Skocz do zawartości

Motoryzacja


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Srednia zywotnosc akumulatora to 3-3,5 roku - najprawdopodobniej Twoj jest juz slaby. Zajrzyj pod maske - na baterii powinno byc male okragle okienko, w ktore nalezy spojrzec. Jesli w srodku jest czarno, a nie zielono, znaczy, ze czas na nowy akumulator.

 

U mnie pod maską to jest czarno generalnie ;) Od brudu ;) Nie myłem silnika 10 lat :P

Odnośnik do komentarza

To nie ważne, pomożecie mi znaleźć to auto do 12k zł? Golf musi być, dobry.

 

a co my - handlarze aut? :roll:

 

 

ja mam zamiar w grudniu kupic auto. audi a4/a6 albo peugeota 407. ale co z tego ze ktos by Ci tutaj cos pokazal? musisz sam pojechac i zobaczyc dane auto. wrozek tutaj nie ma, a golfow to akurat w polsce masz tysiace. wpisujesz np na motoalegro cene, marke, zaznaczasz miejsce zamieszkania lub wojewodztwo. wybierasz cos co Ci sie podoba i jedziesz je zobaczyc na zywo (najlepiej z kolega - mechanikiem). takie trudne?

Odnośnik do komentarza

OK, ale i tak jest ladniejsze i bardziej praktyczne od rozdziawionej pasczy 407...

 

Za 25-30 kupilbym jakis sensowny kompakt, jesli nie potrzebujesz tak duzego auta. Rozejrzalbym sie tez za avensisem. Brzydkie tez toto, ale jezdzi swietnie - od auto jak zelazko.

 

ladniejsze? rozdziewiona paszcza? chyba kpisz :/ ten citroen wyglada jakby wyjechal z salonu 20 lat temu :roll: paskuda straszna.

 

chce sedana. najlepiej w dieslu aby malo palil. silnik ok 2.0. Pewnie skonczy sie na tym ze kupie Audi a4. zeby tylko dobrze trafic...

Odnośnik do komentarza

To se Jetty poszukaj. C5 za ta kase juz pewnie wyrwiesz po lifcie, wiec jak dla Ciebie to jest auto sprzed 20 lat to nie chce wiedziec co mowisz o innych ;)

 

BTW. W dieslu, w automacie i w kombiku i w dziadku? :>

 

pier***e to Twoje c5 :/ moze i sie troche na autach znasz, ale gust masz zjebany :keke:

 

pasek tez moze byc. zeby tylko trafic na jakis porzadny model...

Odnośnik do komentarza

To se Jetty poszukaj. C5 za ta kase juz pewnie wyrwiesz po lifcie, wiec jak dla Ciebie to jest auto sprzed 20 lat to nie chce wiedziec co mowisz o innych ;)

 

BTW. W dieslu, w automacie i w kombiku i w dziadku? :>

 

pier***e to Twoje c5 :/ moze i sie troche na autach znasz, ale gust masz zjebany :keke:

 

pasek tez moze byc. zeby tylko trafic na jakis porzadny model...

 

Jak ktoś kieruje się przy kupnie auta głównie wyglądem ("nie biorę pod uwagę tego samochodu, bo jest brzydki"), to argument, że druga strona ma zjebany gust brzmi zabawnie :keke:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...