadzieję, że frekwencja będzie o wiele wyższa na ostatnim meczu u siebie.

Odnośnik do komentarza

No 4.06 wraca doping, wiec frekwencja na pewno bedzie lepsza.

 

Troche zalamalo mnie to info o Platku, ale jesli przyjdzie do nas Sasal, to bede zadowolony. Byleby razem z Platkiem z klubu nie odszedl trener od przygotowania fizycznego, bo tak walczacej Pogoni nie widzialem bardzo dawno. Nasz treneiro pewnie dostal oferte z ekstraklasy, dlatego nie jest zainteresowany przedluzeniem kontraktu. Pozostaje miec nadzieje, ze na Twardowskiego nie zawita specjalista typu Pasieka, czy inny Marek Motyka, bo czeka nas kolejny sezon gnicia w I lidze :roll:

 

Ten klub nie moze funkcjonowac normalnie, juz do tego przywyklem...

Odnośnik do komentarza

No 4.06 wraca doping, wiec frekwencja na pewno bedzie lepsza.

 

Troche zalamalo mnie to info o Platku, ale jesli przyjdzie do nas Sasal, to bede zadowolony. Byleby razem z Platkiem z klubu nie odszedl trener od przygotowania fizycznego, bo tak walczacej Pogoni nie widzialem bardzo dawno. Nasz treneiro pewnie dostal oferte z ekstraklasy, dlatego nie jest zainteresowany przedluzeniem kontraktu. Pozostaje miec nadzieje, ze na Twardowskiego nie zawita specjalista typu Pasieka, czy inny Marek Motyka, bo czeka nas kolejny sezon gnicia w I lidze :roll:

 

Ten klub nie moze funkcjonowac normalnie, juz do tego przywyklem...

żaden klub w Polsce nie funkcjonuje normalnie i tego nic nie zmieni.

Płatek dostał ofertę i podziękował, jakby dawali Tobie lepsze pieniądze i trenerkę w EX też byś poszedł i nic by Ciebie nie zatrzymało. Mam tylko nadzieję że przyjdzie Sasal, w Koronie może mu nie wyszło ale u nas może się odrodzić.

A Edi to super wiadomość, takiego gracza nam brakowało, w środku będzie wymiatał.

Odnośnik do komentarza

z Korony to Sasala zwolnili pilkarze-gwiazdorki, ktorych akurat u nas nie brakuje, dlatego troche obawiam sie tej kandydatury ;). Co do normalnosci to powiedz mi prosze, ile jestes w stanie przypomniec sobie normalnych, spokojnych sezonow w Pogoni w przeciagu ostatnich 10 lat?

Odnośnik do komentarza

z Korony to Sasala zwolnili pilkarze-gwiazdorki, ktorych akurat u nas nie brakuje, dlatego troche obawiam sie tej kandydatury ;). Co do normalnosci to powiedz mi prosze, ile jestes w stanie przypomniec sobie normalnych, spokojnych sezonow w Pogoni w przeciagu ostatnich 10 lat?

masz naturalnie rację, ale wspomnę jeszcze że w przeciągu 20 lat nie pamiętam normalności i to nie tylko w Pogoni ale w każdym klubie w naszym kraju, taki urok naszej kopanej że raz na górze a zaraz na dnie....

Wierzę że jeśli to będzie Sasal to da sobie radę jak Płatek, który jak trzeba będzie wywali darmozjadów... tak po prawdzie to za dużo gwiazdeczek nie zostało, a jeśli już są(Petasz) to trochę zrozumieli że i bez nich można zbudować drużynę...

Odnośnik do komentarza

Pietruszka zaczął grać właśnie dlatego, że kończy mu się kontrakt. Ale to największy disco boy z drużyny, ja bym z nim już nie przedłużał. Petaszowi już dawno powinniśmy powiedzieć ... żeby sobie poszedł. Ława był na tyle miły, że ostatnio powiedział iż zamierza zakończyć karierę w Pogoni. Dziękujemy Bartuś :D

 

A serio to co z tego, że ostatnio gra dobrze? Ale cały sezon się przewracał, tracił, grał niedokładnie. W przyszłym sezonie nie widzę dla niego miejsca w pomocy, jeśli będzie grał Łuszkiewicz, Aka i Edi.

Odnośnik do komentarza

nie wiem ale widzę tylko jedno Pietruszce zaczęło się chcieć i to jest ważne miał nieciekawe mecze przeplatane dobrą i złą grą, poza tym to jest naprawdę utalentowany zawodnik z dużymi umiejętnościami a zwalniać go teraz gdy razem z Płatkiem prawdopodobnie odejdzie Matuszczyk, Dymkowski i mający propozycje Frączczak byłoby trochę samobójstwem ja bym ciągle dał mu szansę. Niestety Petasz ma długoletni kontrakt i nie wiem czy odejdzie po dobroci... chyba że wreszcie rozum mu przyjdzie do głowy.

Aha i to raczej pewne: Sasal nowym trenerem.

Odnośnik do komentarza
- Ta decyzja nie jest spowodowana tym, że nie chcę pracować z Pogonią. Na dzień dzisiejszy nie mam żadnej oferty pracy z innego klubu. Nauczyłem się w Cracovii tego, że dwa razy nie wchodzi się do tej samej, gdy pewni ludzie ciebie nie chcą. Nie widzę poparcia, jakie miałem we władzach klubu, u niektórych osób, twierdzących, że zespół gra słabo i prezentuje nieciekawą piłkę. Życzę powodzenia w przyszłym sezonie, ja dziękuję. Szkoda mi tylko chłopaków, którymi wykonaliśmy kawał dobrej roboty. (...)Decyzja ta ma związek z tym, że pewne osoby szukają innych rozwiązań. Dowiedziałem się o tym i nie zamierzam pracować z takimi ludźmi, bo to jest nie fair w stosunku do mnie i zawodników, którzy stanowią bardzo mocną grupę - wyjaśnił Artur Płatek.

 

Ja myślałem, że najgorsze mamy za sobą. Przeżyliśmy upadek, wstaliśmy, została tylko - nie ma się co oszukiwać - garstka wiernych fanów, bo co to za frekwencja - 0,5mln mieszkańców, maksymalnie tysiąc na stadionie... ale wierzyłem, że jesteśmy na dobrej drodze do powrotu, a tu prezesi - pożal się Boże - rzucają nam kłody pod nogi.

Poukładam nam grę, poukładał ten cały gwiazdorski cyrk Mandrysza, gwiazdeczki zapierdalały od 1 do 90 minuty, przygotował fizycznie, utrzymał nas w dobrym stylu, dużo meczów graliśmy naprawdę niezłych, i co?

CO się dziwić jak rządzą nami TACY ludzie.

 

Nie będzie stadionu, nie będzie awansu, będziemy gnić w I lidze, póki będą takie władze miasta i takie władze klubu.

Amen.

Odnośnik do komentarza

Wracam właśnie z konferencji. Oficjalnie przedstawiono Ediego, który zagra z numerem 5. Powiedziano sporo rzeczy o sytuacji w klubie, a Płatka zwolniono... wróć - nie przedłużono z nim kontraktu, bo ... casus Capello w Realu, bo Pogoń nie grała efektownie :D

 

Nowym trenerem Sasal, a wraz z nim trener od przygotowania fizycznego + pewnie II trener.

 

O transferach wiadomo tyle, że prowadzą rozmowy z lewym pomocnikiem, rocznik 93, który z miejsca ma być gwiazdą drużyny i ciągnąć jej grę. Podobno to jeden z najbardziej perspektywicznych młodych Polaków. ;)

Odnośnik do komentarza

powiem szczerze nie wiem dlaczego każdy popada od razu w czarna rozpacz, Płatek widać że potrafi stworzyć drużynę i za to mu chwała ale mam nadzieję że Sasal też nie jest trenerem z przypadku, i potrafi to udowodnić - o Płatek to teraz temat skończony, zajmijmy się nowym bo drużynę trzeba budować, jest sporo czasu żeby wszystko zatrybiło już na pierwszą kolejkę. Pamiętajmy liczy się Pogoń.

 

powiem szczerze nie wiem dlaczego każdy popada od razu w czarna rozpacz, Płatek widać że potrafi stworzyć drużynę i za to mu chwała ale mam nadzieję że Sasal też nie jest trenerem z przypadku, i potrafi to udowodnić - o Płatek to teraz temat skończony, zajmijmy się nowym bo drużynę trzeba budować, jest sporo czasu żeby wszystko zatrybiło już na pierwszą kolejkę. Pamiętajmy liczy się Pogoń.

Odnośnik do komentarza

No to u nas bunt gwiazdeczek ma gwarantowany.

 

Czemu czarna rozpacz? Bo wierzyłem w jakiś progres w tym klubie. Słucham Smolnego i nie wierzę - brak efektywnej gry? :lol: Awansujmy samą lagą do przodu, finezji poszukamy w Ekstraklasie! Zresztą, ile drużyn w Polsce gra efektywnie?

I liga to żenujący poziom - chyba się ze mną zgodzicie. Tu wygrywa się mecze walką, a nie kunsztem technicznym...

Wszystko zaczęło funkcjonować, szło ku dobremu iii... teraz znowu wielka niewiadoma. Trener musi się wczuć i takie tam, na jesień będzie 10 miejsce i tyle z awansu, kolejny sezon stracony.

Mroczek mówi: ludzie nie przychodzą, bo Płatek gra brzydko :lol: Nie - ludzie nie chodzą, bo jest gówniany stadion. Ceny jak na ten poziom wysokie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...