Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

A propos regenów, wie ktoś jaka jest szansa na pojawienie się regena 'twojej' narodowości (jeśli jest inna niż kraj w którym grasz)? Albo jakieś inne ciekawostki na temat regenów?

Całkiem duża np niedawno grając w zespole Rumuńskim po sezonie wygenerowało mi się dwóch polaków

 

Tak samo więc jeżeli masz jakiegoś trenera-foreignera również bardzo prawdopodobne jest, że "zrobi" się regen jego narodowości (często w takich wypadkach w "ulubionych" ma nazwisko coacha)

Odnośnik do komentarza

Ktoś tu kiedyś wspomniał (bodajże BartuS) że jest możliwość prowadzenia reprezentacji młodzieżowej danego kraju. Pytanie brzmi - Jakie warunki trzeba spełnić, aby być bardziej dostrzeżonym od innych trenerów i dostać taką propozycję? grać młodzikami z danej reprezentacji? Czy lizać pupę aktualnemu trenerowi, żeby nas polubił lub też ewentualnemu następcy?

Odnośnik do komentarza

może gdzieś było ale szukałem i nie znalazłem. w którym kraju wypożyczony zawodnik otrzymuje obywatelstwo najszybciej? znalazłem Belgię gdzie po 3 latach dostaje się paszport. ale o ile pamięć mnie nie myli był gdzieś krótszy (2 lata) oczekiwania, tylko za cholerę nie mogę sobie przypomnieć gdzie.

Odnośnik do komentarza

Witam.Mam pytanie odnośnie scoutingu,gram Legią 5 sezon już i zarząd niechce rozwinąć obszaru scoutingu poza Europe,trochę mnie to wkurza bo pozwoliłoby mi na sprowadzenie bardzo ciekawych piłkarzy.Kasy mam 20mln euro więc napewno stać mnie na scouting i chciałbym się dowiedzieć dlaczego tak się dzieje,czy jest to zabugowane i nigdy się nie rozwinie czy może trzeba spełnić jakieś warunki o których niewiem.Prośby do zarządu takiej nigdzie nie widzę więc poprosić nie mogę.Jeśli ktoś wie coś na ten temat byłbym wdzięczny za info.

Odnośnik do komentarza

Ktoś kto czeka na nowego Patcha musi jeszcze troche uzbroić się w cierpliwość. Mejl od Si Games :)

 

 

Hi Lukasz

We know most of you have been eagerly awaiting the next patch with the updated player database since the January transfer window upheaval. Fear not, you will have to wait only a short while longer. We are pleased to announce that a patch and data update will be released at the end of the month, which includes all the January transfer window moves, and updates managers’ movement too. We'll email you again once it's available, and if you've registered your copy of Football Manager 2009 via STEAM, you'll get the update and patch automatically. (...)

Odnośnik do komentarza

Oby to była dobra łata, bo czekać 4 miechy od premiery żeby na serio pograć to trochę długo.

 

@ Stopa:

Algieria- 20
Andora- 5
Australia- 4
Austria- 5
Azerbejdżan- 5
Bahrajn- 20
Belgia- 3
Bośnia- 3
Brazylia- 15
Bułgaria- 3
Chiny- 8
Chorwacja- 5
Cypr- 5
Czarnogóra- 3
Czechy- 5
Dania- 7
Estonia- 5
Finlandia- 10
Francja- 5
Grecja- 10
Hiszpania- 4
Holandia- 5
Hongkong- 7
Indonezja- 100
Irlandia- 5
Irlandia Północna- 3
Izrael- 5
Jamajka- 5
Japonia- 100
Kanada- 3
Kazachstan- 1
Kolumbia- 4
Korea Południowa- 5
Liban- 3
Litwa- 5
Luksemburg- 5
Łotwa- 5
Macedonia- 3
Makao- 7
Malta- 5
Maroko- 10
Meksyk- 5
Niemcy- 5
Norwegia- 5
Peru- 3
Polska- 3
Portugalia- 5
Rosja- 10
RPA- 5
Rumunia- 4
Serbia- 3
Singapur- 4
Słowenia- 10
Szwajcaria- 5
Tajlandia- 4
Tajwan- 7
Timor Wschodni- 100
Trynidad i Tobago- 5
Tunezja- 5
Turcja- 5
Ukraina- 5
Urugwaj- 3
USA- 5

Pozostałe- losowo

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Jaki jest standardowy czas rozbudowy obiektów młodzieżowych i bazy treningowej? Czy zależy to od jakichś czynników. Wiem, że w poprzednich wersjach równo po roku od daty rozpoczęcia rozbudowy dostawało się info o zakończonej rozbudowie, a tu czekam już grubo ponad 2 lata i nic. Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...