Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Warszawioki, chcę przyjechać z żoną na finał PLFA 15 lipca, ale przybylibyśmy z chęcią już w sobotę żeby sobie pozwiedzać wasze piękne miasto :) Czy mógłby ktoś zasugerować jakąś miejscówe do zatrzymania się w miarę centralnie ulokowaną i nie przesadnie drogą (ale też nie okrutnie tanią i substandardową :D) przede wszystkim z parkingiem gdzie mógłbym zostawić mój krążownik szos? Oczywiście dałoby się wieczorem też ustawić na jakieś piwko, no a w niedzielę sporo ekipy idzie na Narodowy (a przynajmniej się deklaruje) :)

Odnośnik do komentarza

Hotel Łazienkowski tuż obok Łazienek. Wg booking pokój dwuosobowy z soboty na niedzielę kosztuje 210 zł. Przed przeprowadzką do stolicy najczęściej tutaj nocowałem i mogę polecić. Nie jest to ścisłe centrum ale lokalizacja tuż przy Łazienkach z pewnością spodoba się żonie. W okolicy Agrykola, Legia i radiowa Trójka. Solidne trzy gwiazdki, wygodne łóżka, dobre (choć standardowe) śniadania. Jest zamykany parking. W dodatku cicha ulica.

 

Edyta pokazuje, że za 250 zł na noc 14-15 lipca można dostać pokój w Mariocie a za 270 w Sheratonie więc opcji sporo i rozrzut standardowy też :)

Edytowane przez tio
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kwestia, ile osób jest chętnych, żeby nie było coponiedziałkowego łatania składu :). U mnie już młoda starsza, powinienem dać radę wyrwać się wieczorkiem raz w tygodniu.

 

Co do samej hali - dzwoniłem, na razie nic nie wiedzą. W przyszłą środę mają pierwsze spotkanie i wtedy należy się dowiadywać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...