Skocz do zawartości

MKS Pogoń Szczecin


Hammer

Rekomendowane odpowiedzi

asysty przy dwóch pierwszych bramkach - Edi

Pogoń miała duża przewagę w I połowie, strzeliła bramki Vuk strzelił 3 bramkę w 3 meczu i o to chodzi. Ktoś mu zarzuca że chodzi, spaceruje ale STRZELA i to jest najważniejsze, jego piłka szuka a nie biega za nią i wywraca się o byle co(Klatt) jeśli mu coś nie odpali to będzie git.

Nie wiem czemu w drugiej połowie oddali inicjatywę, nie wiem bo początek był dobry (ledwo wybroniony strzał Frączczaka) a potem chaos i nieszczęsny Szałek którego jechali i to przez niego te głupie sytuacje i bramka dla Elbląga. Moim zdaniem przespał zmiany Sasal o 10-15 minut i to tylko mam do zarzucenia - najważniejsze wygrali i z Grudziądza mają przywieść 3 pkt.

Gracz meczu Edi - powiem tak gościu ma 37 lat a tyle serducha zostawia na boisku i po profesorsku podaje i widzi wszystko - jeden wielki szacunek dla niego i oby młodsi brali przykład jak podchodzić do meczu i obowiązków piłkarza.

Odnośnik do komentarza

Olimpia Grudziądz - Pogoń 0:0

 

Znowu bez wygranej na wyjeździe, już wiadomo, że na wyjazdach jesteśmy gorsi niż na wiosnę za Płatka, a teraz dołożony kolejny remis. Z relacji live wynika, że mecz był dość wyrównany, znowu ładnie wybronił nam kilka sytuacji Janukiewicz. Skład? Dla mnie niemal idealny, jaki w tym momencie mogliśmy wystawić, jedynie ja postawiłbym Akę za Ławę.

Janukiewicz - Matuszczyk, Noll, Radler, Hricko - Łuszkiewicz, Ława, Edi - Frączczak, Lewandowski - Vuk.

 

Nie podobała mi się jednak zmiana, Adama zmienił ... Petasz. Donald jest naprawdę tak słabo dysponowany? Lewandowskiego zmienił Wólkiewicz, ale to wymóg młodzieżowca...

 

Mam wrażenie zatem, że to Sasal nie potrafi ich zmotywować na te wyjazdy, coś jest nie tak w ich głowach.

Odnośnik do komentarza

Albo zarząd nie chce awansować. Brzmi bardzo, bardzo abstrakcyjnie, ale... w tym klubie panuje taka groteska, że może i prawdziwie?

 

Proszę Ciebie - dlaczego miałby nie chcieć awansować?

Po to ściągali Sotirovica i Ediego?

trzeba pamiętać ze tylko awans może uratować ten klub, bo jak nie w tym sezonie to miasto wycofa się z tego interesu i wtedy zostanie nam egzystencja I albo II ligowa - takie są fakty.

Wszyscy biadolimy na nasz klub a to zły trener, a to piłkarze, a to karty kibica, itd itp a trzeba pamiętać że podobne sytuacje są w prawie wszystkich klubach. Co maja powiedzieć kibice Arki, GKS-u Katowice albo ŁKS-u?

Jedyne co mogę oczekiwać od drużyny to walka, walka i jeszcze raz walka!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

No i tej walki nie ma...

 

Skąd wieści, że miasto się wycofa? Widzisz ich zaangażowanie w awans? Widzisz próbę budowy stadionu? Nawet projektu nie ma. Po awansie dostaniemy licencję? Wątpię... a nawet jeśli to warunkowo. Miasto nie inwestuje, bo dla niego to nierentowna inwestycja - budowa stadionu im się nie zwróci, wolą dawać grosze na Pogoń... I dlatego wraz z zarządem robią wszystko, żeby wydoić kasę z Pogoni - te konkursy, sprzedawanie miejsc reklamowych dla firm itp oraz ta pseudo piękna gra, która ma powodować wysoką frekwencję. Oni chcą pełnych trybun, biorących udział w ich pomysłach, posłusznych, ale na zapleczu I ligi, bo tak taniej.

Gdyby to nie było prawdą to by nie zwalniali Płatka, który miał fantastyczny dorobek w Szczecinie, Sasal już ma gorszy, a dopiero kilka kolejek za nami. Pięknej gry to moglibyśmy wymagać w Ekstraklasie, a nie tutaj... Tu trzeba jechać na ambicji, walce...

Odnośnik do komentarza

jmk proszę, nie popadajmy w paranoizm sytuacji. Głoszone są historie i poglądy powielane przez wielu ludzi i środki przekazu w które Ty chcesz albo masz ochotę uwierzyć. Wierz mi oni chcą awansować bo tylko awans może uratować ten zespół i po części miasto z kłopotów. Takie wywody jakie napisałeś są właśnie na młyn nie chcących dobra Pogoni, zapanował taki marazm że nawet jedna porażka odniesiona w lidze w tym sezonie a wszyscy są niezadowoleni jakby awans się oddalił. Cieszę się że wraca doping i mam nadzieję że dzisiaj pokażą ładny futbol choć przeciwnik niewygodny.

Odnośnik do komentarza

No jakby przykręciło kurek BO ROBIĄ STADION to byłbym zadowolony, a tak powinni pompować kasę, by był ten awans. Pensji Ławie chyba nikt nie chce opłacać, ale już o Edim czy Vuku tego nie powiesz...

 

Niestety, ale u nas za dużo polityki jest w klubie...

Odnośnik do komentarza

to u was miasto płaci pensje piłkarzom? dziwne, w Wągrowcu wszystkie kontrakty profesjonalny MUSZĄ być opłacana z kasy od sponsorów, miasto płaci jedynie stypendia młodym, opłaca trenerów oraz ponosi inne koszty drużyny - w każdym bądź razie na kontrakty łożą sponsorzy, a nie miasto

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak na innych I ligowych stadionach, ale gdzieś jmk czytałem Twój post o cenach biletów i w porównaniu z Bydgoszczą (gdzie na pewno jest lepszy obiekt) jest o dosłownie połowę taniej. Fan karta - 10 zł, karnet na rundę - 50 zł, bilet - 6,50 (jednakowa stawka dla wszystkich z powodu 65 lecia klubu), dzieci do lat 7 za darmo.

Odnośnik do komentarza

No widzisz, taka polityka u nas...

 

Kinas: Możesz tu nie wchodzić? To chyba jasne, że skoro miasto dokłada się do budżetu klubu, sponsoruje go to ta kasa idzie też na pensje, nie?

 

--

 

Pogoń - Radzionków 5:1

 

Wynik na pewno nie odzwierciedla przebiegu meczu. Aż mi żal było piłkarzy Ruchu (poza jednym oczywiście) , bo nie zasłużyli na taką porażkę, bo okazji do gola mieli więcej, ale strzelali na wiwat. Pogoń była zabójczo skuteczna. Znowu bardzo dobrze zagrał duet Aka - Edi (dwie asysty i bramka vs dwa gole i asysta), dlatego dalej nie jestem w stanie zrozumieć sadzania Aki na wyjazdach na ławce. Edi - Aka - Łuszkiewicz na wyjazdach, Edi - Aka - Ława u siebie...

Minus dla obrony, która się gubiła, chociaż fajnie grał Hricko po tej prawej stronie, ale w ofensywie. Zaowocowało to golem. Noll przeciętnie i nie wiem czy Matuszczyk jednak na boku nie jest lepszy. To co zrobiła obrona przy golu to... całe szczęście, że Radek nie faulował, bo byłoby czerwo i zrobiłoby się gorąco.

Słabo moim zdaniem Kolendowicz, którego zmienił 'ulubieniec' Peti . Gola zdobył, miał ze dwie dobre akcje, dwa razy potknął się o własne nogi, raz zapędził się pod linię i nie wiedział co potem zrobić, ale pokazał, że... technikę to on ma, ale... nie chce mu się, bo to typowy piłkarzyk. Trochę po świruje na boisku, kasa wpadnie, balety, fura...

Na duży minus Donald. Świetnie to on grał, ale zanim podpisał kontrakt, teraz albo wymyśla kontuzje (badania nic nie wykazują) albo gra... słabo. Ma technikę i szybkość, ale jak biegnie to wygląda jakby miał się zaraz zaplątać i przewrócić. W sumie nie grał zbyt dobrze wczoraj. I walczakiem na pewno nie jest...

 

U siebie mamy komplet punktów, na wyjeździe jeszcze nie wygraliśmy - coś tu jest nie tak. Mam nadzieję, że los odmieni wyjazdowe remisy na wygraną już w niedzielę, w 'derbach' z Flotą. Jeśli w sobotę na wyjazdach przegrają Piast i Zawisza to w niedzielę będziemy się bić z Flotą o fotel lidera :)

Jedziemy panowie na Wyspę!

Odnośnik do komentarza

Nie no jmk chyba na inny meczu byłeś!! Jeśli piszesz że Donald na duży minus to jakiś żart. Gościu ma super przyspieszenie, szybkość nie boi się grać na ścianę z obrońcami, wygrywa te pojedynki a Ty piszesz duży minus? Gościu się i nabiegał i nawalczył i wszyscy byli z niego zadowoleni.

Czy myślisz że gdyby Donald nie absorbował 2-3 obrońców to Edi czy Aka mogli oddać skuteczny strzał z dystansu? Wg mnie Donald powinien grac w każdym meczu nawet za cenę Sotirovica a najlepiej wychodzili w podstawowej jedenastce.

Piszesz też o Petaszu tak jak wszyscy by chcieli go widzieć, a ja napiszę że w tym meczu zasłużył sobie na grę w następnym meczu od 1 minuty, przy czwartej bramce to on zainicjował akcję a piątą strzelił.

Jedyne co mogło się nie podobać to chaotyczna gra obronna.

A Ruch poza pierwszym kwadransem nic specjalnego nie pokazał, chwała im za otwartą grę i to tyle....

Odnośnik do komentarza

Mnie też się podobała gra Donalda. Bo decydującego podania i strzału nie miał w ogóle, ale absorbowanie uwagi obrońców, przyspieszenie, drybling i wypracowanie sytuacji naprawdę dobre. Bo Vuk czeka na podanie, a Donald potrafi się sam zabrać z piłką, minąć rywala i stworzyć groźną akcję. I to mi się u niego podoba.

 

A sam wynik niesprawiedliwy, zgadzam się. W pierwszych 15 minutach Ruch zaliczył dwa słupki i raz strzelił tuż obok. Co ciekawe, Pogoń zaczęła grać wraz z końcem zorganizowanego dopingu, który w końcu wrócił. Na pierwsze 15 minut, grupka 50 osób, ale wrócił.

 

A Petasza to chciałem w Szczecinie zobaczyć od początku sezonu. I w końcu się udało :D Jeszcze chciałbym Wólkiewicza za Lewandowskiego, który jak na 18 lat gra bardzo dobrze, ale myślę, że nielepiej od Wólka.

Odnośnik do komentarza

Zadowoleni? Donald od pierwszej minut, Petasz też. Super było? Nie rozumiem podniecania się po jednym zwycięstwie z juniorami Ruchu. Wyjazdy pokazuje jak nam wiele brakuje, przede wszystkim fizycznie Flota nas brała jak chciała. 80 minuta zanim nasz zawodnik podniósł nogę do strzału w polu karnym to już wślizgiem blokowało go czterech graczy Floty. Petasz od początku pracował na czerwoną kartkę, nie był w stanie przejść zawodników Floty to głupio faulował.

Ta drużyna gra dobrze u siebie... bo był słabsze ekipy, które się boją tu grać albo mają jeszcze większe problemy kadrowe/finansowe itp. Przecież nazwiska mamy na Ekstraklasę.

Nie wierzę w awans Sasala.

Odnośnik do komentarza

Kompromitacji i wstydu ciąg dalszy. Może teraz sam pan Mroczek pokieruje zespołem z ławki rezerwowych? Nie mam słów żeby opisać tych frajerów, zarówno z boiska jak i z zarządu. Ryba psuje się od głowy, więc może nadeszła pora, żeby kibice znów wzięli sprawy we własne ręce tak jak zrobiliśmy to przed laty. Gdyby nie ich debilne decyzje, dzisiaj pewnie powoli zbieralibyśmy się do fetowania awansu do upragnionej ekstraklasy. Nad tym klubem wisi jakaś klątwa...

 

Nie ma trenera! W Szczecinie nie ma trenera!

Odnośnik do komentarza

Widziałem, że tak to się skończy. Zupełnie nie rozumiałem zachwytów nad wygranymi u siebie... No i mamy. Ale dobrze, że teraz i, że z Dolcanem. Może ktoś pójdzie po rozum do głowy i coś zmieni. Drużyna jest kompletnie nieprzygotowana fizycznie do sezonu, a piłkarzykom brakuje ambicji. Potrzeba nam trenera, który ma jaja i nie boi się gwiazdeczek oraz dobrze przygotuje fizycznie drużynę... na wiosnę. Sasal nie ma nic z tych rzeczy. Teraz ani nie wygrywamy, ani nie gramy 'pięknie'. Najwyższe pensje w klubie nic nie grają. Mina grajków słyszących najpierw gwizdy na nich, a potem oklaskiwanie drużyny Dolcanu - bezcenna. Może w końcu zrozumieją gdzie grają i o co.

Cały stadion skanował 'nie ma trenera, w Szczecinie nie ma trenera' niestety to prawda, ale nie ma też piłkarzy. Są same nazwiska.

Odnośnik do komentarza
W fatalnym humorze był po spotkaniu wiceprezes Grzegorz Smolny, który bezpośrednio po spotkaniu udał się do pokoju trenerów. Rozmowa przyjemna na pewno nie była. - Musimy natychmiast przeprowadzić analizę tego spotkania i wyciągnąć wnioski. Przegrać można, ale nie w takim fatalnym stylu. Dymisji Sasala nie biorę jednak w tej chwili pod uwagę - dodał Smolny, który w klubie podejmuje wszystkie decyzje personalne.

Czyli jest jeszcze gorzej niż myślałem. Z awansem możemy się więc już pożegnać, piłkarzyki będą zadowoleni - spadek im nie grozi, pensyjka się zgadza, można popić i pojeść bez konsekwencji. Boże, jak ja ich nienawidzę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...