Skocz do zawartości

Polscy kibice


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, próby tłumaczenia się, można i tak, ale chyba jednak coś jest na rzeczy, skoro delegat PZPN postawił naszym kibicom zarzut obrzucania ochrony... trąbkami :doh!:

 

Nie pasuje mi to, że innych kibiców niestety w takiej samej sytuacji nazwali byśmy bydłem a próbujemy bronić swoich. IMHO 700 chłopa skupionych w jednym miejscu to i bąk kogoś z boku potrafi wkurwić. Kibic jest traktowany jak jest, niestety dopóki nie wymyślą czegoś sensownego, będzie traktowany jak bydło, które mimo prowokacji, będzie winne całemu złu. Jestem ciekaw czy znajdą się zdjęcia o które prosili na forum.

Odnośnik do komentarza
Z tego samego 'stanowojennego' paragrafu zgarnieto uczestnikow slynnej akcji Widelec 741 na Pozdamczu...

 

Tak, ale w drodze na stadion :> A nie pod stadionem, gdy byli pod bramami :> Szczególnie, że skoro byli na miejscu ochroniarze i Policja to chyba TO niebezpieczne zbiegowisko było legalne :-k

Odnośnik do komentarza
Z tego samego 'stanowojennego' paragrafu zgarnieto uczestnikow slynnej akcji Widelec 741 na Pozdamczu...

I z tego co pamiętam wypuścili, bez żadnych konsekwencji. Nie dziwię się, bo te paragraf jest po prostu bublem prawnym. Ciężko jest udowodnić, że to naprawdę było zbiegowisko, a nie grupa osób idących w tym samym kierunku, nawet jak jest to całkiem oczywiste dla każdego.

Odnośnik do komentarza
Z tego samego 'stanowojennego' paragrafu zgarnieto uczestnikow slynnej akcji Widelec 741 na Pozdamczu...

I z tego co pamiętam wypuścili, bez żadnych konsekwencji.

Jak bez żadnych konsekwencji? A dozory policyjne na które niektóre osoby muszą się dalej stawiać? A zakazy wstępu na imprezy masowe, które nadal ma jeszcze sporo osób to co? To to żadna konsekwencja? :|

Odnośnik do komentarza

Kumaci znów dali popis...

Komisja Ligi ukarała Lecha Poznań, Polonię Bytom i Wisłę Kraków w związku z zajściami, do jakich doszło podczas 12. i 13. kolejki Ekstraklasy.

 

Komisja Ligi pozbawiła Lecha Poznań możliwości zamawiania biletów dla zorganizowanych grup kibiców na dwa najbliższe mecze wyjazdowe Ekstraklasy oraz nałożyła karę finansową w wysokości dziesięciu tysięcy złotych w związku z zajściami, do jakich doszło przed meczem 12. kolejki Ekstraklasy Lechia Gdańsk - Lech Poznań (kilkadziesiąt minut przed rozpoczęciem spotkania grupa kibiców gości sforsowała ogrodzenie i wszczęła bójkę z służbami porządkowymi) oraz w trakcie meczu (wniesienie i odpalenie przez kibiców gości rac świetlnych, spalenie szalików).

 

Komisja Ligi nałożyła na Polonię Bytom karę finansową w wysokości pięciu tysięcy złotych za zdarzenia, do jakich doszło podczas meczu 12. kolejki Ekstraklasy Polonia Bytom - Legia Warszawa: wniesienie i odpalenie przez kibiców gospodarzy kilkudziesięciu rac świetlnych oraz rzucenie serpentyny w kierunku płyty boiska (w sąsiedztwie sędziego asystenta).

 

Na Wisłę Kraków została nałożona kara finansowa w wysokości trzech tysięcy złotych w związku z incydentem, do jakiego doszło podczas meczu 13. kolejki Ekstraklasy Odra Wodzisław - Wisła Kraków (kibice gości podpalili przenośne toalety).

 

źródło: Ekstraklasa SA

Odnośnik do komentarza
I teraz sobie porównajcie:

 

Bytom za odpalenie rac 5000 złotych kary. Nikomu tym krzywdy nie zrobili stwarzając atmosferę na meczu.

 

Wisła za podpalenie toalet 3000 złotych kary. Wandalizm, zniszczenie mienia o buractwie nie wspominam.

 

I gdzie tu sprawiedliwość?

 

Sprawiedliwości szukajmy w Niebie*. :)

A nie na ulicy, stadionie, świecie.

 

*wersja dla wierzących.

Odnośnik do komentarza

No tak, bo jak zaczną prace budowlane to nie zniszczą krzesełek. :lol: Przecież mieli je zdjąć i zamocować na nowym stadionie :picard:

Historyczna trybuna i wielu chciało namacalnie zachować jej część dla siebie i zabrało krzesełka/części krzesełek ze sobą.

 

http://img523.imageshack.us/img523/2817/09slask1f106cy8.jpg

http://img523.imageshack.us/img523/3263/09slask1f107id9.jpg

http://img523.imageshack.us/img523/2464/09slask1f108gb3.jpg

http://img523.imageshack.us/img523/9423/09slask1f109gm2.jpg

 

Z tych zdjęć to jeszcze można wywnioskować, że krzesełkami rzucali na murawę, w zawodników :lol:

Złodzieje! Złodzieje!

Odnośnik do komentarza
No tak, bo jak zaczną prace budowlane to nie zniszczą krzesełek. :lol: Przecież mieli je zdjąć i zamocować na nowym stadionie :picard:

Historyczna trybuna i wielu chciało namacalnie zachować jej część dla siebie i zabrało krzesełka/części krzesełek ze sobą.

hmm u nas jak burzono jakąś trybunę to nikt nie rozwalał krzesełek tylko byly nimi uzupelniane braki w innych sektorach.Co sie dzieje z reszta to nie wiem. Zawsze takie krzeselka idzie za 20% ceny sprzedac do klubu okregowki lub nawet wydac, a nie rozpierdzielac.

dobrze ze jeszcze wałow ziemi w kieszeniach nie wyniesli...choc wtedy mniej pracy by mieli na budowie ;)

btw co sie robi z takim krzeselkiem w domu? oprawia w ramke i wiesza na scianie? czy montuje przy stole kuchennym?

 

edyta widzi, ze Proff napisal posta w trakcie jak ja pisalem :P

Odnośnik do komentarza

Trybuna trybunie nie równa (nie żebym chciał dyskredytowac inne trybuny, ale wiem że gdyby rozbierane był tylko łuki, nikt by nie narażał raczej swoich butów na szwank). Żyleta to legenda i każdy chciał miec jakąś pamiątke z nią związaną. I tak w poniedziałek wjechałby tam ciężki sprzęt i wszystko zruwnał z ziemią. U nas krzesełka były w tak żałosnym stanie że wstydem byłoby sprezentowanie ich komukolwiek, nawet wrogowi... Pamiętajcie że na Żylecie się nie siedzi a stoi, stoi na krzesełkach właśnie. Po 13 latach wyglądają one żałośnie.

Odnośnik do komentarza

Nie, krzesełka z Żylety nadawały się wyłącznie na pamiątkę dla kibiców (już kilka lat temu :] ). Poza tym bądźmy szczerzy, kibice jakich klubów będą chcieli mieć krzesełka od Legii? Olimpii Elbląg, Zagłębia Sosnowiec, Znicza Pruszków?

W tym przypadku nie mam nic przeciwko działaniu kibiców. Klub i tak wyrzuciłbym te krzesełka na śmietnik.

Swoją drogą zdjecia zaprezentowane przez Millo rzeczywiście można interpretować w różny sposób :D . Szczególnie jeśli zrobi kto ktoś kto kompletnie nie zna się na temacie. Na przykład ludzie z TVN-u :kekeke: .

Odnośnik do komentarza
Trybuna trybunie nie równa (nie żebym chciał dyskredytowac inne trybuny, ale wiem że gdyby rozbierane był tylko łuki, nikt by nie narażał raczej swoich butów na szwank). Żyleta to legenda i każdy chciał miec jakąś pamiątke z nią związaną. I tak w poniedziałek wjechałby tam ciężki sprzęt i wszystko zruwnał z ziemią. U nas krzesełka były w tak żałosnym stanie że wstydem byłoby sprezentowanie ich komukolwiek, nawet wrogowi... Pamiętajcie że na Żylecie się nie siedzi a stoi, stoi na krzesełkach właśnie. Po 13 latach wyglądają one żałośnie.

nie no spoko moze i macie racje jesli ich stan byl az taki beznadziejny i tak by je zniszczyli. U nas w Szkocji poprostu nic nie moze sie zmarnowac ;)

btw nadal nie wiem po co takie krzeselko komu? Przerabiacie je na samochodowe dla dzieci? Montujecie w kuchni czy kladziecie na komode obok zdjecia matki? Jak ja bym takie przyniosl do domu to by mnie M wysmiala :D

A moze chodzilo tylko o to by sie wyrzyc a 95% zostalo wywalone po drodze na ulicy? :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...