Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

"Przetworzenie żądania odblokowania nie powiodło się. Aby uzyskać nowy klucz, odwiedź stronę internetową sigames.com Błąd: [-1002]"

Taki komunikat otrzmymuję przy próbie rejstracji FMa. Nie znalazłem na stronie SI żadnej informacji na jego temat, więc pytam tutaj:

co to u diabła znaczy?

Firewall wyłączony, ten progamik - launcher, który jest zalecany do błędów 1003 niby mi FM aktywuje, ale gra po włączeniu ciągle domaga się klucza no i kiedy go dostaje wywala błąd. Co mam zrobić?

 

EDIT:

 

LOL, zainstalowałem na to patcha 9.3 i problem zniknął - mimo wszystko dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza

Witam

Domyślam się, iż ta kwestia została wielokrotnie poruszana lecz nigdzie nie mogłem znaleźć precyzyjnej metody. Chodzi mi o tzw. 'crush dumps' który pojawia się mi przy ładowaniu. Co jest tego przyczyną? I najważniejsze - co zrobić aby go uniknąć? Nie zależy mi na save'ach tylko chciałbym po prostu w końcu zagrać... Liczę na waszą pomoc, pozdro

Odnośnik do komentarza

Nie grzebać przy bazie danych. Czasami może to być też spowodowane przez pliki z grafiką. Można jeszcze spróbować powiększyć pamieć wirtualną. Bywa i tak, że jest to wina zbyt słabego sprzętu. W ogóle FMowy "crash dump", to przynajmniej dla mnie temat rzeka. Każdy przypadek jest niejako indywidualny i nie da się podać prostej recepty. Spróbuj załadować grę bez żadnej grafiki, bez żadnych dodatków, uruchom na oryginalnej bazie danych (np. 930), podaj jaki masz sprzęt.

Odnośnik do komentarza

Witam to po pierwsze.

Po drugie mam problem, a raczej kumpel (poki co).

Mianowicie gra pol sezonu jakas ekipa z angielskiej Championship (Watford bodajze) i po polowie sezonu nie moze podpisywac graczy ktorym konczy sie umowa za mniej niz 6 miesiecy. Graczy z angielskich lig (nie wazne Premier, Championship czy league1-2). Musi ich kupowac "normalna" droga. Graczy z UE z kontynentu podpisuje bez problemu.

Czy cos zmienilo sie w przepisach czy to kolejny bug fm09?

Pytam bo sam wlasnie zaczalem "kariere" Plymouth Argyle i zawsze najchetniej podpisywalem za darmo graczy grajacych na Wyspach, raz ze oslabialem rywali, dwa na zywo widzialem jak graja. Ostatni FM w ktory gralem to 2006.

Z gory dzieki..

ps-latka 9.03

Odnośnik do komentarza

Witam

 

Zacząlem niedawno grać w I Lige polską ( według nowej nomenklatury :D ) a konkretnie Górnikiem Lęczną Po miesiącu ze 100 00 zł budzetu mialem juz tylko 40 000 mimo iż nie kupilem nikogo a pensje zredukowalem o 2000 zł ( pozbyem sie Surdykowskiego i Truszkowskiego) Okazało się ze wpływy z biletow to zaledwie 7 000 zł za mecz ( mam 7 frekwencje w lidze ) a pensje to aż 16 000 tygodniowo Czyli miesiecznie pensje mnozymy x4 = 64 000 zł a bilety x2 = 14 000 i bankructwo gotowe Sprawdzilem inne kluby z I ligi i wiekszość ma tak samo Totalnie nieproporcjonalne pensje do wplywu z biletow Czy jest jakis sposob by zreperować budżet ?

Oczywiscie nie chodzi mi tu o grzebanie w edytorze

Odnośnik do komentarza
Witam

 

Zacząlem niedawno grać w I Lige polską ( według nowej nomenklatury :D ) a konkretnie Górnikiem Lęczną Po miesiącu ze 100 00 zł budzetu mialem juz tylko 40 000 mimo iż nie kupilem nikogo a pensje zredukowalem o 2000 zł ( pozbyem sie Surdykowskiego i Truszkowskiego) Okazało się ze wpływy z biletow to zaledwie 7 000 zł za mecz ( mam 7 frekwencje w lidze ) a pensje to aż 16 000 tygodniowo Czyli miesiecznie pensje mnozymy x4 = 64 000 zł a bilety x2 = 14 000 i bankructwo gotowe Sprawdzilem inne kluby z I ligi i wiekszość ma tak samo Totalnie nieproporcjonalne pensje do wplywu z biletow Czy jest jakis sposob by zreperować budżet ?

Oczywiscie nie chodzi mi tu o grzebanie w edytorze

 

Zorganizuj sobie turnieje towarzyskie (najlepiej "ligowe"), np. z zespołami klasy średniej z bundesligi. Wpływy z takich turniejów w przerwie między rozgrywkami w zupełności starczają.

Odnośnik do komentarza

Ponawiam pytanie bo juz 3 miesiace mam gierke i niestety pograc nie udalo mi sie jak do tej pory.

 

Mam taki oto problem z FM2009. Gra jak najbardziej mi sie uruchamia, tyle, że zawieszki dostaje jak ma dojsc do meczu. Nie jest to totalna zwiecha (moge ruszac myszką i ogólnie coś sie dzieje) ale nawet po godzinie mecz się nie włącza.

Wie ktoś o co może chodzić?

Z góry ogromne dzięki za (p)odpowiedź.

PZDR

 

Aha, mam laptopa (ponoć ma to jakieś znaczenie) i grafe niby GF9300M.

Odnośnik do komentarza
Nie grzebać przy bazie danych. Czasami może to być też spowodowane przez pliki z grafiką. Można jeszcze spróbować powiększyć pamieć wirtualną. Bywa i tak, że jest to wina zbyt słabego sprzętu. W ogóle FMowy "crash dump", to przynajmniej dla mnie temat rzeka. Każdy przypadek jest niejako indywidualny i nie da się podać prostej recepty. Spróbuj załadować grę bez żadnej grafiki, bez żadnych dodatków, uruchom na oryginalnej bazie danych (np. 930), podaj jaki masz sprzęt.

 

Bo mylicie pojęcia :D

 

Crash Dump to plik z zapisem (najczęściej) stanu aplikacji w momencie wystąpienia błędu, a nie sam błąd. Taki plik wysłany do programisty ma w założeniu ułatwić odnalezienie źródła błędu.

Odnośnik do komentarza
Witam

 

Zacząlem niedawno grać w I Lige polską ( według nowej nomenklatury :D ) a konkretnie Górnikiem Lęczną Po miesiącu ze 100 00 zł budzetu mialem juz tylko 40 000 mimo iż nie kupilem nikogo a pensje zredukowalem o 2000 zł ( pozbyem sie Surdykowskiego i Truszkowskiego) Okazało się ze wpływy z biletow to zaledwie 7 000 zł za mecz ( mam 7 frekwencje w lidze ) a pensje to aż 16 000 tygodniowo Czyli miesiecznie pensje mnozymy x4 = 64 000 zł a bilety x2 = 14 000 i bankructwo gotowe Sprawdzilem inne kluby z I ligi i wiekszość ma tak samo Totalnie nieproporcjonalne pensje do wplywu z biletow Czy jest jakis sposob by zreperować budżet ?

Oczywiscie nie chodzi mi tu o grzebanie w edytorze

 

Zorganizuj sobie turnieje towarzyskie (najlepiej "ligowe"), np. z zespołami klasy średniej z bundesligi. Wpływy z takich turniejów w przerwie między rozgrywkami w zupełności starczają.

 

No i wszystko byloby fajnie gdyby nie to ze wiekszosc klubow odrzuca takie sparingi Nawet za wysokie honorarium :(

 

@Torcidek Tez tak czasem mialem w trakcie meczu po czerwonej kartce czy kontuzji Ale jak zaczalem grać na 9.3 takie cos juz sie nie pojawilo

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...