Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Ta Debra z Dextera, jak dla mnie, zrujnowala ten serial. Nie przypominam sobie serialu, gdzie ktokolwiek mierzil mnie bardziej niz ona (fizycznie, swoja postacia i gra). Bleh.

Skyler w BB ;).

 

Dexter był fajny do pewnego momentu, gdy stawał się powoli coraz bardziej "ludzki" to sam serial też leciał w dół, niestety.

Odnośnik do komentarza

 

Ta Debra z Dextera, jak dla mnie, zrujnowala ten serial. Nie przypominam sobie serialu, gdzie ktokolwiek mierzil mnie bardziej niz ona (fizycznie, swoja postacia i gra). Bleh.

W ogóle w Dexterze wszyscy aktorzy byli tak okropnie sztuczni. Poczynając od zboczeńca azjaty, przez latino policjanta, aż po siostrę Dextera. Sam nie wiem z czego to wynikało, ale fabuła ratowała ten serial :-k

 

Pelna zgoda. Tam w sumie nawet sam Dexter wydawal sie kwadratowy.

Odnośnik do komentarza

Ja oglądam.

 

Joker zdecydowanie nr 1 postacią w tym serialu. Jeżeli utrzymają ten poziom, to zdecydowanie nie będzie się traciło czasu na tę produkcję. Jednak co mnie najbardziej denerwuje, to postać Barbary Kean. Nie wiem jak ważna jest dla akcji w kolejnych odcinkach, ale na razie wygląda jakby postać była prowadzona bez żadnego pomysłu i wszędzie jest na doczepkę.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że albo z niej zrobię Harley albo będzie wyraźną inspiracją dla Jerome gdy ten będzie "kreował" Harley. Ktoś na jakimś forum słusznie zauważył, że na razie to Jerome się do niej przymilał, a nie na odwrót ;)

 

Dwa dobre odcinki, więc na razie daje i jej szansę bo różnica poziomu jest wyraźna. Może Bruno Heller wyciągnął wnioski z Mentalisty ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A mnie bardzo cieszy start nowego sezonu Gotham. Dziwi kilka rozwiązań fabularnych, ale jest wysokie tempo i ciekawe postacie. Zdecydoway plus po pierwszy, przeciętnym z momentami, sezonie. No i jestem ciekawe czy w przypadku TBBT mamy ostatnie podrygi umierającego czy jednak jakąś możliwość zwyżki poziomu, bo jak na razie sezon mi się podoba.

Z kolei Supernatural bez zmian - ożywianie trupa dalej trwa, szkoda.

Odnośnik do komentarza

 

Sam serial jest ogolnie brutalny. Bucikow nie ma, bo to juz nie te czasy, ale jest sporo sytuacji w ktorych widac ze chlopaki sie nie pierdola w akcji. To byl jeden z minusow dla mojej drugiej polowki, z powodu ktorego nie chciala go ze mna ogladac. Pudru w tym serialu raczej nie uswiadczysz.

 

Odnośnik do komentarza

Do tych co oglądają Bron S3 (do odc. 3.):

 

 

Muszę przyznać, że mocno wkręciłem się w obecny sezon. Jest bardzo dużo zagadek, które nie wiadomo które i w jaki sposób połączyć. Każde kolejne wydarzenie daje jeszcze więcej do myślenia, ale do tej pory nawet wzmianki chyba nie można było dostrzec o głównym czarnym charakterze*. To znaczy pewnie już pojawił się na ekranie, ale wśród kilku zmyłek (pierwszą był Aleksander, drugą i trzecią obstawiam, że są Lukas i Rikard).

 

Dodatkowo nie mogę wykminić o co chodzi z postacią Henrika. Nie wiem czy czasami nie przemyślam za dużo, ale cały czas siedzi mi w głowie, że on samemu chciał pracować z Sagą, pomimo ze cała duńska policja myśli o niej, co myśli po sytuacji z Martinem :)

Teraz jeszcze doszła wskazówka z porwaniem Hansa. I coś mnie się nie podoba ten młody, co ma romans z przyjaciółką swojej matki (?).

 

No mega dużo na talerzu, ale scenarzyści na bank się wyrobią, tak jak to robili z dwoma wcześniejszymi sezonami.

 

*moje typy to Fabian lub Lars.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...