Skocz do zawartości

MKS Pogoń Szczecin


Hammer

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne piro to było palenie szalika :P

 

Oprawa bardzo fajna, dawno nie było takiej atmosfery u nas. Koło 7 tysięcy wiary na stadionie.

Prezentacja nowej flagi, zrobione przez SKPS oddanej na sektor rodzinny, dla najmłodszych:

http://www.pogononline.pl/galeria_slajdy.php/fotorelacje/20111015_pogon_zawisza-cob/1

 

I fotki z młyna:

http://www.pogononline.pl/galeria_slajdy.php/fotorelacje/20111015_pogon_zawisza-cob/8

http://www.pogononline.pl/galeria_slajdy.php/fotorelacje/20111015_pogon_zawisza-cob/10

http://pogonszczecin.info/gallery/images/phto_1318724567.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tymczasem Derby Pomorza za nami :) Pogoń pokonała Arke 3:1. Szybko strzeliliśmy bramkę, potem jednak zaatakowali goście, efektem było kilka okazji i bramka wyrównująca, znowu dobrze Janukiewicz wybronił nam kilka piłek.

Po przerwie Pogoń jednak zmiażdżyła Arkę, która po za kilkoma akcjami nie istniała. Na plus przede wszystkim Radler i Pietruszka w obronie - zagrali po profesorsku. Noll i Hricko trochę mniej solidnie, ale nieźle. Szałek - kolejny dobry mecz, rozwija się nam chłopak :) Kolendowicz ostatnio w super formie, wielka ilość rajdów. Frączczak waleczny jak zawsze, szkoda, że bez gola. Edi słabiej wczoraj, Ława słabo, ale gol go rozlicza. Nie cieszył się po bramce... Ma prawo, ale niech odda opaskę kapitana.

Donald? Trochę nieogarnięty, ale znalazł się dobrze w sytuacjach i trafił do pustej dwukrotnie. Dobry z niego odgrywający, ale jak ma sam coś zagrać to nie bardzo i te jego 'stanie' po akcjach. Spacerovicia vel Sotyrobisz nie będę oceniał, niech jak najszybciej się stąd wyprowadza.

 

Na trybunach było czuć już Ekstraklasę, oby frekwencja na Polkowicach była podobna. 7,5 tysiąca widzów na mecz, liczyłem na blisko 10 tysięcy, zwłaszcza, że prawie tyle kart wyrobiono, ale trudno. Jesteśmy liderem, przynajmniej do meczu Zawiszy, oby Piast wygrał.

 

Udowodniliśmy, że Pogoń się odradza - na trybunach, na boisku i to MY jesteśmy DUMĄ POMORZA.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Tymczasem żegnamy najjaśniejszą gwiazdkę naszej drużyny Piotrek 'Baila' Petasz rozwiązał kontrakt. Na pewno budził emocje... i te pozytywne - piękny bramki, strzały, kiwki i negatywne - balety, opuszczanie treningów, odpuszczanie meczów, czerwone kartki 'ja Cię znajdę w Warszawie'.

Bardzo dobrze, że odchodzi, chociaż moim zdaniem powinien odejść już latem, dziwi mnie tylko to, że znowu pozbywamy się gracza ocierającego się o pierwszy skład (czasami wchodził z ławki, z Flotą nawet grał w I składzie) za darmo, nawet nie za darmo, bo możliwe, że jeszcze trzeba będzie mu zapłacić, skoro kontrakt ma ważny. Nie wydaje mi się, że nikt Petiego nie będzie chciał. No, ale Piotrek nie rozważy nawet ofert z mniejszych miast, gdzie jest zadupie i nie ma gdzie podensić ;)

 

Mimo wszystko, dziękujemy Petiemu za grę w Pogoni i powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam nadzieję, że plotki o Hermesie są nieprawdziwe. Po co nam 37-letni pomocnik destrukcyjny, do tego z niesmakiem korupcyjnym, skoro mamy Szałka, ewentualnie Łuszkiewicza. Lepiej już zakontraktować Mosnikova, ale z tego co wiem, nie jest on raczej chciany, wszak jest to zawodnik bardziej ofensywny, a mamy przecież Ediego, mamy Ławę i Akahoshiego.

Odnośnik do komentarza

Mosnikov prezentował się najlepiej z wszystkich testowanych, ale nie dogadano się chyba w sprawie kontraktu... :/ A szkoda, bo chętnie bym go zobaczył w Pogoni, bo chyba budujemy drużynę na Ekstraklasę, a nie na sam awans - Ława i Edi nie wiadomo jaką będą mieli formę za rok, głównie o fizyczność mi chodzi. Dla Hermesa również NIE, polityką klubu było nie zatrudnianie i wyrzucanie osób zamieszanych w korupcję, a tutaj on? Zwłaszcza, że ma 37 lat i byłby blokadą dla rozwoju właśnie Szałka.

 

Zdecydowanie potrzeba nam lewego obrońcy, bo Noll tam się nie sprawdził, Matuszczyk z kontuzją, a Pietruszka raz gra lepiej, a raz gorzej (w defensywie), natomiast potrzeba nam kogoś z myślą o Ekstraklasie.

Odnośnik do komentarza

Kurcze, dobrze się dzieje w tej naszej Pogoni :-) Mosnikow jednak w końcu podpisał kontrakt, a drugim wzmocnieniem jest Wojciech Golla z Lecha (któryś z poznaniaków może coś powiedzieć na jego temat?). Mnie jednak najbardziej cieszy sprowadzenie Dariusza Dalke, który będzie odpowiadał za przygotowanie fizyczne piłkarzy. To człowiek-klasa i wierzę, że wiosna będzie w naszym wykonaniu co najmniej równie dobra jak ta jesienna!

Odnośnik do komentarza

Łuszkiewicz jest raczej do odstrzału. Tym bardziej, że ściągał go Płatek, a u Sasala w ogóle nie gra. Mandrysz jest beznadziejny, nie zdziwię się jak też się z nim pożegnamy. Szałek gra na defensywnym pomocniku i teraz będzie miał konkurenta w postaci Golli. Alternatywą dla Ediego i Ławy był tylko Akahoshi, więc teraz po przyjściu Mosnikowa mamy równowagę, wszystkie pozycje pokryte - nic tylko się cieszyć :-) no i nie zapominajmy, że Edi już swoje lata ma. Kumada to raczej melodia przyszłości.

 

Bardzo bliski przejścia do Pogoni jest też Sebastian Szałachowski. Nie jestem do końca przekonany, ale nazwisko jak na I ligę jest bardzo dobre ;-)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...