Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam mieć mobilny save (laptop + komputer), czy muszę by mi zadziałał mieć takie same bazy danych ? Przykładowo save jest z jakiegoś update, gram na laptopie, a potem przenoszę save'a to komputera, gdzie mam tylko bazę z 9.3, zadziała?

Zadziała ale zmieni bazę na znajdującą się na danym komputerze -> może się coś pomieszać...

Odnośnik do komentarza

Witam! Od niedawna zacząłem korzystać z FM Genie Scout 2009 XE. Czy można skonfigurować tak listę zawodników, by widoczni byli tylko Ci którzy chcą grać w moim klubie? Np. poszukuje zawodników bez kontraktów chętnych do gry w FC Vaduz (Opcja na wzór fm'owskiej pomocy asystenta). Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Ponawiam pytanie:

http://www.ddtgenerator.co.uk/soul_linneus/

Te pliki DDT dodają nowe nazwiska regenów. czyli każdy następny regen korzysta z tego nazwiska?

Czy dalej jest wykorzystywana losowość w losowaniu z jakiego kraju pochodzi regen?

 

Jak ktoś będzie wiedział to Ci odpowie.

 

Pobrałem trening Tuga. Mam tylko plik tsh. W dziale gdzie jest opisany ten trening jest jeszcze mowa o pliku xml. O jakim pliku mowa? Ja w paczce mam tylko tsh.

Do treningow nie trzeba zadnych xml :>

Odnośnik do komentarza

Nie mogę "rozgryść" schematu w/d jakiego działa system scoutingu w FM 09, od czego zależy możliwość objęcia scoutingiem całego swiata.

Grając Legią chciałbym wiedzieć jakie warunki muszę spełniać aby mieć większe możliwości w/w temacie. Bawiłem się edytorem, zwiększając reputację lub stan konta ale możliwości poszukiwania nie zmieniały się. W FM 08 gdy miałem na koncie bodaj 50 mln euro to świat stał przed mną otworem a w FM 09 zasady scoutingu przynajmniej dla mnie są skopane.

Czy wie ktoś jaką trzeba mieć reputację klubu, ligi czy stan konta aby móc cieszyć się perełkami z Brazylii?

 

z góry wielkie dzięki za pomoc - pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Problem troche dziwny a mianowicie: Jak sie pozbyc zawodnika z zespołu? Gram sobie w 3 lidze niemieckiej. Udało mi się ściągnąc przyzwoitego zawodnika oczywiście za odpowiednio duże wynagrodzenie. Jak sie okazało zawodnik ten się kompletnie nie sprawdził a na dodatek dopadł mnie kryzys :diabelek: finansowy. Zawodnik ten jest najlepiej zarabiającym w zespole. Nie moge z nim rozwiazac kontraktu bo zarząd blokje, sprzedac go tez nie moge bo nikt go nie chce. Zarabiac mniej również nie chce :/ No i co zrobic mam? Jak sie pozbyc darmozjada? :>

Odnośnik do komentarza

doprowadź do tego, żeby się ostro wkurzył

przeniesienie do rezerw, wystawienie na liste, status niepotrzebny, oferowanie innym klubom i na dokladke jeszcze nieustanna krytyka w mediach

powinno starczyc zeby odblokowała sie opcja obustronnego rozw kontraktu

Odnośnik do komentarza

Vetr Revolution Fake Patch v.3.1

1) Wchodzimy do katalogu

Football Manager 2009\data\updates\update-930\db\930\

2) podmieniamy katalogi "lnc"

 

Nie rozumiem tego 2 punktu. Mma pliki fejk.inc i club.inc. Normalnie wsadzam jes do katalogu INC tak? Bo w tym spakowanym foldezrze z rarem nie mam nic do "podmiany" katalogu.

dalej w ściezce jest też fejk ale już o trosze innej nazwie

Sports Interactive\Football Manager 2009\data\updates\update-930\db\930\lnc\all

W tym folderze mam plik "fake.inc" o innej nazwie. Więc już sie troszke pogubiłem . POwiedzcie mi gdzie co skopiować?

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam pytanie. Czy istnieje jakis edytor czasu rzeczywistego aby moc w nim edytowac premie pilkarzy za wystepy, gole itp ? Poniewaz to co sie dzieje w FMie jest nie dowyobrazenia gdzie pilkarze zadaja kontraktow gdzie zapisane jest 1,4miliona za wystep ! Prosze o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Nie mogę "rozgryść" schematu w/d jakiego działa system scoutingu w FM 09, od czego zależy możliwość objęcia scoutingiem całego swiata.

Grając Legią chciałbym wiedzieć jakie warunki muszę spełniać aby mieć większe możliwości w/w temacie. Bawiłem się edytorem, zwiększając reputację lub stan konta ale możliwości poszukiwania nie zmieniały się. W FM 08 gdy miałem na koncie bodaj 50 mln euro to świat stał przed mną otworem a w FM 09 zasady scoutingu przynajmniej dla mnie są skopane.

Czy wie ktoś jaką trzeba mieć reputację klubu, ligi czy stan konta aby móc cieszyć się perełkami z Brazylii?

 

z góry wielkie dzięki za pomoc - pozdrawiam

w 08 zależy to tylko od reputacji :) a w 2009 niestety nie wiem, pewnie reputacja i kasa..

Odnośnik do komentarza

Witam, mam proste pytanie ;)

Zakupilem wczoraj FM'09 na Steamie i nie do konca rozumiem sprawy aktywacji. Na stronie FM'09 w katalogu Steam pisze, ze mozliwe jest tylko 5 aktywacji. FM'09 mam zainstalowanego w domu, chce takze w pracy. Czy kazdy format i ponowna instalacja wyczerpuje mi jedna aktywacje? Tzn ze moge zrobic tylko 5 formatow? Jak to dokladnie dziala? :P

 

Z gory dziekuje za odpowiedz ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...