Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Oki panowie, wieści z frontu.

 

Poniedziałek 19-20.30 na razie mamy zaklepany.

 

Pojawiła się jednak alternatywa w postaci piątku - okazuje się, że wtedy wszyscy imprezują i możemy sobie wybierać nasze 1,5h z przedziału 18-22.30. Pytanie, czy zmieniamy coś, czy zostajemy? Pamiętam, że piątki chyba upadły (a od nich zaczynaliśmy), bo kilka osób chodziło na Legię, ale teraz ani Kebaba, ani Millo na hali i tak nie ma, a Pulek sprzedał karnet za skrzynkę browców (pomijając już, że nawet nie wiem, czy w tym sezonie Legia też w piątki u siebie). Z perspektywy czasu dla mnie bez różnicy - przywykłem do poniedziałków, chociaż pobudka w sobotę po piątkowej hali była przyjemniejsze, kiedy nie trzeba była z zakwasami iść do pracy :D. Największy minus piątku to oczywiście weekend - wyjazdy itp., żeby się nie okazało, że ekipa będzie się sypała.

 

Krótka piłka - wpisujcie miasta... tfu, wpisujcie dzień, który pasi, ewentualnie podpytać tych, którzy na forum nie zaglądają (Marcin, Grabek, Patryk, ewentualnie Wasi znajomi, którzy moglibynas zasilać). Rozumiem, że zostajemy przy opcji gry w 12.

 

Co do terminu pierwszej hali:

- poniedziałek, 10 września

- piątek, 14 września

Odnośnik do komentarza

Z poniedziałkami jest taki problem, że większość urzędów ma w tym dniu dużur do 18:00. Jeżeli człowiek ma coś do załatwienia to poźniej moze być problem z dotarciem na halę na godzinę 19:00. Wolę piątki. Regeneracja w sobotę jest lepsza ;). Ostatnio nie chodzilem na halę, więc dostosuję się do reszty.

Odnośnik do komentarza

Zostawmy lepiej te poniedziałki, bo teraz wszyscy chętni na piątek, ale nagle się zaczną wyjazdy, imprezy, urodziny itp. Ja sam wolę w piątek być gdzieś na piwie, a za to mogę w robocie siedzieć z zakwasami - w końcu i tak tylko siedzę ;]

 

I ja mam nadzieję, że jednak zostajemy przy opcji gry w 10 - zdecydowanie lepszy komfort gry, mniejsza kopanina, większy sens. Ja osobiście nawet bardziej się męczyłem przy grze w 12, bo wtedy więcej się biega bez piłki i bez sensu. Z tego co rozmawiałem z ludźmi pod koniec zeszłego sezonu to raczej wszyscy byli zadowoleni z gry w 10, nie wiem jak teraz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...