Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko że pewne motywy się powtarzają, broń boże nie porównuje tego serialu do Arrow czy Flash, ale zobaczcie jak bliźniaczo podobne są te seriale, także istnieje szansa że będzie podobnie z Daredevilem(który mi się bardzo podobał) i właśnie Jessica Jones.

ps. No i jeszcze tego by było mało jakbyś ktoś mi kazał coś ogladać ^^

Odnośnik do komentarza

Najnowszy odcinek TWD:

Glenn tango down :(

 

Rozczaruję Cię, albo pocieszę ;)

 

Glenn nie jest kaput. Zwróć uwagę na dwie rzeczy:

1. to co mówiła w sklepie Michonne o krwi przyjaciół itp,

2. w płucach nie ma się jelit :P Przyjaciel Glenna został napoczęty, a ten się wysmaruje pewnie jego juchą, jak kiedyś.

 

 

Ale odcinek bardzo zacny. Coś czuję, że to będzie świetny sezon.

Odnośnik do komentarza

TWD

 

 

Wasza teoria najprawdopodobniej się spełni, ale takie zwrot wydarzeń mnie się nie podoba. Wygląda to na typowe zawieszenie akcji, aby było trochę emocji. Przy tym, że Glenn się wywinie i to jak bardzo to nie będzie miało sensu można wspomnieć o tym jak zginęła żona Ricka (jeden zombie zjadł ją do ostatniej kości, więc teraz z tym ziomkiem miałoby być inaczej? ;); wcześniej Glenn zrobił taki myk, że się wysmarował krwią zombie, a nie drugiego człowieka. Głupio by było, gdyby zombie przestały się wgryzać, gdyby czuły świeżą krew :P.

 

Dokładnie to samo dotyczy sytuacji Ricka i tego jak się wydostanie z tej pułapki. A ten pojedynek z grupą, która go zaatakowała... :lol:

 

 

Odnośnik do komentarza

TWD e03

 

 

lubie Glenna, ale jeżeli w jakiś sposób wyjdzie z sytuacji w której się znalazł będzie to głupota. ubrudzi się krwią kolegi i nagle go przestaną zombiaki widzieć? czy przestaną z jakiegoś powodu jeść i nie dojdą do człowieka na dole? z wielu łatwiejszych sytuacji ludziom nie udawało się wydostać, a ten miałby nagle powstać spod milion zombiaków tylko dlatego, że jest główną postacią? bezsens.

 

 

Gomorra zakończenie

 

 

co sądzicie o końcówce? Gennaro przeżył? Ciro cały sezon na pewniaka zawsze wykańcza ofiarę z bliska to tutaj nagle przy swoim najważniejszym przeciwniku zapomina o tym? niby tłumaczyć to można chęcia zapewnienia bezpieczeństwa żonie i córce, no ale ile by mu zajęło dokończenie sprawy, 5 sekund? moim zdaniem naciągane. no i co z don Pietro? udawanie choroby i późniejsze uwolnienie to od początku pomysł Ciro czy samodzielna akcja Mallamore (tego ze starej gwardii, który uciekł chłopakom Genny'ego)?

 

 

cały serial oceniam na solidne 8/10, drugi sezon może być ciekawy, szczególnie, że wraca

don Pietro, którego już spisałem na straty

 

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem DareDevila. Nie jestem fanem superbohaterów, wręcz uważam ten nurt za męczący i idiotyczny - szczególnie te durne kostiumy. DD oceniam wysoko, pewnie głównie dlatego, że mało było superbohaterstwa. Bardzo dobry casting - postaci bardzo dobrze dobrane - od kolesia w garniaku i okularkach po Karen. Ta ostatnia prawie :) mnie oczarowała - taka intrygująca piękność bondowska (mówię o książkach nie filmach) czyli ze skazami.

 

"Serial został zamówiony w listopadzie 2013 roku, obok zapowiedzianych: Jessica Jones, Luke Cage i Iron Fist, które mają doprowadzić do miniserii Defenders" - nie znam tych następnych postaci, DD tylko z Elektrą mi się kojarzy. Jest szansa na 2. sezon czy trzeba będzie tą Jessicą się zadowolić?

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem pilot serialu "Ash vs Evil Dead" i... jest moc :D Stare dobre "Martwe Zło" powróciło i ma się dobrze. Spora dawka humoru, flaków i krwi poprawia humor. Reżyser serialu to Sam Raimi, Campbell duuuużo lepszy niż w filmach. Raczej ten serial przykuje moją uwagę.

Wydaje mi się, iż jest to produkt skierowany tylko do fanów Evil Dead, reszta widzów chyba nie złapie klimatu.

Ash kozak!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...