Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem całe, fajne, taki kapke lepszy Daredevil. Tylko ofc trzeba założyć filtr superbohaterski podczas patrzenia na scenariusz (random enkałntery, których szansa 1 na tyle ilu jest policjantów w nowym jorku itp.). Drewniana Ritter (ale fajna dupa to można wybaczyć), ale za to rewelacyjny Tennant.

Odnośnik do komentarza

Drugi sezon Agentów jest bardziej powiązany z wydarzeniami w uniwersum Marvela i filmami, postaci zaczynają się klarować i nie są już takie papierowe a i intrygi bardziej sensowne. No i dużo więcej supermocy, czy akcji z Inhumans. Hydra też bardziej hydrowata. Drugi sezon wydaje się być skierowany już niekoniecznie dla nastolatków.

Odnośnik do komentarza

Dla rozrywki warto pozerkać na serial "The last man on earth". Początek bardziej mi się podobał, ale później też jest przyzwoicie. Odcinki krótkie, przyjemne i tak do odstresowania jest ok.

 

Po niezłych opiniach na forum zacząłem oglądać Fargo. Jak na razie duży plus, ale na głębsze wnioski przyjdzie czas.

Odnośnik do komentarza

Into the Badlands - na razie trzy docinki i szału nie ma. tzn aktorsko przyzwoicie, sceny walk - przegięte i bardzo widowiskowe (jeden na kilkdziesieciu), scenariusz banalny. ale coś tu jest, gdzieś tam w tle przemyka się klimat postapokaliptyczny. na razie mam wrażenie jakbym oglądał spłaszczoną, aktorską wersję Ergo Proxy...

Odnośnik do komentarza

Bron S3

 

 

Po obejrzeniu już wszystkich odcinków muszę stwierdzić, że to był kolejny udany sezon. W moim odczuciu może nawet najlepszy z trzech wyemitowanych. Zdecydowanie najlepsza historia i jakość zagadek pozwoliła mocno wciągnąć się w fabułę. Do tego interesujący wątek z główną bohaterką, który pozwolił ją o wiele lepiej poznać i wymagał od niej więcej ludzkich zachowań. Na minus wydaje się jednak zbyt dużo ilość bohaterów, z czego spora część została zamordowana :D Drugi minus dałbym za samą końcówkę. Niby miał wejść troszkę cięższy klimat, typowy dla skandynawskich produkcji, a wdał się mały dramat, do tego prowadzony w dosyć sporym tempie. Najpierw ona jedzie uratować jego, za chwilę on ją... wtf?

 

No i zgadłem za drugim razem zabójcę.

 

Czwarty sezon może skupić się na śledztwie dotyczącym córek Henrika? Dobry pomysł?

 

Odnośnik do komentarza

Bron S3

 

 

Po obejrzeniu już wszystkich odcinków muszę stwierdzić, że to był kolejny udany sezon. W moim odczuciu może nawet najlepszy z trzech wyemitowanych. Zdecydowanie najlepsza historia i jakość zagadek pozwoliła mocno wciągnąć się w fabułę. Do tego interesujący wątek z główną bohaterką, który pozwolił ją o wiele lepiej poznać i wymagał od niej więcej ludzkich zachowań. Na minus wydaje się jednak zbyt dużo ilość bohaterów, z czego spora część została zamordowana :D Drugi minus dałbym za samą końcówkę. Niby miał wejść troszkę cięższy klimat, typowy dla skandynawskich produkcji, a wdał się mały dramat, do tego prowadzony w dosyć sporym tempie. Najpierw ona jedzie uratować jego, za chwilę on ją... wtf?

 

No i zgadłem za drugim razem zabójcę.

 

Czwarty sezon może skupić się na śledztwie dotyczącym córek Henrika? Dobry pomysł?

 

 

Mi najbardziej podobał się pierwszy sezon. Lubiłem tego ziomeczka, co poszedł siedzieć, oprócz tego ten sezon wydawał mi się najbardziej magiczny. Ale to pewnie efekt pierwszego wrażenia. Czwarty sezon zapowiada się jako obrona Sagi w sądzie + szukanie córek :-k.

 

Odnośnik do komentarza

Homeland, po odcinku S05E09

 

 

powiem szczerze sezon nabiera tempa, Quinn się nieźle wpierdolił, ciekaw jestem jak wyjdzie z tego bagna… po tym co się stało.

 

 

co do akcji z Alisson, to po prostu epic :D ale trzeba przyznać ze jej postać przez wiele lat zrobiła konkretne burururu w szeregach CIA.

 

jestem bardzo ciekaw co do spółki z rosyjskim ziomkiem wymyśliła :D wersja z przesłuchaniem zrobiła ciekawy wstęp do tej części wątku

 

dobrze ze kolejny odcinek już jutro.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

 

Bron S3

 

 

Po obejrzeniu już wszystkich odcinków muszę stwierdzić, że to był kolejny udany sezon. W moim odczuciu może nawet najlepszy z trzech wyemitowanych. Zdecydowanie najlepsza historia i jakość zagadek pozwoliła mocno wciągnąć się w fabułę. Do tego interesujący wątek z główną bohaterką, który pozwolił ją o wiele lepiej poznać i wymagał od niej więcej ludzkich zachowań. Na minus wydaje się jednak zbyt dużo ilość bohaterów, z czego spora część została zamordowana :D Drugi minus dałbym za samą końcówkę. Niby miał wejść troszkę cięższy klimat, typowy dla skandynawskich produkcji, a wdał się mały dramat, do tego prowadzony w dosyć sporym tempie. Najpierw ona jedzie uratować jego, za chwilę on ją... wtf?

 

No i zgadłem za drugim razem zabójcę.

 

Czwarty sezon może skupić się na śledztwie dotyczącym córek Henrika? Dobry pomysł?

 

 

Mi najbardziej podobał się pierwszy sezon. Lubiłem tego ziomeczka, co poszedł siedzieć, oprócz tego ten sezon wydawał mi się najbardziej magiczny. Ale to pewnie efekt pierwszego wrażenia. Czwarty sezon zapowiada się jako obrona Sagi w sądzie + szukanie córek :-k.

 

 

 

 

Z tego, co wyczytałem, to kolejny sezon stoi pod znakiem zapytania. Sofia Helin (Saga) trochę kręci nosem i nie podpisała nowej umowy

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...