Skocz do zawartości

MKS Pogoń Szczecin


Hammer

Rekomendowane odpowiedzi

Djousse ma nie grać do końca rundy, podobno ma słabe wyniki, które wskazują na... niedożywienie ... Zawodnik robi problemy i nie chce się rehabilitować..

 

Co najmniej... kuriozalna sytuacja.

 

Już nie mają czego wymyślić!? Gorszej plotki nie słyszałem dawno - nie ma co komentować...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Od 1 stycznia zawodnikiem Pogoni Szczecin będzie 23-letni Takuya Murayama. Japończyk pierwszy raz na testach pojawił się w Szczecinie 13 listopada. Dziś podpisał umowę z Portowym klubem, która obowiązywać będzie przez 3,5 roku.

 

Za pogononline.pl

 

No niby fajnie, młody utalentowany, ale ... ja chcę napastnika!

Nie powiem na razie fajnie wyglądają te wzmocnienia: Tadrowski i Murayama.

Odnośnik do komentarza

Gwoli scislosci to Tadrowski nie byl testowany, byl (jest?) w Szczecinie na jednym z meczow na trybunach, a przyjechal negocjowac. Podobno zaplacimy Arce 100 tys zlotych. Tymczasem dzis wygrywamy i jestesmy blisko... pucharow. Smiech na sali ta liga ;)

Odnośnik do komentarza

Gwoli scislosci to Tadrowski nie byl testowany, byl (jest?) w Szczecinie na jednym z meczow na trybunach, a przyjechal negocjowac. Podobno zaplacimy Arce 100 tys zlotych. Tymczasem dzis wygrywamy i jestesmy blisko... pucharow. Smiech na sali ta liga ;)

Liga jak liga, ale ja cieszę się że 4 mecz z rzędu nie tracimy bramki i z całym szacunkiem do Janukiewicza ale Pernis to bardzo dobry i pewny bramkarz, który dobrze gra na przedpolu, nie boi się podjąć decyzji. Osobne brawa dla Nolla który z meczu na mecz gra coraz lepiej i sprawia wrażenie pewniejszego niż Hernani - oby na wiosnę też potwierdził Emil swoją dyspozycję. Ja osobiście cieszę się z gry Pietruszki który rozwija się bardzo dobrze w ekstraklasie i aż żal że nie trafił tutaj wcześniej. Jeśli w Warszawie z Polonią nie przegrają to można powiedzieć że zespół prowadzony przez Skowronka wszedł na dobre tory.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No i niestety przegrali, ale 8 miejsce to i tak powyżej oczekiwań, jak na takie transfery przed sezonem.

 

W zimą dzieje się w Pogoni, dzieje ;) Największe wzmocnienie już za nami - odszedł Bonin :jupi: :szampan: :dziwki: :koks: Kontrakt rozwiązano też z Radlerem i Fabiniakiem. Zwoliński ma iść na wypożyczenie do Arki. Myślę, że ruchy bardzo dobre, bo Bonin jedyne co miał wysokie w swojej dyspozycji w Pogoni to pensja, Radler po słabych występach zniknął i już nie dostawał szansy (przy świetnej grze Dąbrowskiego to nie dziwi), a rozwiązanie z nim i Bartkiem kontraktów to odciążenie budżetu.

 

Do Pogoni przyszedł na razie Murayama - z tego co wiem, prawy pomocnik, więc akurat na zmianę/grę z Budką. Na lewej mamy Kolendowicza i Lewandowskiego, co musi wystarczyć w tym sezonie. Słabo wyglądają boki obrony, bo chociaż Pietruszka gra bardzo dobrze, to brak mu zmiennika. Na prawej Hricko to dramat, ale jedną nogą w Pogoni jest Tadrowski, a Pogoń "podobno" negocjuje też Broziem z Widzewa. Osobiście uważam, że wątpię by nas było na niego stać... Na środku obrony Dąbrowski jako pewniak i Noll z Hernanim powinni wystarczyć. W środku pola mamy aż nadmiar, więc pewnie odejdzie Mosnikov, który jakby nie patrzeć nie dostał zbyt wielkiej szansy w Szczecinie. Przyjść ma Lisowski z Ruchu, piłkarz ze Szczecina ;) Jest też Golla, Szałek, Rogalski, Aka, Edi, Ława... nadmiar. W ataku mamy tylko Donalda i Frączczaka, póki nie wyleczy się Djousse, musi grać Adam, który rzucany był już chyba po całym boisku. Jeszcze jedna prośba dla zarządu Pogoni - wyjebcie tego kaleczniaka Traore, proszę...

Odnośnik do komentarza

No ma, już dawno o tym mówiłem (jeszcze jak grał w I lidze, ale tam nie mógł w pełni pokazać swoich umiejętności). Masz tu jego popis z meczu z Ruchem:

 

 

Technikę ma genialną, przegląd pola, opanował też nerwy, bo kiedyś łatwo łapał kartki. Podejrzewam jednak, że długo to on u nas nie pogra, bo go ktoś wykupi, liczę jednak na sporą sumkę. Z tego co zauważyłem to Aka lepiej gra... jak nie ma Ediego. Tzn jak nie ma tego Ediego, któremu ciało najwyraźniej przeszkadza w grze... bo na początku sezonu duet Edi i Aka grali bardzo fajnie razem techniczną piłkę, potem jednak jakby Brazylijczyk nie nadążał za Japończykiem.

 

 

Edit: A w Szczecinie czuje się dobrze, ma przyjaciela, który prowadzi restaurację z azjatyckim żarciem (Azjata, mieszka dość długo już tutaj), na trybunach coraz więcej Japońców się pojawia. Miał kolegę w drużynie (Kumada), ale nie był to zbyt dobry piłkarz, teraz będzie miał Murayamę. Aka też zaadaptował się dobrze w nocnych klubach w Szczecinie ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...