Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

#1 Gdzie wkleić grafiki, żeby były widoczne w grze?

 

- /Moje Dokumenty/Sports Interactive/Football Manager 2009/graphics/

albo w ustawionym przez siebie katalogu user data. Nie zapomnij wyłączyć buforowania skórki i przeładowania jej.

 

Następnym razem użyj opcji "Szukaj"

Odnośnik do komentarza

Witam,

Dołączyłem w końcu do pasjonatów FM2009. Niestety tylko w teorii. Udaje mi się cieszyć grą jedynie przez ok. 8 minut. Po ustaleniu składu do pierwszego sparingu, w momencie przejścia do rozegranie meczu, gra się prawdopodobnie zawiesza: kursor zmienia sie w piłkę, program nie odpowiada i nic się nie dzieje. I tak za każdym razem. Ktos mi mówił że rozpoczecie meczu może trwać... ale 20 minut i nic ?? Jest jakis błysk, jakby jakieś okno się otwierało, ale jest to tak krótko że nic nie da się nawet zauważyć. Próbowałem dezinstalcji i ponownej instalacji - bez efektów, ciągle to samo.

Instalacja jest wprawdzie na laptopie ale mocnym: Intel Core 2 Duo P7350, 4GB RAM, karta NVidia 9300M, Windows Vista Home Premium.

Zainstalowany też jest patch 9.2.0 do FM2009.

 

Czy ktos może pomóc, please ...

Odnośnik do komentarza

To zależy gdzie mają większą szansę na pożyteczniejszą grę. Jeżeli są nieźli i wiążę z nimi jakieś nadzieje i takiego typu zawodników potrzeba mojemu zespołowi rezerw, to ci najlepsi juniorzy grają właśnie tam. Jeżeli nie mają szans na grę w rezerwach, to zostawiam w juniorach i czekam aż będą zbyt starzy na występowanie w tamtejszych klasach rozgrywkowych.

Odnośnik do komentarza
Posada selekcjonera reprezentacji musi Ci po prostu zostać zaoferowana. Tyle.

Ee, sam też zgłaszaj zainteresowanie jeśli jakaś posada jest dostępna. Jest też możliwość(chyba) w drugą stronę, tzn najpierw prowadzisz reprezentację, a potem do tego dokładasz klub. I to jest łatwiejsze, w szczególności jeśli masz włączone najniższe ligi. Klubów jest dużo więcej i częściej zmieniają trenerów. Aby objąć słaby klub z drugiej ligi polskiej czy trzecio-czwartoligowca z Anglii czy Hiszpanii nie trzeba mieć wysokiej reputacji.

 

Mam takie pytanie :) Co zrobić aby pozbyć się piłkarza albo żeby ktoś się nim zainteresował ?? Bo gram Manchesterem City i jest Craig Bellamy który jest słaby jak nie wiem co a do tego zarabia ponad 80 tyś funtów :/ nie jest mi potrzebny próbowałem obustronne roz. kontraktu ale się nie zgadza , zerwać konrtaktu nie zerwe bo kara 19 mln funtów ... :/ oferowałem go klubom za darmo ale nikt nie jest zainteresowany :( co robić zeby się pozbyć dziada ??

Zaoferuj mu jak najkrószy kontrakt, oczywiście z jak najniższą pensją(możesz pokusić wszystkimi dodatkami typu miliard za mecz czy bramkę). O ile się zgodzi, a rzadko się to zdarza, to rozwiąż z nim kontrakt taniej. Innych sposobów nie znam..

Odnośnik do komentarza
17 latków, którzy podpisali kontrakt zawodowy, przenosicie do drużyny rezerw czy zostawiacie w juniorach?

 

Zawsze do rezerw, bo tam mogą ostrzej trenować.

 

17 latków, którzy podpisali kontrakt zawodowy można przypisać do profesjonalnego reżimu i jednocześnie mogą grać w zespole juniorskim. Nie trzeba już ich przenosić do rezerw czy seniorskiego zespołu, aby mocniej trenowali. Chyba że to zależy od ligi, ale we Włoszech jest tak jak napisałem.

Odnośnik do komentarza
17 latków, którzy podpisali kontrakt zawodowy, przenosicie do drużyny rezerw czy zostawiacie w juniorach?

 

Zawsze do rezerw, bo tam mogą ostrzej trenować.

 

17 latków, którzy podpisali kontrakt zawodowy można przypisać do profesjonalnego reżimu i jednocześnie mogą grać w zespole juniorskim. Nie trzeba już ich przenosić do rezerw czy seniorskiego zespołu, aby mocniej trenowali. Chyba że to zależy od ligi, ale we Włoszech jest tak jak napisałem.

 

A to przepraszam, nieznajomość FM 2009 mnie zdradziła :oops:

Odnośnik do komentarza
17 latków, którzy podpisali kontrakt zawodowy, przenosicie do drużyny rezerw czy zostawiacie w juniorach?

 

Zawsze do rezerw, bo tam mogą ostrzej trenować.

 

17 latków, którzy podpisali kontrakt zawodowy można przypisać do profesjonalnego reżimu i jednocześnie mogą grać w zespole juniorskim. Nie trzeba już ich przenosić do rezerw czy seniorskiego zespołu, aby mocniej trenowali. Chyba że to zależy od ligi, ale we Włoszech jest tak jak napisałem.

Jest tak zupełnie wszędzie, w każej lidze :].

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pytanie, jako że nie gram jeszcze w FM 2009, to chciałem spytać, czy uwzględniono zmiany w europejskich pucharach w przyszłym sezonie (inne kwalifikacje do LM, Liga Europejska)? Czyli czy od sezonu 09/10 gramy już według nowych zasad?

Odnośnik do komentarza
17 latków, którzy podpisali kontrakt zawodowy, przenosicie do drużyny rezerw czy zostawiacie w juniorach?

 

Zawsze do rezerw, bo tam mogą ostrzej trenować.

 

17 latków, którzy podpisali kontrakt zawodowy można przypisać do profesjonalnego reżimu i jednocześnie mogą grać w zespole juniorskim. Nie trzeba już ich przenosić do rezerw czy seniorskiego zespołu, aby mocniej trenowali. Chyba że to zależy od ligi, ale we Włoszech jest tak jak napisałem.

Jest tak zupełnie wszędzie, w każej lidze :].

właśnie o to mi chodziło, bo gdzieś mi się poobijało o uszy, że w zespole juniorskim, nawet z zawodowym kontraktem, wolniej się rozwijają. Dzięki za pomoc :)

 

Btw, wytrenować sobie dobrego juniora w conference - takie rzeczy, to tylko w erze :D

Odnośnik do komentarza
Witam, mam pytanie, jako że nie gram jeszcze w FM 2009, to chciałem spytać, czy uwzględniono zmiany w europejskich pucharach w przyszłym sezonie (inne kwalifikacje do LM, Liga Europejska)? Czyli czy od sezonu 09/10 gramy już według nowych zasad?

zmiany są uwzględnione zarówno w LM jak i UEFA

Odnośnik do komentarza

W edytorze jednocześnie edytuje 2 kluby W jednym wszystko działa spoko ale w drugim w rubryce "Transfer Budget" cały czas jest -1 mimo iz zmieniam na wiecej Od razu mowie ze poczatkowa ta opcja jest na szaro wiec odznaczam ja ptaszkiem i wpisuje liczbe. Potem gdy przejde do innej kategori , "transfer budget" znow zmienia sie na szaro i -1

 

Czy jest na to jakis sposób ?????

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...