Skocz do zawartości

MKS Pogoń Szczecin


Hammer

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie nie gra źle, ale na ten szum co zapowiadali to nic nadzwyczajnego. Ba, na początku sezonu (po przepracowanym okresie przygotowawczym) mówił, że prosił o zmianę (w 60 minucie!), bo nie ma już sił (!). To chyba nie jest profesjonalizm... Moim zdaniem o wiele lepszy, jak nie równy jest z Wólkiewiczem. Ale gra Lewy, bo nowy...

 

Co sądzicie o Vuku? Nie lubiłem go od początku, ten styl gry, przechodzenie obok meczów, teraz zmarnował setkę ii.... po meczu ocenił swoją formę na 20/30 % :| Kurde, początek sezonu! Dodatkowo narzekał na doping, że bez niego im nie idzie :lol: 'Niech lepiej przychodzą i siedzą'. Takim stwierdzeniem przegrał sobie u mnie, a pewnie u większości całkowicie. W Świnoujściu mieli wielki doping, jak u siebie i też przegrali... Niech się nie dziwi, że skoro grają padlinę to ludzie nie przychodzą, bo co ich ma przyciągać? Konieczność karty kibica, marki typu Nieciecza, Dolcan czy Kolejarz? A może dobra gra? NIC!

Odnośnik do komentarza

Jest pierwsza wygrana na wyjeździe :jupi: Supeer jeeeest....

 

...

 

Szkoda, że w towarzyskim meczu i z Kotwicą Kołobrzeg. Tymczasem na mecz z Kolejarzem zabraknie Ediego, który musi odpocząć... Aki (kontuzja), Lewandowskiego (jest po operacji) i podobno Vuka...

 

Opieramy drużynę na 37-letnim Edim, który może i chce, ale już nie może. Nie rozumiem takiego podniecania się jego grą. Jest DOBRY, ale nie na tyle, żeby na każdym meczu krzyczeć "Edi Edi Edi'. Z Kolejarzem zagramy bez środka pola, więc prorokuję dotkliwą porażkę.

Sasal nie do ruszenia jak się okazało. Brawa też dla panów z oficjalki, którzy pozmieniali wywiad z Vukiem :lol:

Odnośnik do komentarza

No spoko, ale nie podoba mi się, że opieramy zespół TYLKO na Edim. On gra teraz dobrze, za rok kondycyjnie nie będzie już wyrabiał. Edi to powinien być element układanki, a nie postać kluczowa.

 

Przecież było wiadomo że Edi przychodząc do nas ma wywalczyć awans teraz a potem powoli zakończyć karierę ostatnim sezonem w estraklasie. Dlatego należy mu się szacunek chociażby za to że w ostatnim sezonie (lub przedostatnim) daje z siebie wszystko a nie odcina kupony. Właśnie z niego powinni brać przykład wszyscy piłkarze zbliżający się ku końcowi - gra się do końca!!

Odnośnik do komentarza

Jednak kibice coś jeszcze znaczą w tym klubie ;) Doszło do porozumienia między SKPS, a zarządem - od tej pory będzie można wyrobić KK, bez płatniczych możliwości za jedyne 10zł ! Dodatkowo Ci, co już mają karty płatnicze mogą iść i 'zmienić' swoją kartę, na 'zwykłą' KK, a klub odda im 15 zł :)

Odnośnik do komentarza

Edi to jest fenomen. Fenomen. Przez wielkie F. Dla mnie on może przez całe 60 minut nic nie grać, by potem kolejno - strzelić bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego, dać idealne prostopadłe podanie w akcji 2 na 1 i na koniec przelobować stojącego (!) bramkarza z 17 (!) metrów. Ja nie wiem, dlaczego on nie zrobił kariery europejskiej, przecież to jest kosmos, to, co wyczynia. To niby tylko I liga polska, ale 7 goli i 8 asyst w 12 rozegranych meczach, to nie robi wrażenia? Znakomity technicznie, silny, precyzyjny strzał, podania prostopadłe, przerzuty, dośrodkowania. Gdyby był szybszy i może nieco silniejszy to jeszcze teraz grałby w o wiele większych klubach niż polska ekstraklasa.

 

Ok, kończę już z tą panegiryzacją, bo, jak wspomniałem, pierwsze 60 minut tak średnio. Mecz całkiem spoko. Djousse w końcu się odblokował. Kolendowicz miał dzisiaj kilka dobrych zagrań, więcej niż zwykle. Tych złych zagrań, niestety, wciąż tyle samo, a to wrzutka w kosmos, a to poślizgnie się. Na plus Szałek, który musiał dzisiaj niespodziewanie zagrać na stoperze i pilnować Nildo i z reguły mu się udawało. Jestem ciekaw co z Matuszczykiem, przekoziołkował widowiskowo, oby nic mu nie było. Ława generalnie też ok, ale u niego zawsze to ławowanie, czyli holowanie - strata - kontra się pojawi przynajmniej raz w meczu. Łuszkiewicz czasem zagrywał nieudolnie, ale piłki przecinał. Frączczak nieco bezbarwnie, ale nie psuł niczego. Hricko to samo. Ogólnie, nie było źle. Lepiej niż poprzednio. Bogdanka nie istniała, niekoneicznie z powodu dobrej gry Pogoni, i wynik może wciąż zaciemniać jak naprawdę jest. Niemniej jednak, było lepiej, i Katowice są według mnie do podbicia. Oby im się w końcu udało.

Odnośnik do komentarza

Tak tak - to nie pomyłka. W najbliższą sobotę Nasza Pogoń gra pierwszy w tej rundzie hit tego sezonu na własnym stadionie - z bydgoskim Zawiszą. Jest to jedno z dwóch najważniejszych spotkań tego sezonu - pod kątem piłkarskim oraz kibicowskim.

 

W sobotę na naszym stadionie zmierzą się dwie drużyny, które kandydują do miana najlepszej drużyny sportowo w I lidze.. Jednak nie mniej ważny pojedynek odbędzie się na trybunach. Kibice Zawiszy zamówili 1000 biletów i dokładnie tylu możemy się ich spodziewać na naszym stadionie. Z naszej strony musimy dać z siebie wszystko. W gronie kibiców Pogoni szykuje się jedna z większych mobilizacji w ostatnim okresie czasu by sobotnim meczu stworzyć niezapomnianą atmosferę. Nie dawno opublikowany KOMUNIKAT szczecińskich kibiców jednoznacznie określa - gdzie jest nasze miejsce podczas meczów Pogoni w Szczecinie.

 

 

Kibicu - koniec twojej nieobecności na meczach. Podczas najbliższych dwóch szlagierów na naszym stadionie ( Zawisze i Arka !!! ) musimy stawić się kilkunastotysięcznym gronie Granatowo - Bordowych Fanatyków na meczu !!! To nasz kibicowski obowiązek który pozwoli zaprezentować się na tych meczach tak - jak na POGOŃ SZCZECIN przystało. Rozkręćmy się tak - by każdy mecz w Szczecinie był piłkarskim świętem.

 

Poniżej kilka pierwszych kluczowych informacji:

 

- Sobota godzina 19:00!

 

- karty kibica najlepiej wyrobić w tygodniu - gdyż przed samym meczem przewidywane są duże kolejki. Pamiętajmy że Pogoń ma fanów nie tylko w Szczecinie i dla takich jedynym realnym terminem wyrobienia karty jest dzień meczu.

 

- bardzo ważna informacja - na Granatowo Bordowym Młynie spotykamy się już godzinę przed meczem.

 

- większość dzielnic i fan clubów wspólnie udawać się będzie na mecz. Szczegółowe informacje odnośnie miejsca i terminu zbiórek oraz formy transportu - podawane będą w tym temacie

 

Podsumowując - widzimy się całą Pogonią na sobotnim meczu !!!

 

WSZYSCY NA MŁYN !!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...