Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , od razu zaznaczam że gra oryginalna i nie znalazłem odpowiedzi na mój problem w przyklejonym temacie , a mój problem to wywalanie w czasie "przetwarzania" w czasie gry , są to błędy CRASH DUMPS , pokazuje się okienko ze ściezką do moich dokumentów i napisane że w CRASH DUMP powstał log z błędem ... próbowałem odinstalowac grę , zainstalować i dalej to samo ...

Odnośnik do komentarza
Witam , od razu zaznaczam że gra oryginalna i nie znalazłem odpowiedzi na mój problem w przyklejonym temacie , a mój problem to wywalanie w czasie "przetwarzania" w czasie gry , są to błędy CRASH DUMPS , pokazuje się okienko ze ściezką do moich dokumentów i napisane że w CRASH DUMP powstał log z błędem ... próbowałem odinstalowac grę , zainstalować i dalej to samo ...

 

 

Wyszukaj ten folder w moich dokumentach i go usuń i graj jak zwykle :D

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Błagam powiedzcie mi czy to jest normalne: Gram sobie MU, i non-stop mam jakieś kontuzje w zespole. Wszystkie zachodzą podczas meczów. Zdarzają się nawet sytuacje, że muszę sięgać po jakichś pionków z rezerw bo nie mam kim grać. Te kontuzje to nie jest kilka dni, tylko całe miesiące. Aż mi ręce opadają i grać się odechciewa. Najlepsze w ogóle jest to, że jak ktoś się już wyleczy, pogra trochę w rezerwach i w końcu wróci do I składu, zagra 15 minut i znowu kontuzja. 2 miesiące. przecież szlag jasny człowieka może trafić. Ma ktoś podobny problem. Proszę o pomoc. Aha jakby co to używam treningu TUG'a.

 

P.S. Jak zły temat to sorry.

Odnośnik do komentarza

Obecnie wynajmuję stadion za 1,2 mln euro rocznie, a sytuacja klubu znacznie się poprawiła, mam praktycznie pewny awans do Premiership i kasa klubowa nie świeci pustkami. Czy jest szansa, że stadion zostanie wykupiony (?) przez mój klub.

 

A jeśli nie ma takiej możliwości to czy da się rozbudować stadion, który nie jest własnością klubu?

Odnośnik do komentarza
Obecnie wynajmuję stadion za 1,2 mln euro rocznie, a sytuacja klubu znacznie się poprawiła, mam praktycznie pewny awans do Premiership i kasa klubowa nie świeci pustkami. Czy jest szansa, że stadion zostanie wykupiony (?) przez mój klub.

 

A jeśli nie ma takiej możliwości to czy da się rozbudować stadion, który nie jest własnością klubu?

 

(1) Nie, ale może zbudują własny.

(2) Nie, o ile mi wiadomo, ale mogę się mylić ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...