Skocz do zawartości

Polscy kibice


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

W Białymstoku był mega mecz pod względem kibicowskim, święto na trybunach, jak to napisał Żelek Zyzynski. Szkoda, że na początku musiała błysnąć Białostocka policja, ale to już wszyscy znają. Najpierw utrudniając przyjazd Pogoni, kilka dni później Ruchowi z Widzewem, niech się Boniek wybierze z jakąś drużyną na mecz do Białegostoku, zobaczy co w trawie piszczy, bo tam problemy z prowokującą policją są na porządku dziennym.

 

Ruch & Widzew i Jaga, fajnie to wygląda.

 

Ruch dziękuje Jagiellonii za pomoc przy wejściu na sektor - https://www.youtube.com/watch?v=uLANNU2oOHs&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza

Po 1) było tam 600 kibiców Legii, a nie 900.

Po 2) po 2 to policja zatrzymała kibiców, bo chcieli wypisać mandat jednemu kierowcy z (L)

Po 3) reszta wyszła/czekała w ramach solidarności, żeby go puścili

 

Tyle, w sumie nic ciekawego. Zawsze jest "jedziemy wszyscy albo nikt".

 

No, ale taka ustawka po 900 kiboli by się przydała mediom i politykom przed wyborami to drążą temat ;)

Odnośnik do komentarza

dobry komentarz prezydenta miasta...

 

a co do samego zajścia to tekst jest zredagowany tak, że to niby porachunki między Krakowiakami… a tu Radomiaczki, dziwne bo warszawa sprzętu nie używa.

Odnośnik do komentarza

Brachu, akcje w Bełchatowie to nie nowość, od kilku lat tam tak jest, ale to chciałem o czym innym :D

 

Wchodzę sobie przed momentem na onet, czytam wiadomości i zainteresował mnie tytuł "Stalker porwał kobietę", otwieram, a tam początek newsa: "Krakowska policja ujęła Pseudokibica-Stalkera" - czyżby jakiś nowy odłam powstał w grupach kibicowskich ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...